خارج شده و می رود برای آمازون jugular با قیمت مناسب, جدید قرص در حال اجرا آندروید 10

خارج Onn 8 Pro شما ممکن است به یاد داشته باشید این مگر اینکه شما واقعا پرشور در مورد کم هزینه, قرص اندی

توسط EMROOZTAFAHOM در 11 اردیبهشت 1399
شما ممکن است به یاد داشته باشید این مگر اینکه شما واقعا پرشور در مورد کم هزینه, قرص اندیشه, اما خارج شده و تصمیم به ترک آن منطقه راحتی برای کمی در حالی که تقریبا یک سال پیش و با وارد اپل تحت سلطه بازار است.
البته خرده فروش خود مارک Onn قواره بودند هرگز به معنای رفتن بعد از اپل بهترین-فروش قرص به جای هدف ارائه رقابت سختی برای آمازون بسیار محبوب در آتش وارد زمین در زیر 150 دلار براکت. اگر چه ما نمی یاد دیدن Walmart ذکر شده در میان جهان پیشرو قرص فروشندگان در هر بازار و گزارش های منتشر شده از ماه مه سال 2019 آن را امن فرض کنیم اولین نسل 8 و 10-inchers متصلب تا حداقل برخی از مناسب و معقول تعداد فروش.
در غیر این صورت چگونه می توانم به شما توضیح غول خرده فروشی با انواع نرم افزار فوق آندروید قواره در حال اجرا جدیدترین نسخه سیستم عامل خارج از جعبه ؟ 8 و 10.1 اینچی Onn جوانب را بدون تشریفات ظاهر در خارج سایت اما هر دو مدل در حال حاضر به عنوان ذکر شده خارج از بورس با هر دو تحویل و در فروشگاه وانت در دسترس نیست و هیچ کلمه ای در زمانی که ما می توانیم انتظار داشته باشیم که برای تغییر.

قیمت 99 دلار و 129 دلار به ترتیب Pro قرص نیست دقیقا فوق العاده خوب به دنبال نسبتا ساده طرح های, دلپذیری, صفحه نمایش ناهنجاری و هیچ نشانه ای از تکنولوژی تشخیص اثر انگشت و یا دیگر "مدرن" ویژگی های. اما در مقایسه با پیشینیان خود آنها را صدا نیست که همه بد با 32 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی, undetailed octa هسته پردازنده با سنجش زمان در تا 2.0 گیگاهرتز و 10 ساعت عمر باتری اعتبار.

بدیهی است که مناسب ترین مقایسه در برابر آمازون جدیدترین Fire HD 8 و Fire HD 10 نسل و خارج Onn 8 Pro و Onn 10 Pro بیرون می آیند پیروز از آن نیز حداقل بر روی کاغذ.

8-inch نسخه 10 دلار ارزان تر از آمازون 32GB Fire HD 8 پیکربندی ورزشی دوربین بهتر و اضافی یک و نیم گیگ از حافظه نه به ذکر است یک مزیت در قدرت پردازش ، در ضمن Onn 10 نرم افزار همراه با 3GB رم, تعداد در مقایسه با 2 گیگابایت پردازنده Fire HD 10 که هم 20 دلار گران. این دوربین ها بهتر است بیش از حد (اگر شما در مورد مراقبت است که مرتب کردن بر اساس چیزی که در یک تبلت 10 اینچی) و اگر چه رزولوشن صفحه نمایش است که مشخص نیست هر دو Onn 10 نرم افزار and Fire HD 10 ذکر شده به عنوان "FHD" دستگاه های.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب