علاوه بر گوگل این دو فروشگاه گوگل صفحه جوانه های در سهام

اصلی گوگل صفحه جوانه های بی سیم در نظر گرفته شد چرا که آنها با استفاده از یک کابل برای اتصال به یک تلفن. اما وجود دارد یک کابل که وصل سمت چپ earbud با یک حق به جانبی منسوخ طراحی تقریبا بلافاصله. حتی یکی از خود گوگل تکرار نمی توانستم باور طراحی; هرزه گفت یک مشتری در یک پاپ آپ فروشگاه در منهتن به قطع کابل که متصل به چپ و راست جوانه. که در بازگشت در سال 2017, و ما می دانم آنچه شما فکر: بار خوب خوب.

گوگل صفحه جوانه های آنلاین در دسترس هستند در خارج و فروشگاه های دیگر

گوگل در نهایت پیوست واقعا بی سیم تنظیم زمانی که آن پرده برداری جدید صفحه جوانه اکتبر گذشته و منتشر شده آنها را در ماه گذشته. دو روز بعد آنها فروخته بودند و در انبار در فروشگاه گوگل در هفته اول این ماه است. خرده فروشان نیز تا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان نگه داشتن صفحه جوانه های در سهام اگر چه Droid-Life قادر به پیدا کردن لوازم جانبی موجود در انبار در خارج شده و ABT. هر دو دارای صفحه جوانه های در به وضوح سفید برای $179 و حمل و نقل رایگان. سابق آن را برای شما در دو روز در حالی که آن را در دو روز اضافی برای دریافت آن از دومی است.

در آنلاین گوگل فروشگاه شما می توانید سفارش صفحه جوانه با همان قیمت و رنگ. در واقع در حال حاضر شما فقط می توانید خرید “earable” به وضوح در سفید. رنگ های دیگر مانند آه نارنجی کاملا نعناع و تقریبا سیاه و سفید در دسترس خواهد بود بعد از آن و شما می توانید با قرار دادن نام خود را در لیست به مطلع می شود زمانی که هر رنگ منتشر شده است.

این صفحه جوانه های یک ویژگی به نام تطبیقی صدا است که به طور خودکار تنظیم حجم جوانه بسته به اینکه چگونه آرام و یا با صدای بلند اطراف برای تلفن های موبایل. یک کد پنهان در صفحه جوانه های برنامه یافت می شود یک برنامه به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی از ویژگی های به نام توجه هشدار است که می تواند بخشی از به روز رسانی های آینده. برخی از تلفن های موبایل مانند یک کودک گریه یک سگ پارس و ناله از دود زنگ هشدار را تنظیم کردن صدا قابل شنیدن است که صفحه جوانه کاربران را بشنود و در هر سطح حجم. برای مثال بیایید می گویند که شما در حال گوش دادن به شما جم در حجم حداکثر زمانی که آتش زنگ خاموش می رود. هشدار شنیده خواهد شد از طریق صفحه جوانه هشدار کاربر را به خارج از خانه دریافت کنید.

گوگل صفحه جوانه های ورزشی رتبهبندی IP X4 که بدان معنی است که در حال محافظت از عرق و پاشیده. آنها همچنین جفت به راحتی با صفحه گوشی و سازگار با سایر دستگاه های آندروید و iOS. در این صفحه جوانه های ارائه ترجمه در زمان واقعی است که می آید در دستی زمانی که شما در حال سفر در خارج از کشور. با اتصال به اینترنت و اندیشه 6.0 یا جدیدتر دستگاه در حال اجرا گوگل دستیار شما قادر خواهید بود برای شنیدن در گوش خود ترجمه ای از کلمات است که فقط برای شما صحبت در یک زبان شما را درک نمی کنند.

اگر شما از دست دادن خود را در صفحه جوانه, شما می توانید با استفاده از پیدا کردن دستگاه خود را به آنها را به حلقه. و یک شارژ ارائه می شود تا پنج ساعت استفاده کنید. اگر شما را شارژ مورد, شما می توانید گوش دادن تا 24 ساعت بدون نیاز به صرفه جویی کردن در اطراف برای یک خروجی. گوگل می گوید که در آن ساخته شده است در سنسور و میکروفن اجازه می دهد تا صدای خود را به وضوح شنیده می شود طی یک تماس تلفنی حتی اگر شما در حال ایستاده در پیاده رو از یک شهر پر سر و صدا. و البته با گفتن “Hey, گوگل,” شما می توانید فعال کردن گوگل دستیار به نوع دست-متون رایگان بازی های مورد علاقه خود را جریان موسیقی و حتی مسیرها را دریافت کنید زمانی که شما نمی دانید که در آن شما در حال سرگردان در اطراف یک منطقه نا آشنا.

هر تولید کننده تلفن همراه در حال حاضر به دنبال فروش بی سیم واقعا جفت از earbuds. علاوه بر این اپل پیشرو اهرم در این بخش با آن AirPods و AirPods نرم افزار وجود دارد, سامسونگ, Oppo و دیگران. فقط دیروز یک توییتر فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه ارسال شده شایعه ای که جدید وان پلاس از earbuds خواهد نگاه بسیار شبیه به AirPods و خواهد بود به نام OnePlus جوانه. این محصول می تواند در ماه ژوئیه اعلام کرد و ما حدس می زنم که آن را تضعیف دیگران در قیمت گذاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im