خرید بهترین مش Wi-Fi سیستم بر روی این سیاره و دریافت رایگان اکو نقطه

این یک اتفاق نادر است اما به نظر می رسد مانند هر بالا مؤلف است در قرارداد: Eero مش Wi-Fi سیستم بهترین خانه مش

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • این یک اتفاق نادر است اما به نظر می رسد مانند هر بالا مؤلف است در قرارداد: Eero مش Wi-Fi سیستم بهترین خانه مش سیستم در بازار در حال حاضر.
  • آنچه که ممکن است حتی نادر است این واقعیت است که آن را به قیمت پایین تر از بسیاری از رقابت در تنها $249 برای سه روتر سیستم که پتو به 5000 متر مربع. ft. با سریع Wi-Fi.
  • آن را در حال حاضر یک ارزش فوق العاده اما آمازون شیرین گلدان از جمله رایگان اکو نقطه با خرید یک Eero سیستم.
  • شما همچنین می توانید رایگان اکو نقطه با خرید یک Eero Pro مش Wi-Fi سیستم در صورتی که شما نیاز به سریع تر داده ها با سرعت و کمی پوشش بیشتر است.

اگر شما هنوز هم مسائل را با خانه خود را از Wi-Fi شما باید بدانید که همه چیز دیگر دوست دارم که چگونه آنها استفاده می شود بنابراین بسیاری از سال پیش. سپس شل و ول کوچک روتر پخش سیگنال که عالی بود اگر شما ایستاده بودند درست در کنار جعبه. اما اگر شما در یک طبقه و یا خارج از خانه خود را, شما تا به حال هیچ امید گرفتن یک اتصال خوب. اکثر روترهای این روزها بسیار بهتر از آنها استفاده می شود اما پیشرفت واقعی در خانه Wi-Fi سیستم آمده است حسن نیت ارائه میدهد از مش. و داوران به نظر می رسد به توافق برسند تقریبا به اتفاق آرا که Eero باعث می شود بهترین مش سیستم های که در حال حاضر در دسترس برای استفاده در خانه.

آیا شما شده است با ایده خود را به روز رسانی صفحه اصلی شبکه های بی سیم با یک Eero سیستم ؟ خوب, در حال حاضر زمان برای کشیدن ماشه. آمازون Eero مش WiFi سیستم (3-pack) که همراه با سه مش امتیاز در فروش در حال حاضر و آن را نیز شامل یک اکو نقطه بدون پرداخت هزینه اضافی! که یکی دیگر از 50 دلار ارزش بنابراین این بسته نرم افزاری به ارمغان می آورد شما یکی از بهترین خانه های Wi-Fi تجارب شما می توانید همراه با دست آزاد الکسا دسترسی بدون پرداخت هزینه اضافی. قطعا آن را بررسی کنید قبل از این معامله انجام شده است.

اگر شما به دنبال برای tri-band پشتیبانی و حتی بهتر پوشش می رسد که تا به 5500 متر مربع وجود دارد یکی دیگر از معامله در آمازون است که شما می خواهید برای بررسی. این یکی به شما می شود یک Eero Pro مش wifi سیستم با یک Eero Pro روتر و دو Eero چراغ برای $399. که تنها 50 دلار بیشتر از به طور منظم Eero 3-بسته و آن را نیز همراه با رایگان اکو نقطه برای یک مدت زمان محدود.


Follow @BGRDeals در توییتر به نگه دارید تا با آخرین و بزرگترین معاملات پیدا کنیم و در سراسر وب. قیمت ها بدون اطلاع قبلی تغییر و هر کوپن های ذکر شده در بالا ممکن است در دسترس در عرضه محدود است. BGR ممکن است دریافت کمیسیون در دستور قرار داده شده از طریق این مقاله و خرده فروش ممکن است دریافت برخی auditable اطلاعات برای مقاصد حسابداری.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب