Xiaomi ثبت اختراع یک گوشی هوشمند با طراحی بی سیم ساخته شده است earbuds

Xiaomi هیچ غریبه ای به فشار پاکت از گوشی های هوشمند مدرن با طراحی به طور منظم تان شدیدا کردن مفاهیم و گریز از

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
Xiaomi هیچ غریبه ای به فشار پاکت از گوشی های هوشمند مدرن با طراحی به طور منظم تان شدیدا کردن مفاهیم و گریز از مرکز اینده نمونه های اولیه. بسیاری از این شرکت ثبت اختراعات تمایل به جمع آوری دو طول می کشد اما آخرین آن به نظر می رسد به جست و خیز گذشته 'اخبار' و زمین بصورتی پایدار و محکم به 'درخشان'. به عنوان LetsGoDigital خال خال های اخیر Xiaomi ثبت اختراع ویژگی های تعدادی از عناصر طراحی جالب. اولا هیچ شکاف سوراخ پانچ یا pop-up دوربین عکاسی از خود در چشم به جای تکیه بر یک زیر صفحه نمایش دوربین. ما دیده ایم این مفهوم طراحی قبل از هر چند تنها مفهومی. اما تا کنون بیشتر از جنبه های جالب از طراحی است که در دو مرموز محافل adorning آن بالا است. کنجکاو سوراخ به نظر می رسد در نگاه اول به پنهان کردن برخی از مرتب کردن بر اساس از بلندگو یا سیستم دوربین اما حقیقت این است که اینها بی سیم ساخته شده است earbuds.

شبیه به یاد S Pen بر روی سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان سری گوشی ظاهرا خانه خود را بی سیم earpieces که شبیه باریک و استوانه ای طراحی Xiaomi درست بی سیم از Earbuds. این earpieces را دور بخش به وضع مسطح در ذخیره سازی اما برابر مناسب و ایمن در گوش AirPod-سبک.

وجود دارد, البته چند مشکل است که نیاز به در نظر گرفته شود در اینجا. اولا این طراحی را در گوشی بیشتر مستعد ابتلا به آسیب های محیطی از آب یا گرد و غبار پس از آن ممکن است هرگز به یک IP امتیاز. در مرحله دوم از earbuds به طور کلی گرد و نسبتا ضخیم به ارائه امن و راحت مناسب چیزی است که بسیار سخت برای آشتی با طراحی باریک از گوشی های هوشمند مدرن.

صحبت از باریک تلفن خود را به نظر می رسد شیک و تر و تمیز با یک راست طرفه قاب آلومینیومی که به یاد می آورد به آی فون از سال های رفته. همچنین ویژگی های تنظیم صدا و دکمه پاور به همراه دکمه دیگر هنوز ناشناخته تابع. مشابه آن در طراحی و قرار دادن به گوگل دستیار دکمه را بر روی گوشیهای LG پس از آن ممکن است برای دستیار یا Xiaomi خود شیائو AI. البته بیشتر هیجان انگیز (و منطقی) ایده این است که این دکمه ممکن است برای بیرون آوردن این earpieces.

هیچ ثبت اختراع تضمین یک زندگی واقعی آزادی, اما کارآمد و طراحی مربوط به اینده این یکی را یک امید. ما باید برای نگه داشتن چشم از آن در آینده!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن