مایکروسافت اولین گوشی آندروید ممکن است آماده برای راه اندازی

سطح Duo تاریخ انتشار ممکن است با توجه به نشانه های مختلف است که نشان می دهد تلفن را راه اندازی رویداد قریب الو

توسط EMROOZTAFAHOM در 6 مرداد 1399
  • سطح Duo تاریخ انتشار ممکن است با توجه به نشانه های مختلف است که نشان می دهد تلفن را راه اندازی رویداد قریب الوقوع است.
  • تاشو گوشی آندروید کشف شد در FCC و Bluetooth SIG, پایگاه داده, که به معنی آن را گواهی شده برای تجاری.
  • به طور جداگانه مایکروسافت به طعنه این گوشی در رسانه های اجتماعی و این دو کشف شد در کلیپ ها در یوتیوب.

پس از شکست به جوانی از سر گرفتن ویندوز موبایل به ویندوز فون تجربه ای که مردم در واقع می خواهند به ذهن مایکروسافت را رها کرده و به گوشی های هوشمند-ساخت کسب و کار. پس از خروج از ویندوز فون در سال 2015 مایکروسافت دو برابر کردن بر روی نرم افزار خود و تلاش برای همراه اول جهان زندگی میکنیم. این که آیا آن را از آی فون یا آندروید مایکروسافت دفتر برنامه های موجود در گوشی های هوشمند و همان می رود برای قرص. مایکروسافت تولید شده و به دست آورد و برنامه های کاربردی دیگر و افزایش حضور خود را در دستگاه های تلفن همراه حتی اگر آن را کنترل سیستم عامل و یا سخت افزار. که تا حدودی تغییر سال گذشته زمانی که مایکروسافت ساخته شده تعجب آور اعلام. آن را به عقب بر گردیم به تولید گوشی های هوشمند است. اما این زمان در اطراف, آن را نمی خواهد حتی تلاش برای ایجاد یک ویندوز مبتنی بر سیستم عامل برای اولین بار در سطح فون تا کنون است. به جای آن همه در حال اجرا آندروید. و این گوشی ممکن است به زودی آماده برای راه اندازی.

سطح دو تاشو دستگاه, اما نه از نوع تاشو شما انتظار می رود. آن را شبیه به گوشی های تاشو آغاز شده است که پر از فروشگاه های سال گذشته هنگامی که آن را به یک جزء حیاتی. صفحه نمایش نمی بریزید. به جای این دو دارای دو صفحه نمایش مجزا وصل هستند توسط یک لولا. به نظر می رسد مانند کتاب مانند دستگاه که مایکروسافت شایعه شد به عقب زمانی که اپل راه اندازی اولین iPads ها.

مایکروسافت گفت: در سطح آن رویداد در پاییز گذشته که این دو را راه اندازی و در طول سال 2020 فصل تعطیلات آشنائی توسعه دهندگان برای ایجاد تجربه برای صفحه نمایش دو گوشی آندروید. اما سطح اواز یا موسیقی دو نفری راه اندازی ممکن است حتی نزدیکتر از آن با توجه به اخیر مایکروسافت بازی فکری و حرکت می کند.

سطح Duo کشف شد در FCC هفته گذشته و دریافت بلوتوث SIG صدور گواهینامه. منتشر نشده دستگاه ها تمایل دارند شناسایی شده در این پایگاه داده در هفته هایی که قبل از رسمی خود را راه اندازی.

منابع آشنا با برنامه های مایکروسافت گفته The Verge که مایکروسافت می خواست به تمرکز بر روی سطح Duo و dual-دستگاه های صفحه نمایش در ساخت کنفرانس در اوایل این سال است. کسانی که قصد دارد از طریق کاهش یافت به صورتی روشن به یک آنلاین-تنها فرمت با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

گذشته از این دو مایکروسافت همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک مایکروسافت Neo دستگاه در آینده ای نه چندان دور, اما این قرص است که اجرا خواهد شد مایکروسافت ویندوز 10X. مایکروسافت می خواهد به این دو در فروشگاه ها تا پایان ماه سپتامبر این گزارش اشاره می کند.

نشانه دیگری است که نشان می دهد این دو راه اندازی ممکن است در نزدیکی مایکروسافت افزایش Duo-مربوط به فعالیت در رسانه های اجتماعی. مایکروسافت execs شده اند اذیت کردن گوشی تاشو در توییتر با تصویر بالا آمدن از مایکروسافت Surface رئیس Panos Panay چند هفته پیش.

در نهایت سطح دو به نظر می رسد در یوتیوب در برخی از تیزر کلیپ های بالا دیده می شود.

در حالی که سطح دو را راه اندازی قریب الوقوع به نظر می رسد در این مرحله ما هیچ ایده چه زمانی و چگونه مایکروسافت اعلام خواهد کرد آن را. همچنین معلوم نیست چه مقدار مایکروسافت اولین دستگاه اندروید هزینه خواهد شد.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب