سامسونگ 'استاندارد' توجه داشته باشید کهکشان 20 5G ممکن است تا پایان برش یکی بیش از حد بسیاری از نمایش گوشه

به بیرون درز توجه داشته باشید کهکشان 20 کدها پس توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده که به

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 خرداد 1399
پس توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20 فوق العاده که به طور گسترده ای انتظار می رود برای دیدن نور روز در اوایل ماه اوت در یک آنلاین-تنها رویداد Unpacked فاقد معمولی هیاهو سامسونگ شایع است به آماده سازی یک کهکشان S20 Lite 5G نوع از انواع برای CES 2021 اولین در ماه ژانویه است.
جالب به اندازه کافی ما هنوز به شنیدن هر چیزی در مورد یک با قیمت مناسب توجه داشته باشید 20 Lite مدل با یک صفحه تخت در دو اگر چه یکی از پرکار (و به طور کلی قابل اعتماد) leaker ممکن است یک توضیح منطقی برای آن است. معقول اما خیلی غیر منتظره, ذهن, شما, به خصوص اگر شما شده است با نگه داشتن گوش خود را به زمین در چند ماه گذشته برای همه بزرگترین کهکشان توجه داشته باشید 20 سری نشت.

یک دسته از تعجب به خطر انداخته

این هزینه برش اندازه گیری نسبت به بدون شک چشمگیر 120Hz توجه داشته باشید 20 فوق العاده 5G بود در واقع این باورند حداقل یک بار قبل از, اما پس از آن زنجیره تامین تحلیلگر راس جوان تجدید نظر پیش بینی او خواستار یک 6.42-صفحه نمایش اینچ با LTPO تکنولوژی 120Hz قابلیت و متغیر refresh پشتیبانی در کوچکتر توجه داشته باشید 20 نسخه در نظر گرفتن محل به طور منظم یادداشت 10 6.3 اینچ پویا پنل AMOLED با معمولی 60 هرتز سرعت رفرش و اساسا هیچ زنگ ها و سوت.
جالب اینجاست که یخ جهان در ابتدا مورد ستایش قرار داد جوان را هوا برش لبه فن آوری صفحه نمایش در هر دو توجه داشته باشید 20 و تبصره 20+ به عنوان "بسیار دقیق" اما واضح است که چیزی در پشت صحنه اتفاق افتاده بين سپس و در حال حاضر.
یکی بسیار قابل قبول نظریه این است که سامسونگ متوجه شدم در پرچمدار بعدی خود duo مورد نیاز بیشتر تمايز عطف توجه داشته باشید 20+ به بیشتر چشمگیر صدایی توجه داشته باشید 20 فوق العاده و حاشیه توجه داشته باشید 20 خطرناکی به توجه داشته باشید 20 Lite-مشخصات سعی کنید به گسترش درخواست تجدید نظر خود را با یک احتمالا نقطه قیمت پایین تر.
آن باقی مانده است دیده می شود اگر این استراتژی را به کار بهتر از این سه مدل Galaxy S20 صف با 120Hz قابلیت های صفحه نمایش در سراسر هیئت مدیره به نظر می رسد که باید موفق چشمگیری در حفظ سامسونگ در بالای یک صنعت به شدت صدمه دیده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

چگونه پایین می توانید توجه داشته باشید کهکشان 20 5G بروید ؟

این است که اساسا ساختن یا شکستن سوال در حال حاضر تفرقه گوشی است که ممکن است نگاه به اشغال وسط زمین بین اوایل سال 2020-منتشر شد توجه داشته باشید 10 Lite و در پاییز گذشته را 6.3 اینچی Note 10. از آنجا سابق هزینه $550 و دومی به طور معمول می رود برای $950 آن را احساس معقول و منطقی به انتظار برچسب قیمت در حدود $750 برای 6.4 اینچ صفحه نمایش توجه داشته باشید 20 با یک صفحه تخت ظاهرا ورزشی وضوح 2345 x 1084 پیکسل.
اما پس از آن شما باید برای اضافه کردن 5G اتصال به معادله است که به احتمال زیاد به یک ویژگی استاندارد در ایالات متحده است. در ضمن مشخصات دوربین هنوز هم نگه داشته و تا حد زیادی تحت کاری ادامه داده اند, بر خلاف قابلیت تصویربرداری از توجه داشته باشید کهکشان 20+ 5G (با نام مستعار توجه داشته باشید 20 فوق العاده 5G).
همچنین مشخص نیست در صورتی که وحشی شایعه از کمی بیش از یک ماه پیش در مورد یک "استاندارد" 16GB RAM, تعداد را به اثبات دقیق اما حتی اگر توجه داشته باشید 20 5G "تنها" برجستگی های بالا توجه داشته باشید 10 8 گیگابایت حافظه به 12 که باعث می شود یک زیر 900 دلار شروع قیمت بسیار بعید است.

تاریخ و زمان آخرین اما مطمئنا نه کم ما انتظار داریم که سامسونگ قادر به فشار یک 4,300 میلی آمپر ساعت یا بیشتر داخل باتری توجه داشته باشید 20 5G تا از یک نسبتا متوسط 3,500 mAh همراه ظرفیت در 4G LTE-فقط توجه داشته باشید 10. همه در همه وجود دارد مقدار زیادی از علائم اشاره در جهت 900 دلار یا حتی 1000 دلار قیمت آن است که قطعا نه آنچه که ما می خواهم تماس بگیرید توجه داشته باشید 20 Lite قلمرو و می تواند ثابت کند بسیار سخت به بلع برای S Pen طرفداران تمایلی به صرف صدها هزار دلار بیشتر در تبصره 20 فوق العاده 5G.

البته این هنوز هم کمی بیشتر از تحصیل حدس بزند که ممکن است یا نه ممکن است پن در اوت 5. در ارتباط باشید!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de