بهترین آی فون 11 Pro Max نازک موارد

اگر شما خود را یک آی فون اپل 11 نرم افزار Max آن را معقول و منطقی به نگاه به حفاظت از گران قیمت خود را بالا پ

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
اگر شما خود را یک آی فون اپل 11 نرم افزار Max آن را معقول و منطقی به نگاه به حفاظت از گران قیمت خود را بالا پایان تلفن از خراش و ترک. همراه با گرفتن یک خوب محافظ صفحه نمایش برای گوشی, بهترین عمل این است پیدا کردن یک مورد که به بهترین وجه مناسب تنظیمات خود را.یک مورد خوب را تضمین می کند که آی فون خود را این طرف و عقب نمی بصری آسیب دیده از اقلام روزمره و سطوح آن می آید در تماس با. اشیاء مانند کلید و سکه و در نهایت می تواند باعث خرابی درخواست تجدید نظر از آی فون 11 Pro Max باعث عرق خش, بعد از همه.

در این مقاله ما نگاهی به چند نفر با کیفیت بالا موارد شما می توانید برای آی فون خود را 11 Pro Max است که نمی خواهد سازش آن احساس در دست با اضافه کردن بیش از حد ضخامت.

بهترین آی فون 11 Pro Max نازک موارد خلاصه لیست:


آی فون 11 Pro Max پاک کردن صورتاپل خود در مورد روشن برای آی فون 11 Pro Max تضمین می کند که گوشی بی درنگ محافظت از ضربه و خراشیدگی در حالی که نگه داشتن آن حق بیمه طراحی و عقب رنگ قابل مشاهده است.

آن را نازک و نور مورد شفاف ساخته شده از مخلوطی از نوری روشن پلی کربنات و انعطاف پذیر TPU مواد و ورزشی مقاوم در برابر خراش پوشش. بر خلاف generic پاک کردن موارد اپل گزینه نیز بهینه سازی شده برای جلوگیری از زردی در طول زمان است.

خرید آی فون 11 Pro Max پاک کردن صورت از Apple.com

آی فون 11 Pro Max Leather Caseاپل مورد چرم متناسب آنجاییکه بیش از آی فون خود را بدون اضافه کردن فله اما به آن تازه و جدید نگاه حق بیمه.

علاوه بر آن اروپا چرم طراحی و ویژگی های آن ماشین آلومینیوم دکمه و البته ارائه می دهد حفاظت در برابر ضربه و خش به گوشی خود را. آن را نیز به اندازه کافی نازک بنابراین به عنوان به نه مانع شارژ بی سیم.

خرید آی فون 11 Pro Max, چرم, مورد از Apple.com


Spigen کریستال مایعSpigen روشن و سبک مورد فراهم می کند یک جایگزین مقرون به صرفه برای اپل مورد واضح و روشن. این ورزش با دوام و ضد لغزش طراحی می کند و اضافه کردن هر گونه قابل توجه انبوه به آی فون 11 Pro Max.

به عنوان با دیگر چنین مواردی آن مانع از شارژ بی سیم و نه مخفی کردن آی فون خود را طراحی و رنگ.

خرید Spigen کریستال مایع مورد برای آی فون 11 Pro Max از Amazon.com


Mujjo کامل مورد چرمMujjo را مورد چرم با هدف باقی می ماند به عنوان باریک که ممکن است در حالی که ارائه صالح برای حفاظت از آی فون خود را 11 Pro Max و grippier گرمتر احساس در دست است.

آن را ساخته شده از چرم کامل دانه و ویژگی های ساتن مانند داخلی اندود شده با میکرو.

خرید Mujjo کامل مورد چرم برای آی فون 11 Pro Max از Amazon.com

Pitaka مغناطیسی تلفن مورداین مینیمالیستی مورد شامل بی انتها فیبر کربن نگاه صرف 0.03 اینچ ضخامت و کاری ادامه داده اند در اطراف آی فون 11 Pro Max از آنجاییکه بدون اضافه کردن هر صورت فله.

علاوه بر آن اساسی حفاظت ابتدا آن را پشتیبانی مغناطیسی شارژ بی سیم سازگار با اتومبیل, شارژ بی سیم ایستگاه از Pitaka. در حرکت نزولی, آن را نشانی از ویژگی های مناسب برای حفاظت از آیفون صفحه نمایش با توجه به عدم افزایش ناهنجاری و آن را گران است.

خرید Pitaka مغناطیسی تلفن مورد برای آی فون 11 Pro Max از Amazon.com

Spigen نازک مناسباین زیبا و مینیمالیستی, خوب, قیمت, آیفون, 11 Pro Max مورد از Spigen دارای یک سبک وزن و مقاوم در برابر خراش ساخت. همچنین ویژگی های دسترسی آسان و مستقیم به گوشی دکمه به دلیل لاغری.

با وجود آن باریک طراحی کلی این مورد ارائه مطرح ناهنجاری های اطراف آی فون ماژول دوربین و صفحه نمایش. این تضمین می کند حفاظت برای نگه داشتن آنها را از تماس مستقیم با سطوح علاوه بر حفاظت در برابر اضافه شده برای تلفن پشت و دو طرف.

خرید Spigen نازک مناسب مورد برای آی فون اپل 11 نرم افزار Max از Amazon.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب