جزر و معرفی دو مهم و جدید, گوش دادن امکانات

جزر و مدی را به جریان موسیقی خدمات همچنان به بهبود با ویژگی های جدید تقریبا به صورت هفتگی. این زمان در اطراف

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399
جزر و مدی را به جریان موسیقی خدمات همچنان به بهبود با ویژگی های جدید تقریبا به صورت هفتگی. این زمان در اطراف دو ویژگی های جدید در حال ساخت راه خود را به کسانی که تصمیم به مشترک به جریان موسیقی خدمات: مشارکت کننده مخلوط و تاریخچه مخلوط.

نویسندگان مخلوط به ارمغان می آورد جزر و مدی مشترکین سرپرستی انتخاب مشارکت کننده لیست پخش خود را بر اساس گوش دادن الگوهای. به اصطلاح نویسندگان مخلوط نیز در دسترس خواهد بود در انتخاب هنرمندان صفحات آن را آسان تر برای کشف موسیقی جدید است که شما ممکن است مانند. هر یک از مخلوط را در این دسته ویژگی های متعدد همکاران و همچنین از ژانرهای مختلف است.

تاریخچه مخلوط است یکی دیگر از ویژگی های جدید معرفی شده توسط جزر و مدی که ویترین کاربران موسیقی بایگانی با سه نوع از لیست های پخش: تمام وقت سالانه و ماهانه. این تاریخچه مخلوط به معنای خود را به برجسته ترین جریان آهنگ به عنوان دور برگشت به عنوان 2018.

به عنوان در هر جزر و مدی بیانیه این همه زمان پخش حاوی یک کاربر بالای 200 آهنگ در طول دوره اشتراک خود را در حالی که سالانه لیست های پخش شامل فقط بالای 100 آهنگ بیش از سال گذشته است. در نهایت ماهانه لیست پخش خلاصه بازی بالای 50 آهنگ های هر ماه. هر دو ویژگی های در دسترس هستند برای همه جزر و مدی مشترکین در سراسر جهان شروع این هفته است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب