آندروید است در نهایت کپی کردن یکی از بهترین چیزها در مورد iMessage در آیفون

گوگل پیام های end-to-end encryption پشتیبانی ممکن است به زودی به بیرون درز کد از یک داخلی ساخت RCS پیام های فو

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 خرداد 1399
  • گوگل پیام های end-to-end encryption پشتیبانی ممکن است به زودی به بیرون درز کد از یک داخلی ساخت RCS پیام های فوری برنامه را نشان می دهد.
  • گوگل iMessage رقیب پشتیبانی از بسیاری از همان غنی messaging امکانات موجود در iMessage و دیگر برنامه های چت اما end-to-end encryption نیست یکی از آنها است.
  • گوگل در حال حاضر در حال تست یک برنامه به روز رسانی به جدیدترین نرم افزار پیام های که می تواند از قابلیت های امنیتی بیش از آندروید به طور پیش فرض ارسال پیامک.

تنها برنامه آیفون است که مهم است که آن را ممکن است به شما در حفظ و رو به iOS برای همیشه, و, که, iMessage. این اس ام اس های جایگزین که اپل ابداع چندین سال پیش یکی آورده است که بیش از آبی پیام حباب به تلفن همراه است که تبدیل به یک کلید شناسه برای کاربران آی فون. iMessage با این نسخهها کار بر روی iPad و مک ارائه مجموعه ای غنی از پیام کوتاه امکانات و تمام ارتباطات محافظت شده است با پایان به پایان رمزگذاری. اپل هرگز ساخته شده iMessage نرم افزار برای آندروید و یا هر پلت فرم های دیگر و گوگل شده است و در تلاش به آمده تا با یک مشابه جایگزین برای سال های بسیاری است. آخرین تلاش است به نام RCS (غنی خدمات ارتباطی) و آن را در دسترس برای کاربران اندروید در همه جا. علاوه بر این گوگل, پیام های امن کمتر از iMessage به عنوان آن را پشتیبانی نمی کند پایان به پایان رمزگذاری است که یکی از ویژگی های کلیدی برای برنامه های پیام رسانی. گوگل در نهایت رفتن به آن را تعمیر و آن را به عنوان در حال حاضر تست کامل رمزگذاری بر روی یک داخلی ساخت پیام های گوگل.

iMessage برای اولین بار بود پایان به پایان رمزگذاری محبوب در میان برنامه های چت. آنچه در این نوع از رمزنگاری می کند این است که به اطمینان حاصل شود که تنها فرستنده و گیرنده پیام می توانید آن را بخوانید. آن را نمی توان ره توسط هکرها و یا دیده شده توسط این شرکت است.

برنامه های دیگر از جمله WhatsApp و سیگنال نیز ارائه پایان به پایان رمزگذاری پیام های فوری. Facebook تایید شده در سال گذشته است که همه از آن خواص است که می تواند پشتیبانی چت از جمله مسنجر WhatsApp و Instagram را حرکت به پایان به پایان رمزگذاری. با که در ذهن گوگل به سختی می توانید استطاعت برای مطابقت با کسانی که عرضه می کنند وقتی که می آید به تلفن همراه استانداردهای امنیتی.

پایان به پایان رمزگذاری اشاره شده در گوگل, پیام, 6.2.031 داخلی برنامه انتشار یافت APK آینه.

مردمی در 9to5Google تجزیه و تحلیل کد و چند اثری که در آن به صورت end-to-end encryption است که به وضوح اشاره شده است. در اینجا چند نمونه:

<string name="encrypted_rcs_message">پایان به پایان رمزگذاری غنی خدمات ارتباطی پیام " </string>

<string name="encryption_default_fallback_body">"SMS/MMS متون نیست پایان به پایان رمزگذاری شده است.\n\nبرای ارسال با پایان به پایان رمزگذاری منتظر بهبود اتصال داده و یا ارسال پیام در حال حاضر به عنوان SMS/MMS."</string>

به عنوان دیده می شود در مثال دوم بالا, گوگل, پیام نیاز به یک اتصال به اینترنت برای این ویژگی به کار می کنند. بدون اینترنت سلولی یا Wi-Fi, iMessage نتواند به خوبی و می تواند سقوط در اس ام اس/MMS که در حال تکه تکه کردن به طور پیش فرض.

گوگل RCS پلت فرم کار خواهد کرد به طور مشابه, و شما احتمالا قادر خواهید بود به سفارشی خود را RCS تجربه. بر روی آی فون شما می توانید انتخاب کنید برای ارسال پیام های SMS/MMS زمانی که به اینترنت وجود دارد.

کد همچنین نشان می دهد که در هنگام ارسال اطلاعات موقعیت مکانی به مخاطبین خود این اطلاعات را رمزگذاری خواهد شد. همچنین شما قادر خواهید بود به اجازه می دهد برنامه ها برای دسترسی به محتویات پیام های خود را.

همچنین هر دو طرف ممکن است مجبور به استفاده از پیام های گوگل برای استفاده از end-to-end encryption اگر چه دیگر RCS نرم افزار همچنین می تواند دریافت پشتیبانی در آینده است.

این معلوم نیست که این نسخه خاص از پیام های گوگل راه اندازی خواهد شد و یا اینکه به صورت end-to-end encryption فعال خواهد شد به زودی. اما آن را مانند این نوع از ویژگی های امنیتی است که می تواند در آگهی ها برای آندروید 11.


اندروید 10 آموزش های نمایش داده شده در گوشی آندروید. منبع تصویر: گوگل

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن