تفاوت بین کار و داده های شخصی آسان تر است برای دیدن تغییرات زیر ساخته شده در آندروید 11

آن استفاده می شود قبل از همه گیر روز که ما را در یک محل جداگانه که در آن ما خواهد رفتن به محل کار و محل دیگری

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399

آن استفاده می شود قبل از همه گیر روز که ما را در یک محل جداگانه که در آن ما خواهد رفتن به محل کار و محل دیگری برای زندگی زندگی خانوادگی. مطمئن شوید که شما می توانید ادعا می کنند که دفتر خانه خود را (که قبلا شناخته شده به عنوان اتاق نشیمن) متناسب با این لایحه اما چگونه بسیاری از بار را بهترین مشتری خود قرار داده تا با شنیدن گریه نوزاد در پس زمینه و یا صبر برای سگ برای جلوگیری از پارس در قبل از حلق آویز کردن. چیزی که بعد از شما می دانید, شما, شرکت, چهره تباهی مالی از آنجا که مشتریان خود را در حال خرید Spacely چرخهاي به جای Cogwell را Cogs.

نکته این است که کار این است که کار بدون توجه به جایی که دفتر خود را است. شما در برخورد با افراد مختلف و بحث در مورد موضوعات مختلف و شما ممکن است استفاده از گوشی های هوشمند و یا قرص خود سیستم عامل در هنگام برقراری ارتباط با مشتریان به عنوان شما هنگام صحبت با همسر خود. با توجه به 9to5Google گوگل با اضافه کردن یک "کار" تب به چند ویژگی های Android در اندروید 11. برای مثال "کار" تب پاپ خواهد شد تا همراه با "شخصی" تب بر به اشتراک گذاری ورق. افتتاح دو زبانه به ارمغان می آورد مجموعه ای متفاوت از افراد و برنامه های که شما می توانید به اشتراک گذاری با. گوگل اشاره می کند که زبانه ها نیز به نظر می رسد در تنظیمات و در دیگر اندروید "اجزای سیستم" برای کمک به کاربران برای عبور از مشخصات مرزی. در تنظیمات دو زبانه را در سطح محل ذخیره سازی حساب ها و اطلاعات برنامه همراه با "باز کردن با..." منو.
یک برنامه خواهد شد که ترکیب هر دو "کار" و "شخصی" خواهد بود تقویم گوگل. این نه تنها اجازه می دهد تا شما را به دیدن تمام روز خود را در یک نگاه, اما آن را نیز اجازه می دهد تا شما را به نمایش اعلان ها از هر دو "کار" و "خانه" پروفیل. گوگل قصد دارد در debuting در این صفحه پرتاب در یک نگاه ویجت و در تقویم گوگل نرم افزار.

گوگل اشاره می کند که اکثر برنامه های امروز ارائه نمی دهد یک راه تمیز و آسان به تقسیم داده ها بین کار و خانه. این شرکت معتقد است که آن را به آمد تا با راه حل اگر چه شما ممکن است مجبور به صبر کردن برای انتشار نهایی ساخت Android 11 برای پیدا کردن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن