ایتالیایی ادعا می کند coronavirus در حال ضعیف شدن است و ممکن است ناپدید می شوند خود را در آن

تعداد coronavirus موارد همچنان به موشک وار رفتن در سراسر جهان, اما دکتر دیگری از ایتالیا رفته ثبت می گویند این

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 تیر 1399
  • تعداد coronavirus موارد همچنان به موشک وار رفتن در سراسر جهان, اما دکتر دیگری از ایتالیا رفته ثبت می گویند این ویروس ضعیف تر از قبل.
  • یک متخصص بیماری های عفونی گفت: این ویروس نیست به عنوان وحشی به عنوان قبل از در حالی که hypothesizing که این ویروس ممکن است جهش در برخی از مناطق. او گفت که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است در هر صورت.
  • دیگران مخالفت با دیدگاه های خود را, به خصوص که این تعداد در روز موارد جدید پیشی گرفته 183,000 در سطح جهانی در روز یکشنبه.

اگر شما از شنیدن هر کسی در مقایسه با رمان coronavirus به یک گربه جمع و جور کردن از قبلی آن "ببر" طبقه بندی شما می خواهم فکر می کنم یک سیاستمدار دست زدن به میکروفون. اما این اظهارات آمده است از یک بیماری عفونی متخصص از ایتالیا یکی از کشورهای COVID-19 سخت ترین ضربه در اوایل این سال است. این دومین بار است که یک حرفه ای از ایتالیا ارائه کرده است از جمله اظهارات در مورد بیماری همه گیر محلی فقط به عنوان دیگر کشورها ثبت رکورد جدید برای روزانه تعداد عفونت های جدید. دکتر رفت تا آنجا که به ادعای این ویروس ممکن است ناپدید می شوند خود را در آن بدون یک واکسن است که دقیقا نوع اطلاع خطرناک سخن گفتن شما می خواهم انتظار از یک سیاستمدار. البته بسیاری از کارشناسان مخالف به عنوان جهان می شود نزدیک تر و نزدیک تر برای رسیدن ویرانگر نقطه عطف ضبط 200,000 جدید COVID-19 مورد در هر روز است.

پروفسور Matteo Bassetti است رئیس Policlinico سن مارتینو بیمارستان در ایتالیا به طوری که او به احتمال زیاد به این نظر آگاه در مورد تکامل بیماری در کشور است. او گفت: این تلگراف که COVID-19 بود از دست دادن آن حدت ماه گذشته و بیماران که ممکن است قبلا کشته در حال حاضر دوره نقاهت.

"بالينی تصور من این است که این ویروس تغییر در شدت," او گفت:. "در ماه مارس و اوایل ماه آوریل الگوهای شد کاملا متفاوت است. مردم به اورژانس با یک کار بسیار دشوار است برای مدیریت بیماری و آنها نیاز به اکسیژن و تهویه برخی از توسعه پنومونی."

"در حال حاضر در چهار هفته گذشته تصویر کاملا تغییر کرده از نظر الگوهای او اضافه شده است. "وجود دارد می تواند در کاهش بار ویروسی در دستگاه تنفسی احتمالا به دلیل یک جهش ژنتیکی در ویروس است که هنوز رتبهدهی نشده است علمی نشان. همچنین ما در حال حاضر بیشتر آگاهی از این بیماری و قادر به مدیریت آن است."

که یک نقطه روشن را. شاید مقامات و پرسنل پزشکی آموخته اند که چگونه برای مقابله با این بیماری و مدیریت آن بهتر است. نه به ذکر است که ایتالیا مسطح منحنی که بدان معنی است که سیستم بهداشت و درمان است که در یک مکان بسیار بهتر از چند ماه پیش هنگامی که آن را نزدیک شدن به سقوط.

"آن را مانند یک مهاجم ببر در مارس و آوریل اما در حال حاضر آن را مانند یک گربه وحشی است. حتی بیماران مسن در سن 80 یا 90 در حال حاضر نشسته در تخت و آنها تنفس بدون کمک" دکتر اضافه شده است. "همان بیماران فوت کرده اند در دو یا سه روز قبل از."

دکتر ارائه می کند خبر خوبی است. این نشان میدهد که برخی از درمان های کار در صرفه جویی در زندگی می کند و ما در حال حاضر شاهد یک کوه از تحقیقاتی که ارائه می دهد جدید COVID-19 درمانی راه حل هایی که در آزمایش های اولیه. اما Bassetti راه ارائه آن باعث می شود آن را صدا مانند ویروس است که کمتر خطرناک تر از قبل است که می تواند مردم را متقاعد کنند که در حال حاضر ديپلمات از این بیماری را برای جلوگیری از خطرات با تکیه بر اقدامات پیشگیرانه است.

"من فکر می کنم این ویروس جهش یافته است به دلیل واکنش سیستم ایمنی بدن ما به ویروس و ما باید کاهش بار ویروسی در حال حاضر با توجه به مستند ماسک-پوشیدن, اجتماعی, فاصله," دکتر اضافه شده تایید کرد که "ما هنوز به نشان می دهد که چرا آن را در حال حاضر متفاوت."

شگفت انگیز ترین سخن گفتن از دکتر نگرانی واکسن به عنوان Bassetti فکر می کند که این ویروس می تواند ناپدید می شوند و بدون آنها. "بله احتمالا می تواند به طور کامل و بدون یک واکسن. ما مردم کمتر و کمتر آلوده و آن را می تواند در نهایت با این ویروس در حال مرگ است."

دوباره, این به نظر می رسد مانند یک بی اساس فرضیه به ویژه هنگامی که این واقعیت به نظر می رسد در تضاد با او. دیگران موافق نیست که این ویروس بسیار آسان خواهد بود به نابودی است.

"من انتظار نداریم که آن را به مرگ است که به سرعت به" دکتر بهارات Pankhania مقاله گفت. ""آن را اگر آن را به هیچ کس به آلوده. اگر ما موفق واکسن پس از آن ما قادر خواهید بود به انجام آنچه که ما با آبله. اما از آنجا که آن را بسیار عفونی و گسترده آن را نمی خواهد برود برای یک زمان بسیار طولانی است." سابق بهداشت عمومی انگلستان مشاور تخمین زده می شود که مرگ از محدوده "هرگز به اگر ما واقعا خوش شانس و به نوعی جهش ژنتیکی و جهش ژنتیکی ممکن است از دست دادن آن حدت – ما در حال صحبت کردن در سال و سال است.

Dr. Anthony Fauci, یکی از برجسته آمریکایی از کارشناسان مبارزه با بیماری همه گیر اخیرا گفته او انتظار ندارد این ویروس به ناپدید می شوند در هر زمان به زودی. سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که ویروس ممکن است هرگز از بین برود.

این سازمان در گزارش 183,000 جدید جهانی COVID-19 مورد در روز یکشنبه تمام وقت رکورد برای این بیماری همه گیر. جدید بالا سوخت بود برزیل و ایالات متحده با نزدیک به 55,000 و تقریبا 37,000 موارد بود. همانطور که از صبح روز دوشنبه جهان پیشی گرفته 9.072 میلیون نفر از جمله بیش از 472,000 مرگ و میر.

که گفت: چند ماه پیش رمان coronavirus است نه کمتر عفونی از قبل و نه کشنده تر است. کسانی که به, در پاسخ به بیانیه ای که از ایتالیا. دکتر آلبرتو Zangrillo پیشنهاد سه هفته پیش که ویروس "دیگر وجود در ایتالیا" گفت که سواب موجود پایین تر ویروسی بارهای از قبل. در آن زمان ایتالیا شد و ثبت نام به طور متوسط 300 مورد جدید در هر روز است. ایتالیا هنوز گزارش و بین 200 تا 300 مورد جدید در هر روز است.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب