هنوز هم در انتظار خود محرک بررسی کنید ؟ 5 ممکن است دلایل آن را ندارد وارد نشده

زمانی که کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
  • زمانی که کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند در پایان ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن در میان چیزهای دیگر شامل 300 میلیارد دلار به منظور حمایت مستقیم اضطراری پرداخت نقدی به آمریکایی ها است.
  • حدود 175 میلیون نفر باید از دریافت پرداخت به عنوان یک نتیجه از این, اما اگر شما در میانهی شب خود را دریافت محرک چک کنید و در عین حال در اینجا برخی از دلایل ممکن.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

یکی از سخت ترین-برای-مقابله-با جنبه های بیماری همه گیر کوروناویروس که طرح میتوانست زندگی روزانه ما (و بقیه جهان که برای ماده) است و عدم قطعیت است. عدم اطمینان از دانستن نیست که COVID-19 ویروس و جایی که این مهاجم در لحظه; عدم اطمینان از اینکه آیا اقدامات حفاظتی است که شما در حال گرفتن در زندگی خود کافی و عدم اطمینان اقتصادی ساخته شده توسط این ویروس با ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از کار به عنوان همه گیر کاملا غرق تقاضا و catastrophically تغییر مالی و پود بسیاری از ما زندگی می کند.

اضافه کردن به که آخرین نمونه لزوما دانستن زمانی که کمک خواهد رسید. کنگره با تصویب 2.2 تریلیون دلار اضطراری محرک لایحه در پایان ماه مارس بود که بیش از یک ماه پیش در حال حاضر و با وجود این واقعیت است که قانون ارائه بودجه برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها برای کمک به آنها آب و مالی این طوفان میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز دریافت نکرده اند یک سکه است. کسانی که پرداخت شامل حداکثر 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج های متاهل (با اضافی $500 برای هر کودک واجد شرایط) و اگر شما دریافت نکرده یکی عین حال در اینجا برخی از دلایل ممکن.

اول این فهرست فرض شما در حال حاضر چک کردن آنلاین "دریافت و پرداخت" ابزار IRS راه اندازی برای پیگیری پرداخت خود را که اکثر آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت. وجود دارد, اما استثنا برای هر قاعده:

شما در حمایت از کودکان: اگر شما گرفتار در حمایت از کودکان پرداخت محرک قانون این اجازه می دهد تا به عنوان یک استثنا برای فدرال و مقامات دولتی را به تصرف خود محرک بودجه. راه این کار این است که فرد متحده خواهد بود متکی به اطلاع ما خزانه Dept. برای شناسایی افراد این امر و به مبلغ کل محرک اقتصادی بررسی می شود نکردن بسته به مقدار بدهکار است.

شما واصل نشده اظهارنامه مالیاتی در حالی که: IRS است که با تکیه بر پرداخت مستقیم بانکی اطلاعات به منظور دریافت محرک پرداخت کردن سریع ترین راه برای آمریکایی ها. میلیون ها نفر از آمریکایی ها اصلا پول به اندازه کافی به حکم پر کردن اظهارنامه مالیاتی, که به معنی, به نوبه خود, IRS ندارد اطلاعات بانکی در فایل برای آنها. شما می توانید با استفاده از "دریافت و پرداخت" ابزار برای وارد کردن اطلاعات بانکی خود را برای دریافت چک خود را مستقیم-واریز به سرعت در غیر این صورت شما باید صبر کنید دیگر برای یک مقاله بررسی می رسند در پست الکترونیکی.

خود را در بانک نگهداری می شود پول خود را: اگر شما هر نوع مالی قضاوت های وضع شده علیه شما آگاه باشید: بانک ها و اعتبار مجموعه سازمان مجاز به تصرف خود محرک پرداخت. برخی از ایالت ها اجازه نمی دهد این, اما, متاسفانه, برخی اجازه دهید مجموعه سازمان مسدود کردن حساب های بانکی برای دسترسی به این پول.

شما ظ کاغذ اظهارنامه مالیاتی به جای e-پر کردن: مربوط به عدم تشکیل پرونده در بالا توضیح برخی از 89 درصد از تمام اظهارنامه مالیاتی فدرال در سال 2018 شد در زمینه الکترونیکی با IRS. هرچند که هنوز هم برگ های یک تکه خوبی از filers (بیش از 17 میلیون در واقعیت) که تصمیم به رفتن از مد افتاده مسیر کاغذ. مسائل پیچیده این زمان در اطراف — اگر شما ثبت کاغذ بازگشت برای 2019 IRS را متوقف کرده است و پردازش آن به دلیل coronavirus که بدان معنی است که شما نیاز به بازدید از "دریافت و پرداخت" ابزار به ترک اطلاعات بانکی خود را.

درآمد خود را بیش از حد بالا است: در حالی که این درست است که اکثر آمریکایی ها در نظر گرفته شده برای دریافت یک محرک چک کنید با تشکر کنگره اورژانس و اندازه گیری آن مهم است به این نکته اشاره دارد که درآمد آستانه محرک پرداخت. اگر شما مجرد و متاهل و یا طبقه بندی شده به عنوان یک سر-از-خانواده, مالیات دهندگان و درآمد ناخالص تنظیم شده است $75,000, 150.000 دلار و $112,500 بود شما کامل محرک پرداخت. اگر شما یک کمی بیشتر از آن مقدار شما می توانید واجد شرایط برای پرداخت با مشتقات جزئی.

منبع تصویر: Eric گی/AP/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن