شما ممکن است می خواهم برای نشستن روی Galaxy برابر 2 به عنوان جانشین آن خواهد شد ارزان تر و محکم

Foldable گوشی های هوشمند هستند اما هر چیزی ارزان است. Decked flagships مانند Huawei Mate Xs می تواند به بیش از

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 خرداد 1399
Foldable گوشی های هوشمند هستند اما هر چیزی ارزان است. Decked flagships مانند Huawei Mate Xs می تواند به بیش از 2000 دلار و حتی آنهایی که با کوچک پشت مشخصات مانند موتورولا Razr در محله $1,500. که می تواند تغییر با Galaxy برابر 3 و یا هر آنچه که سامسونگ تصمیم می گیرد به نام آینده Galaxy برابر 2 جانشین.

در هر گزارش جدید Galaxy برابر 2 خواهد شد که همان نازک انعطاف پذیر شیشه ای به نام فوق العاده نازک شیشه ای (UTG) به عنوان Galaxy Z تلنگر. ظاهرا این شرکت تا به حال به طور خلاصه در مورد فکر چسبیده با Galaxy برابر پلاستیکی لایه برای جلوگیری از اضافه وزن و محدود کردن هزینه. در نهایت این شرکت ظاهرا تصمیم به استفاده از UTG برای Galaxy برابر 2 و در همان پانل پلاستیکی که دیده می شد در نسل اول Galaxy برابر برای دو مدل های ارزان تر.

UTG نیست که نسبت به یک لایه پلاستیک


اگر چه UTG نمایش است که گفته می شود بیشتر انعطاف پذیر از یک است که دارای یک لایه پلاستیک پلی آمید آن را در واقع فقط یک مو داشتن مقاومت اگر زاک نلسون از کانال یوتیوب JerryRigEverything به اعتقاد شود. برای uninitiated نلسون pokes و یادآوریست دستگاه برای تعیین چگونه با دوام هستند.


پس در واقع مصرف کنندگان پرداخت بیش از $1,000 برای گوشی های تاشو و آنها هنوز هم ترک های زیادی را به دلخواه بر دوام ، و به طور کلی تقاضا برای foldables است نه تمام آن چیزی است که ما می توانیم نسبت به فک خود را رها کردن قیمت. در بالا از آن شرکت یا حداقل Huawei حتی سود ساخت در این دستگاه ها به عنوان هزینه است فقط بیش از حد بالا است و آنها به سختی شکستن حتی.
با شروع سال آینده است که می تواند تغییر کند. سال گذشته کورنینگ که باعث می شود گوریل شیشه ای گفت که یک و همینطور نوع آماده خواهد بود در یک زن و شوهر از سال است. ظاهرا سامسونگ امضا یک قرارداد با این شرکت و استفاده از آن و همینطور شیشه ای برای آن 2021 گل سرسبد bendable تلفن. پس کورنینگ لوازم محصولات خود را به بسیاری از فروشندگان این امر ظاهرا قادر به نگه داشتن قیمت آن و همینطور شیشه پایین است.


بنابراین نه تنها می تواند ما انتظار داریم گلکسی 3 برابر می شود بسیار با دوام, به احتمال زیاد خواهد شد قابل ملاحظه ای ارزان تر از اصلی بریزید.


نسل اول Galaxy برابر راه اندازی شد برای $1,980. هر شایعات آن را جانشین می تواند 100 دلار ارزان تر با وجود داشتن برتر از مشخصات مانند یک زیر صفحه نمایش و دوربین که صدا نیست بنابراین دور از ذهن در حال حاضر که یک شرکت چینی است ترک خورده کد تعبیه شده در دوربین های عکاسی از خود. اما یک $1,880 دستگاه هنوز هم می تواند بسیار گران قیمت برای بسیاری از مصرف کنندگان است.

اگر شما عمیق نیست به جیب و یا به سادگی نمی خواهم به ریخت و پاش در یک foldable گوشی شما احتمالا باید خاموش نگه دارید برای یک سال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن