پنتاگون منتشر شد فقط سه فیلم بشقاب, به عنوان اگر 2020 نبود در حال حاضر عجیب و غریب به اندازه کافی

به عنوان اگر 2020 نبود عجیب و غریب به اندازه کافی از یک سال در حال حاضر پنتاگون موجب سراسیمگی از عناوین خبری ر

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 اردیبهشت 1399
  • به عنوان اگر 2020 نبود عجیب و غریب به اندازه کافی از یک سال در حال حاضر پنتاگون موجب سراسیمگی از عناوین خبری روز شنبه به لطف یک به نوبه خود از وقایع است که برای تلفن های موبایل مانند مسائل از فیلم های علمی تخیلی.
  • فیلم بشقاب محرمانه توسط پنتاگون منتشر شد روز دوشنبه پس از تایید وجود خود را در پاییز توسط نیروی دریایی ایالات متحده — که در ابتدا حاضر به انتشار آنها را به دلیل امنیت ملی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

در آغاز این سال ما در میان کشت از رسانه ها که گزارش شده است که نیروی دریایی نشسته بود روی یک انگشت شماری کوچک از ویدئوها مسئله به نمایش کامپیوتر پرواز به سرعت و در یک مد عجیب و غریب بیش از اقیانوس آرام است. در زمان رسمی خط از دفتر اطلاعات نیروی دریایی بود که به قرض گرفتن که خط معروف از X-فایل هایحقیقت این است که قطعا وجود دارد اما انتشار این ویدئوها که نیروی دریایی نشسته بود خواهد ظاهرا علت "فوق العاده قبر آسیب" به این کشور و امنیت ملی است.

روز دوشنبه پنتاگون رفتم جلو و منتشر شد این فیلم. که باعث می شود این چیزی است که مانند میلیون قطعه از شواهد تا کنون که ثابت می کند 2020 را به عنوان عجیب و غریب ترین سال در نسل.

نیروی دریایی برای اولین بار اذعان کرد وجود — فیلم های ضبط شده با دوربین های مادون قرمز و نشان می دهد که چه نظامی را "ناشناس هوایی پدیده" (شما هرگز آنها را بگیرد در واقع آن را به یک بشقاب پرنده) — در ماه سپتامبر. آنها به دنبال آن است که با امتناع خود را به انتشار این ویدئوها را به دلیل امنیت ملی.

هر سی ان انپنتاگون تغییر حمالت و تصمیم به انتشار این فیلم — که برخی از آنها شامل خدمتگزاران واکنش با حیرت در آنچه که آنها در حال دیدن در آسمان — این هفته "به منظور روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم" با توجه به پنتاگون سخنگوی سو گاف.

فیلم های گرفته شده توسط نیروی دریایی تبدیل شد هنگامی که آن را منتشر شد و حدود سه سال پیش توسط یک شرکت به نام به ستاره آکادمی علوم و هنرهای شرکت تاسیس شده توسط Blink-182 گیتاریست و خواننده Tom DeLonge. ماموریت آن این است برای جمع آوری "اسناد و فیزیکی مواد از عمومی و خصوصی منابع مربوط به ناشناس پدیده های غیر عادی به مطالعه آن و سپس انتقال به تحول فن آوری در پشت آن به گسترده تر برنامه های کاربردی و عمومی بهره مند شوند."

که اگر این داستان نبود غیر معمول به اندازه کافی سابق آمریکا سناتور. هری رید رهبر اکثریت منتشر شد بیانیه زیر را از طریق توییتر شنبه در مورد انتشار این فیلم:

بازنشسته نیروی دریایی خلبان دیوید Fravor گفته سی ان ان در سال 2017, در پاسخ به کامپیوتر در این فیلم که او را دیده بودم دست اول که به سادگی نقل مکان کرد و در یک شیوه ای غیر قابل توضیح.

"همانطور که من به آن به سرعت در حال شتاب به سمت جنوب و ناپدید شد در کمتر از دو ثانیه," او گفت:. "این بسیار ناگهانی مانند یک توپ پینگ پنگ قوی کردن دیوار. آن خواهد رسید و راه دیگر بروید."

اتمام فیلم زیر:اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب