اپل حق ثبت اختراع یک تکنولوژی است که می تواند آینده اپل' ضبط صدا به سطح بعدی

یک بار دیگر ما در پتانسیل جهان از برنامه های کاربردی ثبت اختراع و در حالی که همه ما می دانیم که همه اختراعات د

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
یک بار دیگر ما در پتانسیل جهان از برنامه های کاربردی ثبت اختراع و در حالی که همه ما می دانیم که همه اختراعات دیدن نور از تولید ما به نوعی کنجکاو در مورد آنها به هر حال. این بار توجه ما کشیده اخیر ثبت اختراع نرم افزار ثبت اختراع ایالات متحده و دفتر علائم تجاری ارائه شده توسط اپل است. 9to5Mac گزارش می دهد که اپل احتمالا در حال کار بر روی یک ویژگی جالب که ممکن است در آینده اپل و قرار است به اجازه می دهد تلفن را ضبط دارای دو گوش. اما آنچه که دقیقا این است ؟ Binaural ضبط ضبط است که اجازه می دهد تا شنونده را به تعیین دقیقا همان جایی که صداهای ضبط شده هستند که از ایجاد همهجانبه ماجراجویی بهترین تجربه با گوشی. این تقلید احساس "بودن وجود دارد". اپل حق ثبت اختراع نرم افزار اجازه می دهد آی فون آینده را چنین ضبط است که می تواند بعد از آن گوش به, با, برای مثال اپل در تاریخ هدفون (همچنین حق ثبت اختراع در حال حاضر). در لحظه ضبط دارای دو گوش ساخته شده با تجهیزات ویژه چندین میکروفن که ضبط صدا, نیز به در نظر گرفتن چگونه صدا را تحت تاثیر قرار است توسط شنونده سر و گوش. گاهی اوقات کسانی که میکروفن حتی تعبیه شده به یک مانکن سر به تقلید از اثر سر انسان شکل و عوامل دیگر. این اجازه می دهد تا به صورت دقیق تر ضبط دارای دو گوش.

این اثر با این حال نمی توان به سادگی با استفاده از سخت افزار در گوشی های هوشمند مدرن با توجه به این واقعیت است که میکروفن قرار است به که ضبط نزدیک فاصله در گوشی های هوشمند باریک بدن. اپل درخواست حق ثبت اختراع نشان می دهد که در نتیجه می تواند شاید توان با استفاده از دو دوربین و چهار میکروفن برای ضبط صدا که خواهد شد و سپس مورد تجزیه و تحلیل و پردازش توسط نرم افزار شبیه به واقعی ضبط دارای دو گوش.

به منظور دریافت کامل تجربه شما به احتمال زیاد نیاز به گوش دادن با گوشی که حمایت از چنین ضبط شده است. مشخصات فنی هدفون معمولی نیز باید قادر به تکثیر این اثر به حدی است. این فوق AR هدفون ثبت اختراع یکی از مزایای قوی - درک صدا محل را تغییر دهید زمانی که کاربر چرخش سر خود را.

بنابراین چه چیزی شما بچه ها فکر می کنید ؟ شما می خواهم آن را اگر آی فون خود را قادر به ساخت چنین فیلم های ضبط شده و یا شما خواهد بود علاقه مند در چنین ویژگی ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن