اپل بازگشت به مدرسه معاملات غیر منتظره زود و قانع کننده برای انتخاب اپل خریداران

در حالی که بسیاری از ما دانش آموزان هنوز هم در انتظار شنیدن اینکه آیا یا نه آنها اجازه خواهد داشت برای رفتن ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
در حالی که بسیاری از ما دانش آموزان هنوز هم در انتظار شنیدن اینکه آیا یا نه آنها اجازه خواهد داشت برای رفتن به مدرسه در معنای تحت اللفظی این سقوط اپل می خواهد شما را به آماده شدن اولیه توسط لگد زدن به آن سنتی سالانه تبلیغات.
این در دسترس به عنوان از دیروز ژوئن 15 و آنها را اجرا کنید تا 29 سپتامبر است که غیر منتظره ای طولانی تبلیغاتی دوره برای غول تکنولوژی را به مدرسه می پردازد. سال گذشته ویژه ارائه می دهد به عنوان مثال خوب شد از تاریخ 9 ژوئیه تا سپتامبر 26 در حالی که تا سال 2018 دانشجویان دانشکده و پدر و مادر-تخفیف منحصر به فرد در دسترس بودند و حتی بعد از آن در تابستان است.
مثل همیشه اپل است نه از لحاظ فنی کاهش قیمت هر دستگاه به جای پرتاب در یک بازی سرد freebie با خرید انتخاب مک و آی پد انواع. آن را نیز کاملا تعجب آور به دیدن هیچ آی فون تخفیف ارائه شده ندارند اما در سمت روشن شما می توانید تعریف و یا عمیقا با تخفیف AirPods این زمان در اطراف, به جای داشتن به حل و فصل برای کمی کمتر جذاب و قابل توجهی کمتر محبوب Beats هدفون.
یکی دیگر چیز زیادی در مورد اپل 2020 بازگشت به مدرسه/آموزش عالی تبلیغی است که شما لزوما مجبور به صرف ثروت کوچک به واجد شرایط برای $159 AirPods تخفیف. چرا که حتی با قیمت مناسب iPad Air (2019) است واجد شرایط برای انتخاب خود را از gratis دوم-gen AirPods با استاندارد شارژ مورد $40 AirPods با شارژ بی سیم مورد یا 90 دلار AirPods Pro.
لیست "واجد شرایط iPads" بدیهی است که شامل high-end اپل مدل نرم افزار به عنوان به خوبی, اما افسوس که هیچ عشق برای آی پد مینی و یا 10.2 اینچ "استاندارد" آی پد. در ضمن, iMac, iMac Pro, MacBook Pro و MacBook Air خریداران می توانید همان فوق تخفیف های مورد علاقه خود را AirPods نسخه اپل در مکان های فروشگاه آنلاین, فروشگاه اپل برای آموزش و پرورش سیب مجاز پردیس فروشگاه و یا با تماس با شماره) 1-800-من-اپل.

وجود دارد سه دسته اصلی از مقدماتی مشتریان را از جمله کارمندان دولتی و خصوصی K-12 موسسات آموزش عالی از پدر و مادر و البته آموزش عالی اعضای هیات علمی و دانشجویان.

اگر شما بخشی از هر یک از این گروه ها بودند و eyeing جدید, قرص, و یا کامپیوتر برای شروع سال تحصیلی آینده در حال حاضر قطعا این زمان برای کشیدن ماشه به خصوص با توجه به نحوه نادر عمیق AirPods تخفیف هنوز هم در مجاز خرده فروشان ایالات متحده نه به ذکر است اپل خود را.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن