برنامه کلیپ آمدن با iOS 14 باز کردن یک بخش کوچک از یک برنامه مورد نیاز در یک لحظه خاص

در طول اپل WWDC جریان امروز این شرکت اعلام کرد یک میانبر جدید به نام نرم افزار clips است که کاربران آیفون به

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
در طول اپل WWDC جریان امروز این شرکت اعلام کرد یک میانبر جدید به نام نرم افزار clips است که کاربران آیفون به بخشی از برنامه آنها باید سریع تر از همیشه قبل از. فکر می کنم از آن به عنوان یک راه برای استفاده از بخش خاصی از یک برنامه بر روی تقاضا. از طریق یک برنامه ویژه ای کلیپ کد NFC یا QR code یک برنامه می توان احضار شد. برای مثال بیایید می گویند که شما پارک اتومبیل خود را در یک متر. با استفاده از NFC تنها بخشی از یک برنامه خاص است که شما نیاز به پرداخت هزینه برای پارکینگ نقطه را نشان می دهد تا در یک جعبه در پایین آی فون خود را. وجود دارد پشتیبانی از Apple Pay بنابراین شما می توانید نقطه خود را برای پرداخت در یک چشم بر هم زدن و بدون بهره برداری در یک شماره کارت اعتباری و با استفاده از "ورود به سیستم با اپل" وجود دارد بدون نیاز به تایپ در یک شماره حساب.

و یا اجازه دهید بگویم که شما و رفیق خود را در سراسر دو اسکوتر است که شما می تواند اجاره. دوباره با استفاده از یک کد خاص از طریق NFC و یا یک کد QR شما می توانید به ارمغان بیاورد تا یک نرم افزار کلیپ. به اجاره روروک مخصوص بچه ها ضربه بزنید اپل پرداخت و با استفاده از ورود به سیستم با اپل وجود دارد به شماره حساب پانچ در. هنگامی که شما انجام می شود با نرم افزار کلیپ آن را می بندد. "این همه در مورد گرفتن به بخشی از یک برنامه لحظه ای که شما به آن نیاز دارید" گفت: اپل نرم افزار chief Craig Federighi در حالی که معرفی ویژگی.

نامعتبر تصویر ،

نه تنها این ویژگی همه چیز در مورد ساخت همه چیز سریع تر و آسان تر برای کاربر آی فون آن هم در مورد کاربران' نمونه برنامه های. اپل می گوید که توسعه دهندگان "را به آن را آسان تر برای کاربران برای دریافت کامل برنامه, شما می توانید در حال حاضر گزینه ای برای دانلود در یک زمان مناسب در خود نرم افزار کلیپ." اپل می گوید برنامه کلیپ های مناسب برای کسب و کار است که در حال حاضر یک برنامه در فروشگاه App. اما آنچه در مورد کوچکتر لباس که اصلا خود برنامه ؟ اپل در زمان مراقبت از این کار با Yelp از برای ایجاد یک برنامه کلیپ برای هر کسب و کار است که Yelp می پردازد. با استفاده از بخشی از یک برنامه SDK و Xcode متعلق به توسعه دهندگان قادر خواهند بود به ایجاد نرم افزار کلیپ.

نگه داشتن در ذهن که این کاملا متفاوت از اپل کلیپ های برنامه است. دومی یک برنامه ویرایش فیلم است که اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از انواع افکت ها در حالی که ایجاد یک ویدیو selfie. این فیلم ها را می توانید با دیگران در رسانه های اجتماعی.

بنابراین ما را ترک خواهد کرد شما را با اپل توضیحات خود نرم افزار کلیپ. "نرم افزار clips هستند یک راه عالی برای کاربران برای دسترسی به سرعت و تجربه آنچه در برنامه خود را ارائه کرده است. برنامه کلیپ بخشی از برنامه خود را که کشف در حال حاضر مورد نیاز است. برنامه کلیپ سریع و بسیار سبک وزن و بنابراین کاربر می تواند باز کردن آنها را به سرعت. که آیا آنها در حال سفارش را خارج از یک رستوران اجاره روروک مخصوص بچه ها و یا راه اندازی یک جدید متصل لوازم خانگی برای اولین بار کاربران قادر خواهد بود برای شروع و پایان یک تجربه از برنامه های خود را در ثانیه. و زمانی که آنها انجام می شود شما می توانید ارائه این فرصت را به دانلود خود برنامه است." به طوری که به دنبال به جلو به راه اندازی در iOS 14?tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب