این نقشه تلویزیون را نشان می دهد آمریکایی ها فکر می کنم مبالغه شما را عصبانی

یک لیست از مهمترین و مبالغه تلویزیون نشان می دهد که تمام زمان را با توجه به هر خارجه آمریکا وارد شده و تبدیل ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • یک لیست از مهمترین و مبالغه تلویزیون نشان می دهد که تمام زمان را با توجه به هر خارجه آمریکا وارد شده و تبدیل به یک گرافیک توسط Reviews.org.
  • پارک ها و تفریح و سرگرمی بود برنده با بیشترین متحده اما Rick and Morty برنده رای مردمی با 58 درصد از پاسخ دهندگان خواستار آن مبالغه.
  • به طور قابل توجهی بیشتر زنان فکر می کنم بازی تاج و تخت مبالغه است و مردان فکر می کنم دوستان مبالغه شده است.

برخی از ما را نشان می دهد و یا دو است که ما فقط نمی تواند. مهم نیست که چگونه بسیاری از جوایز را به دست آورد و یا چگونه بسیاری از 10 لیست بالا به نظر می رسد شما نمی توانید کشف کردن که چرا همه را دوست دارد این مجموعه تلویزیونی به همان اندازه به عنوان آنها را. و اینکه آیا شما فوق العاده صوتی در مورد خود بی علاقگی و یا حتی اهانت به نمایش در سوال و یا ترجیح می دهند به آن را مخفی نگه دارید, شما می دانید که شما هرگز احساس به همان شیوه افراد دیگر در مورد آن احساس. معلوم می شود که شما تنها نیستید.

در هفته گذشته Reviews.org قرار دادن با هم یک آشکار گرافیک ترین مبالغه نشان می دهد در تمام 50 ایالات متحده بر اساس پاسخ به یک نظر سنجی آنلاین. مگر اینکه شما بوده ام به زندگی زیر یک سنگ برای ده تا بیست سال شما احتمالا تشخیص هر نشان می دهد در گرافیک, اما شما ممکن است موافق با نتایج.

سه نشان می دهد که من انتظار می رود برای دیدن قبل از اینکه من حتی دیدم نقشه بودند بازی تاج و تخت, دفتر, و The Walking Deadکه مسلما شده است سه نفر از بزرگترین نشان می دهد در دو دهه اخير از نظر محبوبیت و تحسین منتقدان. جالب است که هر سه را نشان می دهد به نظر می رسید به از دست دادن بخار در نهایت از فاجعه نهایی فصل بازی تاج و تخت به ناامیدکننده اواخر سال از این دفتر به... هر چه مرده راه رفتن انجام شده است برای چند سال گذشته. هر سه نفر بیشتر مبالغه نشان می دهد در حداقل چهار جداگانه متحده است.

بزرگترین شگفتی بود Parks and Recreationکه بیشترین مبالغه نشان می دهد در هشت متحده — ایالات تر از هر دیگر نشان می دهد. به عنوان سایت توضیح می دهد, اگر این رای گیری تصمیم متحده پارک ها و Rec خواهد بود منتخب آمریکا مبالغه نشان می دهد تمام زمان. اما وقتی که می آید به رای محبوب Rick and Morty است که در واقع در بالای صفحه. با توجه به بررسی58 درصد از پاسخ دهندگان به این نظرسنجی گفت: شنا بزرگسالان کارتون مبالغه شده است.

در مورد شما کنجکاو در مورد روش این بررسی در اینجا چیزی است که Reviews.org است در مورد آن می گویند:

ما منابع لیست بیشتر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد تمام زمان از IMDB. با استفاده از این اطلاعات ما به انجام یک بررسی ناشناس در میان آمریکایی ها به 18 سال و بالاتر با یک نمونه خطا ± 4.5% و 95% سطح اعتماد به نفس. در کشورهای که در آن به اندازه کافی پاسخ دریافت شد به نمایندگی از جمعیت ما برجسته تلویزیون نشان می دهد با کمترین اکثریت پاسخ دهندگان نشان می دهد آنها معتقد بودند این نشان می دهد مبالغهشده.

در کشورهای که در آن وجود دارد به اندازه کافی پاسخ دهندگان به یک نمایشگاه عزم و یا در صورت کراوات, ما وزن ترین مبالغه نشان می دهد با توجه به دولت آمریکا سرشماری منطقه در برابر کم قصد جستجو در گوگل روند.

در اینجا برخی دیگر خیلی چیزهای جذاب از بررسی های مورد علاقه خود را نشان می دهد:

  • 64 درصد از زنان گفت: بازی تاج و تخت مبالغه شده است.
  • 60 درصد از مردان گفت: دوستان مبالغه شده است.
  • مردم 54 و برچسب هر نشان می دهد در این فهرست به عنوان مبالغه 64% از زمان.

من فقط می خواهم به یاد داشته باشید که هر کس که می گوید پارک ها و تفریح و سرگرمی است مبالغه است مجنون.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب