جشن چشم خود را بر روی Samsung Galaxy Z تلنگر 5G در زرق و برق دار جدید رنگ

سامسونگ 5G-فعال Galaxy Z تلنگر نوع بوده است هرگز خیلی از علامت سوال پس در قدم به قدم از 4G LTE-تنها مدل منتشر

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
سامسونگ 5G-فعال Galaxy Z تلنگر نوع بوده است هرگز خیلی از علامت سوال پس در قدم به قدم از 4G LTE-تنها مدل منتشر شده در ماه فوریه با یکسان طراحی و شبیه مشخصات در دو. به صورت نسبتا طولانی زمان ما فرض تنظیمات ورق را ثابت خواهد بود و عملا بدون تغییر گذشته از اتصال بخش اما قبل از راه اندازی معیار نشان داد قابل ارتقاء پردازنده یک زن و شوهر از هفته پیش.
فقط در مورد ساخته شده است که شما امیدوار به تغییر در ظاهر و همچنین دیروز و صدور گواهینامه Tenaa امروز 360 درجه "evleak" باید حذف تمام شک و تردید. در خارج از کهکشان Z تلنگر 5G است که اساسا غیر قابل تشخیص از آن استاد با همان دقیق محور سوراخ پانچ در دو تیغ نازک صفحه نمایش ناهنجاری دو دوربین رو به عقب و کوچک پوشش صفحه نمایش.
اصلی Galaxy Z تلنگر ذهن شما در دسترس ساخته شده بود در آینه سیاه, آینه بنفش و آینه, طلا, طعم, هیچ کدام همسان یک کهکشان S20 سری یا کهکشان دیده بان فعال 2 سایه کاملا. این در واقع نشان میدهد سامسونگ است که مصرف آن foldable گوشی های هوشمند به طور جدی تر به جای درمان آنها را به عنوان دمدمی آزمایش بعید است برای شکستن به جریان اصلی در هر زمان به زودی.
البته این به این معنا Galaxy Z تلنگر 5G خواهد بود بسیار در دسترس به توده ها. پس از همه, این اولین نسخه است که هنوز هم در قیمت نسبتا گران $1,380 قفل و با علاوه بر این از 5G پشتیبانی (برای سه نفر از امریکا بزرگ چهار حامل) و یک اورکلاک Snapdragon 865 پردازنده جایگزین Snapdragon 855+ SoC به روز رسانی به دستگاه است که تقریبا تضمین شده به هزینه حداقل 1500 دلار یا بیشتر.
بر خلاف کهکشان دیده بان 3 Z تلنگر 5G است که به طور گسترده ای انتظار می رود برای شکستن پوشش در کنار Galaxy Note 20, توجه داشته باشید 20 Ultra و گلکسی برابر 2 در یک مجازی بستهای رویداد در آگوست 5, اگر چه فروش واقعی ممکن است لگد کردن بسیار به زودی پس از آن یا نگه دارید تا با تقاضا ،


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن