جدید کروناویروس مطالعه تغییرات همه چیز ما فکر می کنیم می دانستم که در مورد ووهان شیوع

اولیه نقشه از coronavirus گسترش در ووهان ممکن است از غیر منتظره ترین مکان, تصاویر از تجاری ماهواره است که نشان

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
  • اولیه نقشه از coronavirus گسترش در ووهان ممکن است از غیر منتظره ترین مکان, تصاویر از تجاری ماهواره است که نشان می دهد افزایش پارکینگ فعالیت در اطراف بیمارستان.
  • دانشمندان دریافتند که بیشتر مردم به دنبال توجه پزشکی در ووهان در اوایل ماه اوت سال 2019 نسبت به مدت مشابه سال قبل است.
  • این تصاویر نشان داد افزایش پارکینگ فعالیت در پنج ووهان بیمارستان موید با افزایش آنلاین جستجو برای کلید COVID-19 علائم.

هنگامی که این رمان coronavirus شیوع شروع کنم ؟ چگونه این اتفاق می افتد ؟ که بیمار صفر ؟ این سوالات پاسخ داده نشده است که چین آماده نیست به اندازه کافی آدرس. رسمی خط استفاده می شود که این ویروس سرچشمه در حیوانات و اولین COVID-19 خوشه اطراف محلی مرطوب بازار است که می تواند مورد علاقه حیوان به انسان گسترش عفونی جدید پاتوژن. در همان زمان, تئوری های توطئه گفت که یک ووهان آزمایشگاه مسئول گسترش این بیماری است. چین چند روز پیش تکرار شده که SARS-CoV-2 ندارد آزمایشگاه حادثه و موقعیت آن را حفظ کرده بود از لحظه ای که این تئوری های توطئه اول پدید آمده است. اما دولت نیز تغییر کرده و موقعیت خود را در منشاء ویروس. چین CDC مدیر گفت COVID-19 شروع نمی شود در مرطوب بازار فکر او نبود فاش کردن منبع واقعی.

به طور جداگانه تحقیق در ایتالیا و فرانسه و آمریکا نشان داد که بیماری پخش شد در برخی جوامع خیلی زودتر از انتظار می رود. فرانسه پزشکان در بر داشت COVID-19 مورد قدمت آن به اواخر ماه دسامبر و همچنین به عنوان مظنون موارد پنومونی و رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان اواسط نوامبر. آمریکا CDC تحقیقات جدید منتشر شده است که گفت: جامعه گسترش آغاز شده بسیار زودتر از ابتدا معتقد بودند به عنوان اوایل به عنوان در اواسط ژانویه. اول ما COVID-19 بیمار ممکن است توان به اواخر ماه دسامبر. محققان با بررسی ژنوم SARS-CoV-2 گفت: چین اولین شیوع ممکن است تاریخ به اکتبر 2019. این ما به ارمغان می آورد به یک نوع با نام تجاری جدید از تحقیقات که ممکن است ارائه اولین سرنخ از شروع ووهان COVID-19 اپیدمی: تصاویر ماهواره ای از ووهان بیمارستان پارکینگ فعالیت است.

محققان بیمارستان کودکان بوستون منتشر شده در یک مطالعه در preprint فرم در دانشگاه هاروارد داش سرور ارائه مدارک و شواهد از افزایش بیمار فعالیت در پاییز گذشته که می تواند نشانه ای از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

دانشمندان با مقایسه عکس های گرفته شده در اوایل ماه اوت سال 2019 به تصویرسازی از سال قبل است. به دست آمده از تجاری در دسترس ماهواره تصاویر نشان داد که بیشتر اتومبیل های پارک شده در اطراف ووهان بیمارستان در اوایل 3 ماه قبل از بیماری شد و برای اولین بار اذعان کرد. این است که شواهد کافی برای اثبات این که این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شده است. هنوز, آن را قطعا نشان می دهد که بیشتر مردم به دنبال مراقبت های پزشکی بیش از حد معمول و سازگار با شیوع یک بیماری عفونی. این تصاویر نشان داد که "شیب افزایش حجم با شروع در ماه اوت سال 2019 به اوج خود رسید و با یک قله در دسامبر 2019" تیم گفت.

علاوه بر این محقق در نگاه چه ووهان ساکنان شد, جستجوی آنلاین در همان دوره و در بر داشت که بیشتر مردم به دنبال شدند در چین موتور جستجوی بایدو برای علائم است که می تواند به نظر می رسد در COVID-19 موارد است.

تصاویر برای Tianyou بیمارستان نشان داد 285 وسایل نقلیه پارک شده در اکتبر 2018, 67 درصد افزایش نسبت به ماه اکتبر 2018 زمانی که 171 اتومبیل های پارک شده بودند. محققان مشاهده مشابه را افزایش می دهد در دیگر ووهان بیمارستان اشاره به یک چشم انداز مثبت در ترافیک به عنوان بالا که 90%.

بیمارستان کودکان بوستون محققان نشان داد افزایش در بیمارستان پارکینگ فعالیت در ووهان در اوایل ماه اوت 2019. منبع تصویر: بیمارستان کودکان بوستون از طریق هاروارد داش

"فردی بیمارستان های روز بالا و حجم نسبی در هر دو پاییز و زمستان 2019. اما بین ماه های سپتامبر و اکتبر 2019 پنج شش بیمارستان ها خود را نشان می دهد بالاترین نسبت حجم روزانه از تجزیه و تحلیل سری همزمان با افزايش سطح Baidu نمایش داده شد جستجو برای واژه' اسهال' و 'سرفه'," محققان گفتند.

این اماره در بهترین حالت به عنوان هیچ راهی وجود دارد تا ثابت کند که SARS-CoV-2 مسئول ارسال مردم در droves به بیمارستان و جستجوی آنلاین برای کسانی که دو علائم خاص. "این همه در مورد تلاش برای قطعه با هم یک پازل پیچیده از آنچه در حال وقوع بود در زمان" دکتر John Brownstein گفته سی ان ان.

"داده است که در واقع به خصوص فوتی و فوری از آنجا که ما شاهد افزایش در مردم جستجو برای دستگاه گوارش بیماری — اسهال — که افزایش در یک سطح است که ما تا به حال دیده نشده در تمام طول تاریخ و در حال حاضر ما در حال حاضر می دانیم که علائم گوارشی هستند واقعا مهم نشانگر برای COVID," Brownstein اضافه شده است. "درصد زیادی از مردم که در واقع تا پایان آزمایش مثبت در ووهان در واقع تا به حال ارائه شده علائم اسهال."

Brownstein, بیمارستان کودکان بوستون رئیس نوآوری افسر گفت: همان تیم نشان داد چند سال پیش که پارکینگ می تواند یک شاخص از چیزی اتفاق می افتد در جامعه است. "شما می توانید پیش بینی فصل آنفولانزا فقط با نگاه کردن به پارکینگ" با اشاره به پارکینگ فعالیت در آمریکای لاتین در طول فصل آنفولانزا.

Brownstein همچنین اشاره کرد که تصاویر ماهواره ای مانند آنهایی که در بالا نمی تواند قطعا ثابت است که افزایش فعالیت های مربوط به این ویروس جدید است.

"در حالی که ما نمی توانیم تایید اگر افزایش حجم به طور مستقیم مربوط به ویروس جدید ما شواهد پشتیبانی از دیگر کار های اخیر نشان می دهد که ظهور اتفاق افتاده است قبل از شناسایی در Huanan غذاهای دریایی, بازار," او گفت:.

اما دانشمند افزود این کشف ممکن است نشانه آن است که رمان coronavirus تکامل یافته به طور طبیعی در جنوب چین و گردش بود در اوایل ماه آگوست یا سپتامبر سال گذشته است. همچنین Brownstein توضیح داد که همان چیزی که می توانست اتفاق افتاده در آمریکا و هشدارهای مشابه می تواند به راحتی از دست رفته است.

همانطور که با بسیاری از دیگر COVID-19 مطالعات این پژوهش نشده است تایید شده و می تواند به نفع از داده های بیشتر. اما اگر Brownstein و تیم او در حال مقامات بهداشتی ممکن است با استفاده از تکنولوژی مشابه برای پیش بینی پتانسیل های عفونی قبل از آنها توسعه به بیماری های همه گیر.

در زیر تصویری از ABC اخبار تصویری نشان می دهد بیشتر ووهان بیمارستان پارکینگ مقایسه از مطالعه است.


مردم خارج از راه رفتن و پوشیدن ماسک. منبع تصویر: Darko Vojinovic/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن