همه رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی شما می توانید در مارس

مایکروسافت اعلام کرده است که رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی های داده شده را در ماه آوریل است. ایکس ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 اردیبهشت 1399
 • مایکروسافت اعلام کرده است که رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی های داده شده را در ماه آوریل است.
 • ایکس باکس زنده طلا مشترکین می تواند با شتاب V-Rally 4 و Warhammer 40,000 Inquisitor بر روی ایکس باکس یکی از.
 • شما می توانید صرفه جویی در حدود 120 دلار با برداشتن تمام چهار بازی ایکس باکس در حالی که آنها در فروش به صورت رایگان.
 • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مایکروسافت اعلام کرد که تخته سنگ های رایگان ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی از آن خواهد شد به دور ممکن است در روز سه شنبه. برجسته از این بازی های ایکس باکس با طلا ترکیب این ماه است V-Rally 4است که در یک مسابقه صوفس (جاده) بازی که منتشر شد در ماه سپتامبر 2018 اما Overlord II است که ارزش اضافه کردن به مجموعه خود را به عنوان به خوبی. مثل همیشه به منظور اضافه کردن بازی های ذکر شده در زیر را به کتابخانه خود را, شما نیاز به فعال Xbox Live Gold اشتراک.

در اینجا جزئیات بیشتر در مورد در دسترس بودن تمام ایکس باکس یک و ایکس باکس 360 بازی با طلا صورت ممکن است:

 • V-Rally 4 ($59.99 ERP): در دسترس ممکن است 1 تا 31 در ایکس باکس یکی
  • افسانه ای صوفس (جاده) بازی مسابقه ای برمی گرداند! لذت بردن از یک تجربه در حالی که تبدیل شدن به یک متخصص در یک خواستار شبیه سازی. نگاهی بر چالش های تظاهرات rallycross, منحرف کالسکه و تپه صعود و تنظیم کردن در یک دیدنی و جذاب سفر در سراسر هر قاره.
 • Warhammer 40,000: Inquisitor – شهید ($39.99 ERP): در دسترس مارس 16 ژوئن 15 بر روی Xbox One
  • شما یک مفتش امپراطوری قدرتمند ترین عامل است. در این بازی اکشن-RPG توسعه یافته توسط سازندگان باور نکردنی ماجراهای ون Helsing, جستجو, نزدیک قلعه-صومعه شهید و پاکسازی آن از هرج و مرج کمین در پشت دیواره های آن است.
 • معقول دنیای فوتبال ($9.99 ERP): در دسترس ممکن است 1 تا 15 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • معقول دنیای فوتبال کلاسیک دهه 90 فوتبال بازی reborn با گرافیک بهبود یافته! را در دوستان خود را آنلاین در حال حاضر در این عکس انتخاب کنید تا و بازی بازی فوتبال. یک بازی سریع و یا خود را مدیریت تیم در طول یک فصل کامل با یک به طور کامل همهجانبه تاکتیک های ویرایشگر.
 • Overlord II ($9.99 ERP): در دسترس ممکن است از 16 تا 31 در ایکس باکس یک و ایکس باکس 360
  • Overlord II عاقبت به تحسین منتقدان فرقه ضربه می بیند بازگشت هرج و مرج عوامل و جدید Dark Master. بزرگتر و badder و زیبایی بیشتر مخرب Overlord II دارای یک امپراطوری با شکوه و عظیم برای احیای اموات, شخص یا جانور سوگلی مانت به بسیج سه نفر از معشوقه برای خواستگاری, جنگ, ماشین آلات برای درهم شکستن مخالفان و بسیاری از موجودات زیبا برای گمراه... قتل (و یک نقشه کوچک).

شما خواهید صرفه جویی در هزینه بیش از $119 اگر شما انتخاب کنید تا تمام چهار بازی و می توانید به اضافه کردن 3770 امتیاز به امتیاز خود را. همچنین نگه داشتن در ذهن است که هر یک از ایکس باکس 360, عناوین سازگار با Xbox One, بنابراین حتی اگر شما لازم نیست که یک ایکس باکس 360 در دست, شما هنوز هم می توانید دانلود تمام چهار بازی ذکر شده در بالا. و مثل همیشه برخی از ماه گذشته رایگان بازی هنوز در دسترس است اگر شما بنابراین مطمئن شوید که برای دانلود آنها را قبل از آنها را برای پرداخت می شود.

منبع تصویر: مایکروسافت

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب