ژاپن کشتی باری است که فقط سرد کردن در ISS به دنبال عالی

ژاپن H-II نقل و انتقال خودرو-9 است حلق آویز کردن در ایستگاه فضایی بین المللی, برگزاری یک دسته از دور انداخته ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
  • ژاپن H-II نقل و انتقال خودرو-9 است حلق آویز کردن در ایستگاه فضایی بین المللی, برگزاری یک دسته از دور انداخته باتری و انتظار خود را برای آزادی احتمالی و تخریب.
  • محموله کشتی ها طراحی شده است برای نابود شود پس از استفاده از سوختن در جو زمین پس از خروج از ایستگاه فضایی.
  • HTV-9 وارد در ایستگاه فضایی در تاریخ 20 مه آورده و با این باتری های جدید که نصب خواهد شد در خارج از ISS بعد از این سال.

داستان های علمی تخیلی فیلم را به ما آموخت که اینده سفینه براق و شیک و خوب خنک شود. واقعیت این است که تا حدودی متفاوت حداقل از نظر طراحی. ترین فضاپیما در استفاده از امروز عملی در طراحی خود را. ساختمان چیزی است که کار می کند و به خوبی کار می کند هدف اصلی و زیبایی شناسی اغلب نگرانی ثانویه. هنوز هم وجود دارد چیزی بسیار عالی در مورد دیدن یک پیر محموله کشتی دار در 220 کیلومتری بالای زمین است.

ناسا تصمیم به برجسته به خصوص تصویر زرق و برق دار به تازگی جامعی از ایستگاه فضایی بین المللی. در آن ما می بینیم یک ژاپنی بر روی کشتی به نام H-II نقل و انتقال خودرو-9 (یا HTV-9 برای کوتاه) به راحتی آویزان بالای زمین است.

آنچه ما در اینجا HTV-9 خودرو در حال حاضر لود شده با یک پیر عرضه پالت که آورده شد تا در HTV-8, قبلی, ژاپنی, محموله ماموریت. "پالت شامل پیر نیکل-هیدروژن باتری برای دفع بودند که قطع از ایستگاه در طول یک سری از spacewalks در پایان 2019," ناسا توضیح می دهد که در آن پست.

این spacewalks که انجام شد به تعویض باتری در محل در طی چند ماه. این باتری های جدید دارای ظرفیت بیشتری بنابراین کمتر مورد نیاز برای نگه داشتن قدرت است که ایستگاه فضایی با استفاده از زمانی که آن را سقوط به سایه زمین است. هنگامی که ایستگاه در نور خورشید کامل آن است که طراحی آن توسط پانل های خورشیدی, اما باتری بسیار مهم است هنگامی که نور خورشید در دسترس نیست که اتفاق می افتد بارها در هر روز است. هنوز هم وجود دارد بیشتر کار انجام می شود اما بیشتر باتری تعویض نمی تواند انجام شود تا بعد از آن در سال 2020 است.

HTV-9 به ارمغان آورد ثروت از تجهیزات به ISS هنگامی که آن را وارد, on May 20th. میان باری بود که, آب, آزمایش, و "شش جدید باتری های لیتیوم یون مورد نیاز برای تکمیل به طور کلی به روز رسانی از ایستگاه برق سیستم" ناسا می گوید.

بر خلاف برخی از محموله وسایل نقلیه ژاپن HTV فضاپیما را از آنچه شناخته شده به عنوان "در معرض پالت." حمل این پالت در یک unpressurized برگزاری خلیج مطرح نیست یک مشکل برای محموله و این به خصوص زمانی مفید است که حمل و نقل و صنعت منتشر شده است از ایستگاه فضایی بین المللی.

H-II نقل و انتقال وسایل نقلیه مصرفی معنی است که آنها طراحی شده برای استفاده مجدد و ساخته شده و در نهایت نابود شود. شما می توانید از فکر می کنم آنها مانند فضای بزرگ و سطل زباله. لود شده با آیتم هایی که خدمه ISS دیگر نیاز دارد و در خدمت به هدف مفید به عقب بر روی زمین رانش فضاپیما به جو زمین و در حال سوزانده. مناسب!

ژاپنی, فضاپیمای باری HTV-9 دیده می شود متصل به ایستگاه فضایی بین المللی. منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن