خود PS4 کپی از 'Cyberpunk 2077' خواهد شد قابل پخش در PS5 در راه اندازی

CD Projekt Red در روز جمعه نشان داد که Cyberpunk 2077 خواهد بود به عقب سازگار با PS5 و Xbox سری X در روز راه ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 خرداد 1399
  • CD Projekt Red در روز جمعه نشان داد که Cyberpunk 2077 خواهد بود به عقب سازگار با PS5 و Xbox سری X در روز راه اندازی این که آیا شما به خرید فیزیکی یا دیجیتال کپی کنید.
  • یک نسخه به روز رسانی از Cyberpunk 2077 است که طول می کشد استفاده از نسل بعدی سخت افزار منتشر خواهد شد در تاریخ بعد اما نمی توان آماده این سقوط.
  • CD Projekt Red نیز اعلام کرد که Cyberpunk 2077 شده است به تعویق افتاد تا نوامبر 19th, 2022.

Cyberpunk 2077 است که بدون شک یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال 2020 است. توسعه دهنده بازی CD Projekt Red قرار داده و خود را بصورتی پایدار و محکم بر روی نقشه با انتشار The Witcher 3: Wild Hunt در سال 2015 که فقط اتفاق افتاده بود و ما بازی های مورد علاقه از 2015 و پارسه باید منتظر یک نسخه جدید از این استودیو تا کنون از.

متاسفانه منتظر نگه می دارد گرفتن دیگر به عنوان CD Projekt Red است و تاخیر در این بازی دو بار. نوشته اصلی Cyberpunk 2077 قرار بود برای راه اندازی بر روی PS4, Xbox One و PC در مارس 16, 2020, اما در آغاز این سال این تیم با تاخیر آن را به ماه سپتامبر 17th به منظور "را بازی کامل است." سپس این هفته استودیو بازگشت با یکی دیگر از به روز رسانی, اعلام کرد که تاریخ انتشار آن در حال نقل مکان کرد و این بار برای ماه نوامبر 19th.

ساخت بازی بسیار بسیار بسیار دشوار است و این تیم باید به عنوان زمان زیادی به عنوان آن نیاز دارد به خصوص اگر زمان بیشتری را به معنی کمتر بحران برای برنامه نویسان و هنرمندان و نویسندگان کار خود را دم ، از سوی دیگر ما هنوز هم می تواند bummed که Cyberpunk 2077 پنج ماه دور اما خبر خوب وجود دارد و همچنین.

"ما خوشحال به تایید می کنند که Cyberpunk 2077 خواهد بود به عقب سازگار با هر دو کنسول های نسل بعدی!" استودیو گفت: در یک توییت در روز جمعه. "شما PS4 کپی از این بازی را در PS5 در روز راه اندازی. هر کسی که اقدام به خرید این بازی بر روی Xbox One خواهد بود قادر به بازی خود کپی بر روی ایکس باکس سری X زمانی که کنسول راه اندازی بیش از حد!"

ما در حال حاضر می دانستند که Cyberpunk 2077 یکی از بازی های تایید شده برای پشتیبانی هوشمند تحویل در ایکس باکس سری X, اما آن را کاملا روشن است که چگونه روند ارتقاء خواهد کار بر روی PS5. در واقع سونی هنوز نشده توضیح داد که دقیقا چه مراحل کار خواهد کرد در PS5 اما حداقل در مورد Cyberpunkآن را برای تلفن های موبایل مانند شما قادر خواهید بود برای انتقال دیجیتال و یا فیزیکی PS4 کپی به خود PS5 در بعضی از فرم یا مد.

بعلاوه CD Projekt Red تایید کرد که آن را به انتشار یک به روز رسانی برای بازی "خواهد شد که امکان استفاده کامل از نسل بعدی سخت افزار" در تاریخ بعد. به عبارت دیگر در حالی که شما کپی خواهد شد کار بر روی هر دو کنسول های نسل بعدی در روز آنها, راه اندازی, شما فقط می خواهید بازی PS4 یا Xbox One نسخه از این بازی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن