کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی نگران این 12 شهر

آخرین coronavirus به روز رسانی از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx است که مقامات

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 مرداد 1399
  • آخرین coronavirus به روز رسانی از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx است که مقامات به خصوص نگران وخامت coronavirus تصویر در 12 شهرهای آمریکا در حال حاضر.
  • بخشی از این مسئله است که آن را احتمالا بهتر به درک که ما 50 مختلف coronavirus بیماری های همه گیر نیست فقط یکی بیش از حد arching یکی.
  • چرا که هر دولت متفاوت است و گرفته شده در مراحل مختلف و در نتیجه در بر داشت خود را در یک مکان مختلف در حال حاضر در شرایط مبارزه خود را در برابر ویروس.

وجود حداقل یکی از جنبه های این بیماری همه گیر کوروناویروس خاص به ما نیست که در مورد صحبت کردیم تا آنجا که آن را باید در کنار پوشش های مختلف روزانه معیارهای مانند مورد شمارش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر.

کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx شده است ساخت یک نسخه از این نقطه در اخیر سخنرانی ها و مکالمات او داده می شود — در واقع این آمریکا نیست که یک بیماری همه گیر کوروناویروس. این 50 — معنی مختلف 50 دولت خاص شیوع این ویروس که در آن کاهش و مداخلات شده اند متفاوت است که منجر به یک وضعیت بر روی زمین است که متفاوت از دولت-به-دولت است. در ایالت تنسی به عنوان مثال رژیم صهیونیستی است. بیل لی همچنان مقاوم به یک ایالت ماسک صورت دستور و شما می توانید تفاوت در دولت بدتر شدن اعداد در مقابل یک دولت مانند نیویورک است که به شدت به مبارزه با ویروس در حالی که برای در حال حاضر. از آنجا که از دولت توسط دولت تفاوت هایی از این, هر چند, آن را واقعا بدان معنی است که شما نمی توانید نگاه کردن و یا صحبت در مورد وضعیت همه گیر در ایالات متحده به عنوان یک چیز است. بر این اساس دکتر Birx توضیح داد که در یک گفتگوی خصوصی در روزهای اخیر با محلی و مقامات بهداشتی دولت که coronavirus نیروی کار بسیار نگران 12 مختلف شهرهای آمریکا در حال حاضر.

"شهرستانها وجود دارد که در حال عقب و ما باید افزایش جدید در میامی, نیواورلئان, Las Vegas, San Jose, St. Louis, Indianapolis, مینیاپولیس, کلیولند, Nashville, Pittsburgh, Columbus, و, Baltimore, بنابراین ما در حال پیگیری این بسیار نزدیک" Birx گفت: در صوتی که به دست آمده توسط سازمان های غیر انتفاعی Center for Public Integrity. "ما در حال همکاری با مقامات دولتی را به مطمئن شوید که ما در حال پاسخ گویی اما زمانی که شما برای اولین بار است که افزایش تست مثبت است که زمانی که شروع به کاهش کردند."

در حالت ایده آل او ادامه داد: در این راه به شما حمله را افزایش می دهد مانند ما شاهد در مناطق مانند آن است که توسط "پیدا کردن و ردیابی کسانی که خیلی زود افراد" از آنجا که در یک نقطه خاص از چیزهایی که تا از دست که تماس-ردیابی می شود کمی مانند نوشیدن از یک شلنگ آتش.

آخرین ما اعداد از دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که پس از همه گیر آغاز شد بیش از 4 میلیون موارد تایید شده از این ویروس شناسایی شده اند و در اینجا به روز همراه با بیش از 145,000 مرگ و میر. و همه چیز فقط در ادامه به بدتر. روز جمعه برای مثال فلوریدا عبور 400,000-کل coronavirus موارد علامت روز بعد از دولت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اصرار داشت که فلوریدا "به وضوح تثبیت شده با این موارد است."

با توجه به ان بی سی نیوز دولت آفتاب ثبت کرده است به طور متوسط 10,700 موارد در هر روز بیش از گذشته هفت روز و تقریبا از 5700 نفر کشته شده اند از این ویروس وجود دارد.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب