که توضیح می دهد که چرا coronavirus همه گیر است که در مورد به دست آوردن حتی بدتر

  • وجود دارد ممکن است یک coronavirus واکسن رتبهدهی نشده است, اما آن را فوق العاده مهم است برای دریافت واکسن آنفولانزا در این سال است. آنفلوانزا فصل خواهد همپوشانی با COVID-19 همه گیر ساختن مسائل حتی بدتر است.
  • سازمان بهداشت جهانی روشن ساخته است طی یک کنفرانس خبری که COVID-19 همه گیر است که “یکی از بزرگ موج” نه فصلی بیماری شبیه آنفولانزا.
  • بدون حاوی COVID-19 اول کشور ممکن است به مشکلات مبارزه با هر دو رمان coronavirus و آنفولانزا.
  • که توصیه می کند مردم را به دنبال واکسن آنفولانزا به عنوان فصل آنفولانزا می شود در جریان است در نیمکره جنوبی زمستان.

رمان coronavirus همه گیر است که بسیار خارج از کنترل به عنوان جهان در حال تجربه یک افزایش در موارد. برخی از مناطق را با موفقیت مسطح منحنی در حالی که دیگران در حال حاضر در حال رفتن را از طریق موج هستند که حتی بدتر از مارس قله. برخی از مراجعه به تجدید حیات به عنوان “دومین قله” اولین COVID-19 موج, در حالی که دیگران آن را “موج دوم.” اما بدون توجه به آنچه شما آن را روشن است که ویروس نمی مراقبت در مورد این فصل است.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) فقط به جهان به بدترین شکل ممکن اخبار در مورد COVID-19 جلوتر از ورودی فصل آنفولانزا. این بیماری همه گیر است که “یکی از بزرگ موج” این فصلی است. و است که می تواند یک مشکل بزرگ در ماه های آینده به عنوان آنفولانزا موارد شروع تا ستون در بالای COVID-19.

که مقامات اجتناب از برچسب زدن به تجدید حیات COVID-19 در مکان هایی مانند هنگ کنگ و کشورهای دیگر که تجربه افزایش تعداد موارد به عنوان یک “موج.” خواستار این بیماری “امواج” نشان می دهد این ویروس است که رفتار در راه فراتر از انسان, کنترل, عصر ایران , یادداشت ها, اما عمل انسان می تواند به سرعت گسترش یافته است.

“ما در موج اول. آن را برای رفتن به یک موج بزرگ. آن را برای رفتن به بالا و پایین کمی. بهترین چیز این است که برای پهن کردن آن و تبدیل آن به تنها چیزی زني در پای خود را” که مارگارت هریس گفت: در طول یک مجازی مطبوعاتی در ژنو است.

“مردم هنوز هم فکر کردن در مورد فصل,” او گفت:, با اشاره به افزایش تعداد COVID-19 نفر در ایالات متحده بیش از تابستان است. “چیزی که همه ما نیاز به ما سر این است که یک ویروس جدید و…این یک رفتار متفاوت است.”

“تابستان یک مشکل است. این ویروس را دوست دارد تمام آب و هوا” هریس گفت. رئیس جمهور تهمت معروف گفت: در ماه های اولیه از این بیماری همه گیر است که این ویروس را ناپدید می شوند زمانی که آب و هوای گرمتر می رسد اما این اتفاق افتاده است. در آن زمان ما در حال حاضر به اثبات این که این ویروس می تواند زنده ماندن در آب و هوای گرم هنگامی که آن را به نیمکره جنوبی است. تحقیقاتی که به دنبال بیشتر ثابت کرد که SARS-CoV-2 نیست مانند ویروس آنفولانزای وقتی که می آید به گرما.

آنفولانزا آمده در امواج آن را به عنوان یک فصلی بیماری های عفونی. هریس ابراز نگرانی در مورد COVID-19 همزمان با عادی فصل آنفلوآنزا در نیمکره جنوبی زمستان. فصل آنفولانزا است در مورد برای شروع است و ما می خواهیم یک پیش نمایش از آنچه آن را مانند نگاه در نیمکره شمالی در بالای مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

آزمایشگاه نمونه تا کنون نشان داده اند و نه تعداد بالا از آنفولانزا موارد نشان می دهد یک بعد-از-نرمال شروع فصل آنفولانزا برای نیمکره جنوبی.

“اگر شما یک افزایش در یک بیماری تنفسی هنگامی که شما در حال حاضر بسیار بالا, بار بیماری تنفسی است که قرار می دهد و حتی بیشتر فشار بر سیستم بهداشت و درمان” هریس گفت: اصرار مردم به دنبال واکسن آنفولانزا. یک coronavirus واکسن می تواند آماده اواسط پاییز اگر چه عموم مردم ممکن است آن را دریافت کند تا چندین ماه به 2021.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de