دیدن ویژگی های جدید است که گوگل پیکسل در حال دریافت امروز

گوگل کاهش یافته است آخرین سه ماهه ویژگی های به روز رسانی برای آن صفحه phonestoday با شروع سال 2017 پیکسل 2 خط

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 خرداد 1399
گوگل کاهش یافته است آخرین سه ماهه ویژگی های به روز رسانی برای آن صفحه phonestoday با شروع سال 2017 پیکسل 2 خط. برای کسانی که نا امید با پیکسل عمر باتری بهبود تطبیقی باتری از ویژگی های پیش بینی خواهد شد هنگامی که باتری را بر روی تلفن خود را در مورد به اجرا و کاهش تعداد برنامه های باز در پس زمینه برای گسترش این گوشی عمر باتری. تطبیقی باتری قابلیت همچنین می آموزد که برنامه های شما استفاده نمی اغلب و کاهش مقدار انرژی که این نرم افزار می توانید دسترسی داشته باشید.

پیکسل قابلیت رها می افزاید: ویژگی های جدید به شما کمک کند به خواب

در این ساعت نرم افزار از ویژگی های جدید اجازه می دهد تا کاربران را به گوش دادن به صداهای آرامش بخش برای کمک به آنها را به سقوط در خواب با محدود وقفه از تلفن های خود را. اگر شما اقامت تا در گوشی خود گذشته خواب به شما در تنظیم شما می توانید یک نگاه در چه مقدار از زمان شما بیدارید گذشته که خواب و نام برنامه است که شما نگه داشته است. در صبح, طلوع آفتاب, زنگ شما را از خواب بیدار به تدریج روشن کننده صفحه نمایش در حالی که لحن مورد علاقه خود را در تلفن.

ضبط برنامه در حال حاضر اجازه می دهد تا به کاربران برای شروع و توقف ضبط با صحبت کردن به گوگل دستیار و گفت: "هی گوگل شروع به ضبط ملاقات من" یا "هی گوگل نشان می دهد من ضبط شده در مورد صفحه 5." علاوه بر این ایمنی شخصی برنامه بر روی صفحه 4 مدل در دسترس خواهد بود در تمام صفحه ، واحد بزرگتر از این صفحه 4 خواهد شد که برنامه نصب شده است. آن می توان در فروشگاه Google Play به عنوان امنیت نرم افزار. و تصادف تشخیص در حال حاضر ارائه شده در صفحه 4 خط در حال حاضر در دسترس در صفحه 3. با استفاده از این ویژگی, سنسور حرکت را انتخاب کنید تا یک تصادف به عنوان گوشی میکروفن که گوش دادن برای برخی از تلفن های موبایل.
جدید ایمنی ویژگی های برنامه عبارتند از یکی که در آن برنامه چک در یک زمان برنامه ریزی شده. بیایید می گویند که شما در حال رفتن برای اجرا و تنظیم چک در برای 90 دقیقه. اگر شما پاسخ نمی دهند به چک در این برنامه فرض خواهد شد که شما در مورد به تمرکز قسمت بعدی از "از دست رفته" و هشدار تماس های اضطراری خود را در حالی که به اشتراک گذاری مکان خود را از طریق نقشه های گوگل. و اگر شما را قادر می سازد بحران هشدار در امنیت برنامه شما اطلاع داده خواهد شد از بلایای طبیعی و دیگر شرایط اضطراری.

پیکسل امروز نیز دریافت های کاربردی به روز رسانی طراحی شده اند که برای رفع باگ های کشف شده در برخی از مدل های. برای مثال صوتی خواهد بود بهبود یافته در هنگام ضبط فیلم با استفاده از صفحه 3a و صفحه 3a XL. یک به روز رسانی برای صفحه 4 خط به بهبود دقت و صحت دستگاه' ویژگی های GPS. یکی دیگر از کاربردی پچ exterminates یک اشکال است که باعث می شود تصویر زمینه به تنظیم مجدد به طور پیش فرض به طور خودکار بر روی همه صفحه 2 و مدل های جدیدتر. همه مدل ها از صفحه 2 تا صفحه 4 خط در حال دریافت یک برنامه کاربردی پچ که بازده شبکه شاخص به روی صفحه نمایش قفل. و صفحه 4 و صفحه 4 XL در حال گرفتن یک پچ است که بهبود عمر باتری تلفن های تحت شرایط خاصی که در حالت آماده به کار و متصل به یک شبکه.

بررسی نمودار زیر ببینید که چه کاربردی تکه های خود را در صفحه گوشی را دریافت خواهد کرد.

برای دانلود و نصب آخرین به روز رسانی که شامل ژوئن به روز رسانی امنیتی, رفتن به تنظیمات > System > Advanced > به روز رسانی سیستم. سه بعدی از ویژگی های قطره برای پیکسل وارد خواهد شد در ماه سپتامبر. که همان ماه است که گوگل انتظار می رود که به رها کردن نسخه نهایی اندروید 11. اولین بتا از نسخه بعدی اندروید ساخت قرار بود در هفته جاری منتشر شد اما شده است به تعویق افتاد به دلیل ناآرامی ها در آمریکا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de