Waze پنهان است یک راز خلق و خوی شکلک ها; در اینجا چگونه شما می توانید آن را به نظر می رسد بر روی تلفن خود را

در پایان ماه گذشته ما در مورد شما گفته یک UI تعمیرات اساسی برای نقشه برداری نرم افزار Waze. 30 رنگارنگ و خنده دار شکلک ها اضافه شده است برای نشان دادن خلق و خوی فعلی خود را. نرم افزار خریداری شده توسط گوگل در ماه ژوئن سال 2013 برای یک قیمت باور به توان در طیف وسیعی از 1.1 میلیارد دلار به 1.3 میلیارد دلار و با استفاده از آن جمعیت منابع اطلاعات ترافیک به شما از نقطه “A” به نقطه “ب” با خیال راحت و در زمان.
برخی ممکن است خلق و خوی انتخاب شامل خنده دار, رو به آفتاب, Zombified وحشی, لرز, خشمگین, نخبه, شاد, عاشق کردن, اب زیر کاه, دوستدار محیط زیست, افتخار, غمگین, تردید, شرمندک Carsick ذن و سریع. برای تغییر خلق و خوی شما برنامه را باز کنید و به آن ضربه بزنید در کادر جستجو در سمت چپ پایین تر از صفحه نمایش. شیر بر روی نام خود در بالای صفحه نمایش به کار گرفته می شود به “من Waze” روی صفحه نمایش. با کلیک بر روی خلق و خوی خود را انتخاب کنید و شکلک ها.
که برای تلفن های موبایل به اندازه کافی آسان است اما با توجه به autoevolution وجود دارد یک “هیولا خلق” شکلک است که شما می توانید انتخاب کنید با ضربه زدن در یک کد. به احضار هیولا, شما نیاز به مطمئن شوید که شما به روز رسانی Waze را به آخرین نسخه از iOS یا Android app. برنامه را باز کنید و به آن ضربه بزنید بر روی جستجو. به جای تایپ کردن در یک قسمت تحت نام خود را تایپ ##@جلوه های ویژه گرافیکی. شما را پیدا خواهد کرد که یک چشم هیولا بنفش است که در حال حاضر خود را انتخاب شکلک سمت راست در بالا نام خود را در من Waze صفحه. آن را نمی تواند آسان تر است.

Waze می گوید که آن را همچنان به کار بر روی اضافه کردن بیشتر خلق و خوی شکلک. “وجود چنین گسترده جهانی وجود دارد برای ما به حفاری با بسیاری از منحصر به فرد عواطف و احساسات است که ما می تواند به نمایندگی از طریق خلق و خو (ما برای اولین بار مجموعه ای از 30 فقط آغاز است). ما می خواهیم به نمایندگی از تمام انواع مختلف از مردم را در تمام لحظات مختلف در سفر خود و مردم را به لبخند…حتی زمانی که وجود دارد ممکن است بسیار به لبخند بزنم.”

حتی اگر شما در حال حاضر در نظر گرفتن نقشه های گوگل و یا نقشه های اپل به طور پیش فرض خود را هدایتگر چرا به Waze یک شات. مطمئن شوید که برخی از این برنامه ویژگی های اضافه شده به نقشه های گوگل وجود دارد اما بسیاری از جامعه های مربوط به ویژگی های آن است که با استفاده از Waze یک تجربه کاملا متفاوت است. در iOS, نصب برنامه با مراجعه به فروشگاه App. اگر شما با استفاده از یک دستگاه آندروید, نصب برنامه از فروشگاه Google Play.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>