اپل می خواهد کاربران به معتاد به برخی از بازی های آنلاین بازی برای یک دلیل بزرگ

به گزارش بلومبرگ اپل در حال ساخت برخی از تغییرات در آن بازی برنامه. مردم آشنا با اپل طرح می گویند که این غول ت

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 تیر 1399
به گزارش بلومبرگ اپل در حال ساخت برخی از تغییرات در آن بازی برنامه. مردم آشنا با اپل طرح می گویند که این غول تکنولوژی است که لغو برخی از قراردادهای آن با توسعه دهندگان بازی های جدید در حالی که به دنبال عناوین دیگر که مناسب برای حفظ مشترکین. این گزارش می گوید که اپل بازی خلاق تولید کننده در ماه آوریل ساخته شده و تماس های تلفنی به برخی از توسعه دهندگان به آنها بگویید که آینده خود را بازی نمی کند باید سطح تعامل است که اپل می خواهد برای دیدن.

اپل خدمات کسب و کار است که در هدف تولید 50 میلیارد دلار درآمد در این سال مالی

آن را یکی دیگر از راه اپل می خواهد عناوین دریافت خواهد کرد که محاکمه بازی های آنلاین مشترکین رو در یک بازی به طوری که بازی آن را تبدیل به بخشی از زندگی روزمره خود را. به این ترتیب زمانی که محاکمه منقضی کاربر بیشتر apt به ثبت نام برای یک به طور منظم بازی های آنلاین اشتراک. نرم افزار راه اندازی در سپتامبر و 4.99 $در ماه پس از یک ماه آزمایشی رایگان. پس از محاکمه تنها برای 30 روز اپل به دنبال بازی است که به سرعت به جریان خون از بازیکن. پس از اپل نمی جمع آوری هر گونه درآمد حاصل از تبلیغات و یا در برنامه خریدهای تنها پول آن را طول می کشد از این برنامه این است که از اشتراک. برای ثبت نام از یک آیفون کاربر می رود به فروشگاه App و شیپور خاموشی در بازی های آنلاین زبانه (با نماد یک جوی استیک). مشترکین نامحدود دریافت کنید, گیم پلی.

اپل بازی های آنلاین بخشی از اپل خدمات واحد. بازگشت در سال 2015, سال است که فروش آیفون به اوج خود رسید و اپل دیدم چه بود و تصمیم به تمرکز بر روی ساخت پول از فعال آی فون واحد (که در حال حاضر در مجموع نزدیک به 1 میلیارد دلار) با فروش آنها خدمات با تکرار هزینه اشتراک مانند موسیقی اپل اپل بازی اپل اخبار+. بخش دیگر از خدمات گروه عبارتند از: App Store, Apple Pay, Apple, کارت iTunes, iCloud, AppleCare+ و بیشتر. اپل تنظیم یک هدف به آن خدمات درآمد حاصل از $25 میلیارد آن جمع آوری شده در سال مالی 2016 به 50 میلیارد دلار در سال مالی سال 2020 است. و پس از نیمه اول مالی سال 2020 اپل به ارمغان آورده است در $26 میلیارد و قرار دادن آن در مسیر رسیدن به هدف خود است.

در حالی که اپل نسخه جدید بازی برای بازی های آنلاین هر ماه هیچ کدام از 120 عنوان برنامه را تبدیل به یک فراری رسید. توسعه دهندگان می گویند که اپل استراتژی تغییر نشانه آن است که رشد مشترک برای این بازی برنامه کمتر از انتظارات است. و در حالی که این شرکت هنوز به نشان می دهد که چگونه بازی های آنلاین در حال انجام است اپل به تازگی اضافه شده یک دوم آزمایشی رایگان ماه دیگر نشانه آن است که کسب و کار پررونق است. کسانی که آشنایی با این شرکت می گویند که اپل اعتقاد بر این است که صرف 1 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار در برخی از بازی های جدید.

اپل می گویند که آن را همیشه قصد خود را برای تغییر سیستم بازی های موجود در بازی بر اساس بازخورد کاربر. اپل در بیانیه ای گفت: "اپل بازی تعریف آنچه یک سرویس بازی می تواند قرار دادن بازی فضای مجاز: نامحدود در نوک انگشتان از مشترکین خود و خانواده خود را در سراسر تمام دستگاه های اپل خود را. ما مفتخریم به راه اندازی اولین بازی موبایل آبونمان خدمات است که در حال حاضر ویژگی های بیش از 120 بازی که بسیاری از آنها برنده جایزه و به طور گسترده ای برای جشن های خود را هنری و گیم پلی. چشم انداز همواره به رشد و تکامل اپل بازی های آنلاین فروشگاه و ما نمی توانیم صبر کنید برای کاربران ما را امتحان کنید این بازی توسعه دهندگان در حال کار بر روی در حال حاضر." در WWDC هفته گذشته اپل اعلام کرد برخی از تغییرات به بازی های آنلاین از جمله چند کاربر پشتیبانی از تلویزیون اپل و توانایی را انتخاب کنید تا یک بازی که در آن یک کاربر را در یک دستگاه دیگر.

در حالی که اپل با واحد خدمات است که ما به عنوان ذکر شده در حال اجرا جلوتر از 50 میلیارد دلار هدف در نیمه راه از طریق سال مالی وجود دارد برخی از نشانه هایی که چرخ ها به آرامی در حال سقوط از چرخ. اپل کارت یک ساله در ماه اوت در دسترس نیست در خارج از ایالات متحده اپل اخبار+ از دست خود را بالای اجرایی در پایان سال گذشته و فقط این هفته نیویورک تایمز کشیده. در نهایت اپل تلویزیون+ هنوز هم به دنبال آن اولین شکست رسید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب