اپل در نهایت شروع به فروش آیفون XR در مرمت شرايط مناسب و معقول تخفیف

منتشر شده تقریبا دو سال پیش اپل بودجه دوستانه آیفون XR قرار گرفت و به عنوان بهترین در جهان-فروش دستگاه تلفن همراه در سراسر 2019 از دست دادن نقطه بالا به آن عاقبت مستقیم در طول سه ماهه اول سال 2020 است.

اگر شما نمی مانند رشته ها و اعتماد ندارند بی فروشندگان وقتی که می آید به خرید و مرمت ابزارهای ما باید برخی از خبر خوب برای شما را به عنوان آی فون XR refurbs در نهایت در دسترس به طور مستقیم از تولید کنندگان در ایالات متحده است. ما در حال صحبت کردن با گوشی مدل 64, 128, و بله, حتی 256GB ذخیره سازی تنظیمات و همچنین به عنوان گزینه های رنگ های مختلف اعم از سیاه و سفید به زرد و مرجان و آبی.

ورود به سطح 64 گیگ نوع می تواند شما را برای $499 در مرمت بیماری به نمایندگی از 100 دلار تخفیف نسبت به لیست قیمت با نام تجاری جدید آی فون XR واحد با همان مقدار از فضای ذخیره سازی داخلی. که صدا ممکن است مانند یک زمین بسیار مخربی معامله (به دلیل آن نیست) اما این مهم است به خاطر داشته باشید اپل refurbs آمده با همان 1 سال گارانتی به تمام دستگاه های جدید نه به ذکر است یک باتری جدید و پوسته بیرونی.

در واقع این پسر بد را به عنوان خوب به عنوان جدید در بسیاری از راه های پاکسازی دقیق قابلیت تست و تحت یک “تمیز کردن کامل” قبل از رفتن در فروش. در صورتی که شما نگرانم بله شما کاملا می توانید پیدا کردن تجدید یا مرمت آیفون XR واحد به طور قابل توجهی در قیمت های پایین تر در آمازون یا eBay اما بسیاری از کسانی که چانه زنی هم می آیند با 90 روز گارانتی یا بدون ما گارانتی در همه.

در ضمن اپل به فروش می رساند فوق 128 و 256 GB انواع دیگری از مرمت آیفون XR در $539 و $629 بود که دوباره دیوانه نیست قیمت پایین, با اینحال به نمایندگی از معاملات جامد زمانی که همه گفته و انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر