که اروپا و آمریکا دومین قله' در coronavirus موارد اگر ما دقیق نیست

سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد که یک دوم "اوج" از رمان coronavirus عفونت می تواند درست در پشت صحنه اولین, اگ

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 خرداد 1399
  • سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد که یک دوم "اوج" از رمان coronavirus عفونت می تواند درست در پشت صحنه اولین, اگر کشورهای استراحت مستند و اجتماعی فاصله اقدامات بیش از حد به سرعت.
  • در حالی که عفونت نرخ پایین در برخی از کشورها بسیاری از مناطق هنوز هم در حال افزایش است.
  • هنوز هم وجود دارد احتمال موج دوم در سقوط هم می توان با یک دوم اوج در موج اول اگر کشورهای دقیق نیست.

مدت کوتاهی پس از این رمان coronavirus همه گیر آغاز شده و کارشناسان بهداشت و درمان آغاز شد هشدار پتانسیل موج دوم در پاییز (ارائه ما ساخته شده آن را از طریق موج اول). هر کشور به کار گرفته شده همه گیر متفاوت برخی با موفقیت بیشتر از دیگران, اما اگر هر یک از این کشورها بازگشایی سرعت بیش از حد و استراحت دستورالعمل که آنها را در محل برای محافظت از خود و مردم دیگر سنبله در عفونت می تواند حق در اطراف گوشه.

دکتر مایک رایان مدیر اجرایی سازمان بهداشت جهانی, بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: یک آنلاین نشست خبری که در حالی که موارد حذف شده در کشورهای مختلف آنها هنوز هم در حال افزایش است در آمریکای مرکزی و آمریکای جنوبی و جنوب آسیا و آفریقا است. او همچنین reemphasized که شیوع اغلب در امواج می آیند و کشورهایی که خود را دیده اند عفونت کاهش نرخ می تواند در موج دیگری بعد از آن در سال. اما به عنوان او توضیح داد: ما نمی خواهد که به صبر کنید تقریبا طولانی که اگر ما به سهولت بر سلامت حیاتی و اجتماعی اقدامات بیش از حد به سرعت.

"هنگامی که ما صحبت در مورد موج دوم کلاسیک چه ما اغلب به این معنی است که وجود خواهد داشت یک موج اول این بیماری خود به خود و پس از آن عود ماه بعد" هشدار داد دکتر رایان. "و که ممکن است به یک واقعیت برای بسیاری از کشورها در چند ماه زمان است. اما ما همچنین باید آگاه باشند از این واقعیت است که این بیماری می تواند پرش به بالا در هر زمان. ما می توانیم فرض که فقط به دلیل این بیماری در راه را به پایین در حال حاضر آن است که رفتن به نگه داشتن رفتن و ما در حال گرفتن یک شماره از ماه به آماده شدن برای موج دوم. ما ممکن است یک دوم اوج این موج."

به آن نقطه Ryan توصیه کشورها در اروپا و آمریکای شمالی به "ادامه در محل قرار دادن بهداشت عمومی و اجتماعی اقدامات نظارت اقدامات اقدامات تست و یک استراتژی جامع برای اطمینان حاصل شود که ما همچنان در یک مسیر رو به پایین و ما لازم نیست فوری دوم اوج."

با میلیون ها نفر از آمریکایی ها برای پر کردن بیکاری آن را تنها یک ماده از زمان قبل متحده شروع به آوردن اقتصاد آنلاین به عنوان بهترین آنها می توانند, اما برخی از آنها پرتاب احتیاط به باد و به طور کامل بازگشایی به ظاهر بدون هیچ گونه برنامه ریزی در محل اگر یک دوم "اوج" آیا می رسند. یک مطالعه جدید تخمین می زند که 24 ایالت آمریکا را غیر قابل کنترل شیوع کروناویروس و در عین حال بسیاری از آنها عامل به عنوان اگر آنها در حال حاضر به بیرون آمدن از طرف دیگر این بحران بهداشتی. که قطعا به نظر می رسد دستور فوری دوم اوج.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im