بیشتر Zenfone 7 مشخصات پرده برداری به عنوان Asus بعدی 5G گل سرسبد می شود بی سیم گواهینامه

فقط در ماه گذشته معیار از Geekbench اشاره کرد که Asus بود شاخص در پرچمدار بعدی خود Zenfone مدل تنظیم به صفحه

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
فقط در ماه گذشته معیار از Geekbench اشاره کرد که Asus بود شاخص در پرچمدار بعدی خود Zenfone مدل تنظیم به صفحه جدید Snapdragon 865 Plus. در حال حاضر شایعه Zenfone سری 7 به نظر می رسد به شکل گرفتن به عنوان آن می گذرد از طریق صدور گواهینامه رسمی فرآیندهای. به عنوان MySmartPrice خال خال, دستگاه دریافت بی سیم گواهینامه در تایوان ملی ارتباطات کمیسیون اشاره است که این دستگاه را راه اندازی رسمی ممکن است بیش از حد در دست است. این فهرست همچنین نشان می دهد یک تعداد نسبتا چشمگیر کلیدی مشخصات.

احتمالا بلافاصله قابل مشاهده قطعه از اطلاعات است که از 5000 میلی آمپر, باتری مطابق سال گذشته Zenfone 6, زوج با 30W سریع برای شارژ سریعتر بالا-یو پی اس—هر دو خبر خوبی برای کاربرانی که نیاز به قدرت بیشتر از همیشه برای افزایش استفاده از.

این فهرست همچنین نشان می دهد یک 512GB از ذخیره سازی است که می تواند بیشتر گسترش یافته تا 2TB از طریق کارت حافظه microSD آن را یکی از آخرین flagships به ارائه این بار از ویژگی های مشترک. تا آنجا که اتصال مربوط Zenfone 7 همچنین دارای پایگاه های آن پوشش داده شده با همه چیز شما می خواهم انتظار از یک دستگاه برش لبه مانند 5G پشتیبانی از Wi-Fi 6, بلوتوث 5.0 و NFC ،

منابع مختلف در حال حاضر به بیرون درز تعدادی دیگر از جزئیات و دستگاه این است که انتظار می رود به سنگ آخرین Snapdragon chipset و عظیم 16GB RAM به نگه داشتن همه چیز فوق العاده سریع. جالب آن نیز گفت: به مناسبت باز گشت از Zenfone 6 را مشخص تلنگر-دوربین طراحی اصلی دوربین عقب ماژول می تواند تابع به عنوان دوربین عکاسی از خود نیز هست.

Asus است که به سختی به بزرگترین نام در صنعت تلفن همراه اما در سال گذشته Zenfone 6 به یک غیر منتظره dark horse از 2019 گل سرسبد چشم انداز با طراحی خلاقانه و کم قیمت. از آنچه ما می دانیم تا کنون Zenfone 7 به نظر می رسد مانند آن می تواند حتی بیشتر چشمگیر دستگاه با توجه به قیمت.

آخرین Zenfone نیز انتظار می رود به یک 6.7 اینچ, صفحه نمایش, تا از 6.4 اینچ از املاک و مستغلات در سلف آن است. این Zenfone 6 را با صفحه نمایش ال سی دی یکی از تنها نقاط ضعف این دستگاه تنها با دمای رنگ و وضوح و کنتراست بنابراین ما هیجان زده برای دیدن اینکه آیا این سال را به مدل ارائه خواهد شد هر گونه پیشرفت.

وجود دارد همچنین شایعات جداگانه Zenfone 7 Pro هر چند ما ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که اطلاعیه های رسمی قبل از رسیدن به هر گونه نتیجه گیری. بدون در نظر گرفتن Zenfone 7 به نظر می رسد تقریبا آماده برای راه اندازی به زودی ما می دانیم چه چیز دیگری آن را ارائه کرده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب