یک فاکس نیوز میزبان سعی در واقعیت-بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی می کنند در مورد کوروناویروس

رئیس جمهور تهمت رو به یک بیت از یک tiff بیش از coronavirus مرگ و میر در طول یک مصاحبه بیش از آخر هفته با رادیو

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • رئیس جمهور تهمت رو به یک بیت از یک tiff بیش از coronavirus مرگ و میر در طول یک مصاحبه بیش از آخر هفته با رادیو فردا یکشنبه.
  • رئیس جمهور تهمت بود تحت تاثیر این است که ما دارای یکی از پایین ترین coronavirus نرخ مرگ و میر در جهان است.
  • در واقع این قضیه صادق است با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور تهمت به یک درهم و برهم و تیتر گیری گفتگو با فاکس نیوز روز یکشنبه Chris Wallace بیش از آخر هفته که شامل میان خیلی چیزهای دیگر خود را در زمان به عقب و جلو با بیش از والاس مشکل از یک آزمون شناختی و رئیس جمهور به تازگی در زمان. (ما به عنوان خوانده شده قبلی پوشش در اینجا در مورد آزمون مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان در مرکز پزشکی والتر رید که در واقع قرار است برای اندازه گیری زوال شناختی — نه هوش).

ضمن وجود دارد یکی دیگر از آشکار بین تهمت و میزبان که تأکید چگونه قطع رهبر جهان آزاد ظاهرا از واقعیت coronavirus همه گیر و تاثیر آن بر ایالات متحده است. داستان کوتاه رئیس جمهور فکر می کند که در حالی که coronavirus اعداد در ایالات متحده ممکن است بسیار وحشتناک حداقل ما یکی از بالاترین و coronavirus نرخ مرگ و میر در جهان است. البته مخالف کامل درست است.

در اینجا بخشی از ارز:

مغلوب ساختن پیشی جستن: "من شنیده ام ما یکی از بالاترین شاید کمترین میزان مرگ و میر در هر نقطه در جهان است. (به کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany) آیا شما از این شماره لطفا ؟ من شنیده ام ما تا به حال بهترین نرخ مرگ و میر."

McEnany دست او یک تکه کاغذ است.

مغلوب ساختن پیشی جستن: "یک شماره پایین مرگ و مير ... (به Wallace) می گفت: ما تا به حال بدترین مرگ و مير در جهان است و ما باید بهترین است."

در واقع بر اساس سرانه ایالات متحده در 10 صفحه از کشورهای با بیشترین مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

اول, شماره. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز تقریبا 3.9 میلیون coronavirus موارد شناسایی شده در آمریکا به همراه بیش از 141,000 مرگ و میر. رسم های کشور, در اینجا چیزی است که coronavirus مرگ روند در ایالات متحده به نظر می رسد مانند هر سی ان ان:

مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا به دنبال در اطلاعات نمایش چیز دیگری — مورد مرگ و میر است که مشتق به سادگی با تقسیم تعداد مرگ و میر در تعدادی از موارد است. که متریک ارائه نمی دهد به عنوان روشن از یک تصویر از آنچه که در یک ملت نسبت به کروناویروس دلیل آن متکی چقدر (یا کوچک) coronavirus تست که یک کشور در حال انجام است.

اگر یک کشور تنها آزمون بدحال مردم در مقابل یک آزمایش است که هر دو افراد بیمار و افراد بدون علامت مورد مرگ و میر تعداد معتاد را به عنوان زیبا مقایسه. با اینحال ما در میان 60 کشور در جهان است که اندازه گیری با مورد مرگ و میر.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب