شما هرگز باید پوشیدن چهره سپر در محل از یک ماسک CDC هشدار

چهره سپر نیست به عنوان موثر به عنوان ماسک می آید به توقف گسترش coronavirus. CDC به صراحت هشدار می دهد افراد به

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
  • چهره سپر نیست به عنوان موثر به عنوان ماسک می آید به توقف گسترش coronavirus.
  • CDC به صراحت هشدار می دهد افراد به استفاده از سپر چهره به عنوان یک جایگزین برای پارچه پوشش صورت.
  • تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا است که در حال حاضر از مرز 4 میلیون نفر است.

با کروناویروس در ایالات متحده هنوز كردن در نرخ هشدار دهنده به نظر می رسد که این کشور به عنوان یک کل در این است که در نهایت متوجه می شوند که چقدر مهم است به پایبندی به CDC دستورالعمل های ایمنی. این روزها بسیاری از فروشگاه های سراسر کشور حتی نمی خواهد اجازه دهید شما را در داخل اگر پوشیدن چهره و پوشش برخی از مرتب کردن. حتی holdouts مانند Winn-Dixie باید متمایل به فشار افکار عمومی و در حال حاضر نیاز خریداران به سایش پوشش محافظ قبل از ورود.

در حالی که بسیاری از افراد در تمایل به انتخاب کردن برای یک فولاد ماسک و یا نوع دیگری از پارچه پوشش بیش از چهره خود را با هر یک بار در در حالی که شما به کسی با پوشیدن یک چهره سپر. و در حالی که سپر صورت ممکن است به نظر می رسد مانند یک جایگزین مناسب برای یک ماسک صورت CDC باعث می شود یک نقطه اشاره کرد که آنها توصیه نمی شود و تقریبا به عنوان موثر به عنوان شما فکر می کنم.

به عنوان CDC روشن می سازد وجود دارد شواهد نشان می دهد که در صورت سپر ارائه معادل سود ایمنی به ماسک و دیگر پوشش صورت:

معلوم نیست اگر سپر چهره ارائه هر گونه سود به عنوان منبع کنترل برای محافظت از دیگران از اسپری تنفسی ذرات. CDC توصیه نمی با استفاده از سپر چهره برای فعالیت های روزمره و عادی و یا به عنوان یک جایگزین برای پارچه پوشش صورت. برخی از مردم ممکن است را انتخاب کنید به استفاده از یک سپر صورت زمانی که پایدار تماس نزدیک با افراد دیگر است که انتظار می رود. اگر چهره سپر استفاده می شود بدون ماسک آنها باید پیچیدن طرف پوشنده و گسترش به زیر چانه.

بیشتر یک مطالعه 2014 با عنوان "اثربخشی صورت سپر در برابر سرفه قطرات آئروسل از سرفه شبیه ساز" نشان داد که در صورت سپر در حالی که مفید که بلافاصله پس از سرفه موثر نیست در برابر کوچکتر ذرات آئروسل که گاهی اوقات می تواند باقی می ماند در هوا برای مدت زمان طولانی:

نتایج ما نشان می دهد که بهداشت و درمان کارگران می تواند استنشاق عفونی ذرات هوابرد در حالی که درمان سرفه بیمار است. چهره سپر می تواند کاهش قابل ملاحظه ای کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض بهداشت و درمان کارگران به بزرگی عفونی ذرات آئروسل اما ذرات کوچکتر می تواند در هوا باقی می ماند طولانی تر و جریان اطراف صورت سپر بیشتر به راحتی به تواند استنشاق شود. بنابراین در صورت سپر ارائه یک مکمل مفید برای حفاظت تنفسی برای کارگران مراقبت از بيماران مبتلا به عفونت های تنفسی. اما آنها را نمی توان به عنوان یک جایگزین برای حفاظت تنفسی در زمانی که مورد نیاز است.

به سادگی تنها کسی که زمان پوشیدن باید سپر صورت است که در علاوه بر این به پوشیدن پارچه صورت پوشش. مسلما این خبر به احتمال زیاد خواهد دلسرد برای مردمی که ترجیح می دهند راحتی است که در صورت سپر ارائه نسبت به ماسک. هنوز واقعیت تلخ این است که تعدادی از جدید کروناویروس موارد است که هنوز هم در حال افزایش است و به شدت به پیوستن به دستورالعمل CDC است مهم تر از همیشه.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب