ما ممکن است بدانید دقیقا زمانی که PS5 در نهایت نشان داد

سونی هنوز برای اعلام هر تاریخ خاص برای پلی استیشن 5 نشان می دهد در تابستان امسال اما جدید نشت به نظر می رسد نش

توسط EMROOZTAFAHOM در 29 اردیبهشت 1399
  • سونی هنوز برای اعلام هر تاریخ خاص برای پلی استیشن 5 نشان می دهد در تابستان امسال اما جدید نشت به نظر می رسد نشان می دهد که ما باید انتظار یک رویداد مهم در ماه ژوئن 4th.
  • مایکروسافت تصمیم گرفته است به گسترش ایکس باکس سری X نشان می دهد در طول تابستان اما سونی ممکن است یک فوران چاه نفت برای نشان دادن خاموش خود کنسول ها و بازی ها.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایکروسافت و سونی هر دو آماده برای راه اندازی جدید کنسول های بازی در این فصل تعطیلات اما بحران بهداشت و مجبور است هر دو شرکت به طور قابل توجهی تغییر برنامه های خود را. مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای بزرگ فوران چاه نفت در E3 سال 2020 نشان ایکس باکس سری X در عمل همراه با همه از اول عناوین در حال توسعه برای راه اندازی کنسول اما E3 رسما لغو شد در ماه مارس ، بنابراین ما در حال گرفتن یک تابستان پر از مجازی نشان می دهد.

سونی در حال برگزاری است آن کارت بسیار نزدیک به جلیقه. آخرین نسل بعدی اطلاعیه از این شرکت بود که نشان از DualSense کنترل در مارس 7th, و ما شنیده نمی, بیشتر از هر چیز در مورد پلی استیشن 5 در هفته های پس از. اما یک گزارش جدید نشان می دهد که پلی استیشن طرفداران نمی خواهد که به صبر بسیار طولانی.

در اوایل این ماه VentureBeat خبرنگار و فروشنده اسرار واطلاعات محرمانه جف Grubb قرار دادن با هم یک تقویم از هر آینده بازی های ویدئویی رویداد ها و به اشتراک گذاشتن آن در توییتر. تاریخ از بسیاری از این حوادث استفاده کنند اما وجود دارد چند نوشته در تقویم خود را که هنوز به تایید از جمله Tony hawk's Pro Skater بازسازی که اعلام شد در مارس 12 و یک مطلب با عنوان "دولت از پلی استیشن" در ژوئن 4.

مایکروسافت در حال حاضر نشان داده شده است خود را با کنسول جدید در داخل و خارج دقیق بسیاری از آن بسیاری از ویژگی های قانع کننده و حتی نشان داد که صف سوم-حزب بازی در حال حاضر در توسعه آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید که سونی خواهد گام تا بشقاب با آشکار خود را هر چه زودتر به جای بعد. و در حالی که Grubb نمی ارائه هر گونه جزئیات در مورد این رویداد نام به نظر می رسد نشان می دهد که ما در نهایت طراحی پلی استیشن 5 برای اولین بار. همچنین به نظر می رسد احتمال وجود دارد که سونی به ارمغان خواهد آورد اول PS5 بازی به این رویداد به عنوان به خوبی.

از نظر اعتیاد به مواد مخدره مایکروسافت در زمان اولیه سرب بیش سونی با چند bombshells پیش از آن در سال, اما آن را نمی زیادی را برای سونی به گرفتن. یک ویترین به رقیب یک E3 کنفرانس مطبوعاتی خواهد انجام این ترفند و به عنوان آرام به عنوان سونی بوده است, این امر می تواند یک ناامیدی برای بسیاری از طرفداران در صورتی که شرکت تا به حال شده است تا ساختمان به چیزی بزرگ است. یک راه یا دیگری این رویداد می تواند تاثیر عمده ای بر روی نسل بعدی روایت است.

یک نکته وجود دارد شایان ذکر شده است. بیش از آخر هفته Grubb اضافه شده به تقویم خود موضوع در توییتر به یاد داشته باشید که "مسائل مهم این است که تغییر در اطراف" که او را نوشتن در مورد در روز دوشنبه. دولت از پلی استیشن رویداد کاملا احتمالا مهم ترین "چیز" در تقویم خود را بنابراین ما نگه داشتن چشم را برای هر به روز رسانی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب