بهترین هوشمند بلندگو (2020)

در طول سال های اخیر هوشمند سخنرانان باید بصورت نمایی رشد در محبوبیت است. خرید تنظیم یادآوری روزانه خود را از

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399

در طول سال های اخیر هوشمند سخنرانان باید بصورت نمایی رشد در محبوبیت است. خرید تنظیم یادآوری روزانه خود را از اخبار و حتی تعویض چراغ خاموش تر از همیشه با یک دستیار هوشمند مانند

. حتی غیر فن آوری زرنگ و دانا مردم نمی خواهد که مشکلات بدانند چگونه به استفاده از یک دستگاه است که درک گفتار طبیعی, بنابراین هوشمند سخنرانان همچنین برای هدیه بزرگ.

و در حالی که همه چیز شروع به بر روی تلفن خود را با مقدمه ای از Siri بر روی آی فون به دنبال

و دیگران هوشمند بلندگو با قابلیت های مشابه ثابت می شود حتی بیشتر مفید برای بسیاری از, و علاوه بر بزرگ به یک خانه. به خصوص در حال حاضر که آن را دشوار است برای ارتباط با دوستان و عزیزان با استفاده از هوشمند بلندگو به آنها تماس بگیرید و نگه داشتن هر یک از دیگر شرکت می تواند ارزشمند باشد. البته هوشمند بلندگو نیز می تواند شما را سرگرم با موسیقی و خیلی بیشتر.

بیایید نگاهی به بهترین های هوشمند سخنرانان در دسترس در حال حاضر.


Sonos یک (Gen 2)

دستیار هوشمند: گوگل دستیار و الکسا | ابعاد: 6.36 x 4.69 x 4.69 در. | وزن: 4.08 پوند است. (1.85 کیلوگرم)


اگر شما به دنبال کیفیت صدای عالی برای پخش موسیقی در بالا از کیفیت هوشمند بلندگو با نه یکی بلکه دو انتخاب برای یک دستیار صوتی آمازون الکسا و گوگل دستیار Sonos یکی است مسلما بهترین انتخاب کنید.

همچنین این ورزش جذاب حداقلی و طراحی جمع و جور است که به راحتی می توانید ترکیب خود را با دکور و اگر شما را دو Sonos یک بلندگو شما می توانید جفت آنها را حتی بهتر از, صدای استریو تجربه.


اپل HomePod

دستیار هوشمند: سیری | ابعاد: 6.8 x 5.6 در. | وزن: 5.5 پوند است. (2.5 کیلوگرم) | نقد و بررسی کامل

اگر چه اپل Homepod ویژگی های این دستیار هوشمند سیری که وقفه در عملکرد پشت رقابت HomePod باعث می شود تا آن ها را با داشتن فوق العاده صدا بالا وفاداری با باس عمیق.

اپل همچنین می بالد که آن HomePod است گزینه امن تر و این مسلما بهترین و بارز ترین انتخاب برای کاربران که در حال حاضر به اپل اکوسیستم. شما نیاز به یک آی فون برای فعال کردن HomePod بنابراین اگر شما با استفاده از یک تلفن آندروید, این هوشمند بلندگو یک گزینه نیست.

اما اگر شما مشتاق کاربر آی فون شما قادر خواهید بود برای لذت بردن مقدار زیادی از ویژگی های بزرگ از جریان پادکست ها به محیط برای تلفن های موبایل است که برای پر کردن اتاق با تسکین دهنده برای تلفن های موبایل از جنگل و یا امواج اقیانوس. بدیهی است که شما همچنین می توانید لذت بردن از فوق العاده اپل تجربه موسیقی, همه چیز, سیری را ارائه کرده است ،


Google Home Max

دستیار هوشمند: Google Assistant | ابعاد: 13.2 x 7.4 x 6.0 در. | وزن: 11.7 پوند است. (5.3 کیلوگرم)

Google Home Max بزرگ همه در اطراف هوشمند بلندگو ورزشی بسیار قادر به گوگل دستیار و طراحی اکثر مردم یا عشق یا نفرت. آن را می توان در هر دو صورت عمودی و افقی.

این ویژگی دوگانه بلندگوهای عمیق و روشن باس و دوگانه سفارشی تویتر برای شفاف اوج. Google Home Max نیز منحصر به فرد است که قابلیت تنظیم صدای خود را برای مطابقت با صدا از اتاق آن را در متعادل ترین صدا. گوگل دستیار همچنین سازگار با تعداد زیادی از برنامه ها و بیش از 1000 خانه هوشمند دستگاه از بیش از 150 مارک.


آمازون اکو (3rd gen)

دستیار هوشمند: الکسا | ابعاد: 5.8 x 3.9 x 3.9 در. | وزن: 1.7 پوند است. (0.7 kg)


آمازون نسل سوم اکو بلندگو می آید طراحی شده توسط دالبی به ویژگی های روشن و واضح 360° صوتی با باس جامد. در هیئت مدیره است, الکسا, است که مسلما قادر به دستیار هوشمند وجود دارد.

درخواست آن را به بازی یک آهنگ و یا یک نوع از برنامه مورد علاقه خود را, می شود آن را سیب موزیک Spotify در یا یکی دیگر, و آن را فقط خواهد شد مسائل مربوط به سازگاری. بخواهید آن را به اضافه کردن آیتم به لیست خرید خود و یا برای اخبار و یا استفاده از آن برای کنترل خانه هوشمند چراغ ترموستات و بیشتر – آن را می توانید آن را تمام انجام. اکو نیز می تواند به عنوان یک ریموت برای صحبت کردن به هر اتاق در خانه و حتی ساخت خانواده اطلاعیه ها.


آمازون اکو نقطه (3rd gen)

دستیار هوشمند: الکسا | ابعاد: 3.9 x 3.9 x 1.7 در. | وزن: 0.6 پوند است. (0.3 kg) | نقد و بررسی کامل

اکو نقطه ویژگی های الکسا از قابلیت های که قبلا ذکر شد اکو, اما در اندازه کوچکتر بدن برای یک قیمت پایین تر. این باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای اتاق که در آن جریان موسیقی نیست یک اولویت است, اما شما هنوز هم می خواهید به الکسا دستی زمانی که مورد نیاز است.

با وجود قیمت آن, آن را هنوز هم خوب به نظر می رسد و می توانید بازی را موسیقی خود را اگر خواست به آهنگ فقط صدا نمی خواهد به عنوان غنی به عنوان آنها را از طریق یک اندازه اکو. برای کمک به شما در آشپزخانه, با دستور و یا خود را به کنترل هوشمند دستگاه های خانگی و یا برای سرگرم کردن بچه ها با Amazon FreeTime – اکو نقطه است یک انتخاب هوشمند است.

آمازون اکو استودیو

دستیار هوشمند: الکسا | ابعاد: 8.1 x 6.8 در. | وزن: 7.7 پوند است. (3.5 کیلوگرم)

اگر به دنبال بهترین هوشمند بلندگو تجربه از آمازون برای گفتن یک اتاق سرگرمی – اکو استودیو است. ویژگی های آن آشنا الکسا تجربه و 5 ساخته شده است در بلندگو برای باس قدرتمند و پویا میانی و اوج ترد.

Dolby Atmos فن آوری را قادر می سازد چند بعدی صوتی, تجربه, اضافه کردن فضای وضوح و عمق. اکو استودیو همچنین پخش موسیقی های جدید فرمت شده اند که تسلط در 3D. برای دوستداران موسیقی که به دنبال یک تجربه گوش دادن موسیقی و همچنین به راحتی از یک دستیار هوشمند است که سازگار با تعداد زیادی از برنامه ها و خدمات اکو استودیو شادی به استفاده و گوش دادن به.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب