Bumblebees می توانید گیاهان به گل زود هنگام

یک راز وجود دارد زنبورعسل ترفند است که می تواند گیاهان به گل یک ماه زودتر از آنها در غیر این صورت. محققان در

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 خرداد 1399
  • یک راز وجود دارد زنبورعسل ترفند است که می تواند گیاهان به گل یک ماه زودتر از آنها در غیر این صورت.
  • محققان در سوئیس کشف کردند که زمانی که bumblebees در مورد جویدن یک الگوی خاص به برگ گیاه گل تا 30 روز اولیه.
  • تلاش برای تکرار این پدیده توسط آسیب رساندن به گیاهان به شیوه ای مشابه کار نمی کند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Bumblebees خیلی باحال هستند. آنها تند و زننده مانند زنبورهای و در حالی که آنها می توانند نیش اگر آنها تهدید آنها معمولا محتوا به زندگی می کنند زندگی خود را و اجتناب از انسان به عنوان آنجا که ممکن است. در حال حاضر یک مطالعه جدید منتشر شده در علم نشان می دهد یک سری ترفند که bumblebees در مورد استفاده از احمق گیاهان به گل زود هنگام. این باعث می شود آنها را حتی کولر.

تحقیق و مطالعه که توسط دانشمندان در سوئیس ضربات درب از یک تکنیک زنبورها استفاده از زمانی که گرده کمیاب است. به نظر می رسد همه آنها باید انجام دهید این است که اجازه دهید گیاهان می دانم که آنها در حال انتظار و آنها را که با جویدن یک الگوی خاص به برگ.

این تمام چیزی است که تقریبا بیش از حد باور نکردنی به این باور, اما به من اجازه ذخیره کردن آن را برای شما: با توجه به ترکیبی از تنوع آب و هوایی و انسان را تاثیر بر روی آن bumblebees گاهی اوقات پیدا کردن خود را با نابالغ گیاهان و کمبود گرده. نه محتوا فقط به آن صبر کنید و یا مرگ زنبورها را به نحوی متوجه شدند که با جویدن یک الگوی خاص به این گیاه برگ آنها می تواند نیروی آن برای شروع گلدهی قبل از آن داشته باشد در غیر این صورت.

آن را کاملا bonkers.

به عنوان محققان توضیح می دهند که در مطالعه خود مشاهدات خود را نشان می دهد که bumblebees که با استفاده از این ویژه جویدن روش می توانید از یک گیاه برای تولید گل 30 روز اولیه. که تغییر عظیمی در زندگی, گیاه, اما زنبورها می توانید آن را به اتفاق می افتد.

حتی جالب تر این است که در آن ذهن خود را که واقعا در رفتن به دمیده شود — هنگامی که محققان از نزدیک تکرار آسیب زنبور عسل, علت استفاده از قبلا دست نخورده گیاهان, گیاهان اهمیتی نمی دهند و نمی تولید گل به عنوان اوایل به عنوان آنها زمانی که bumblebees در مورد انجام فوت و فن سحر و جادو خود را به آنها. دانشمندان نمی توانید آن را توضیح دهید.

"هنگامی که مواجه با کمبود گرده bumblebees در مورد فعال آسیب دیده گیاه برگ در روش مشخصه و این رفتار منجر به اوایل گلدهی به میزان 30 روز" محققان نوشتن. "آزمایشگران نمی شد به طور کامل قادر به تکرار نتایج خود آسیب است که نشان می دهد یک روش متمایز که زنبورها با استفاده از تحریک زودتر گل."

که در آن است. که همه آنها می آیند تا با. زنبورها فقط باید "یک روش متمایز" که برای برخی از باور نکردنی دلیل باعث گیاهان به گل زود است.

چگونه زنبورها یادگیری برای انجام این کار ؟ چگونه از آن است که در گذشته از نسلی به نسل ؟ آن را تقریبا بیش از حد به واقعا قرار دادن سر خود را در اطراف, اما آن را به طوری سرد است.

منبع تصویر: سرگئی بلغور/AP/شاتر

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب