می خواهید به تظاهر شما در ماه ؟ فقط حرکت به مونتانا

Moonrock آنالوگ را می توان یافت در اینجا بر روی زمین و مونتانا در حال حاضر منبع اصلی شبیه سازی قمری مواد برای

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
  • Moonrock آنالوگ را می توان یافت در اینجا بر روی زمین و مونتانا در حال حاضر منبع اصلی شبیه سازی قمری مواد برای ناسا.
  • معدنی anorthosite مشترک در ماه, اما سخت تر برای پیدا کردن در اینجا بر روی زمین است.
  • معدن محل در مونتانا ثابت کرده است که گنجینه ای از مواد معدنی است که یک امتیاز بزرگ برای دانشمندان است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ماه عالی است. منظورم این است که حداقل از دور آن را قطعا به نظر می رسد بسیار سرد است. شما می توانید خیره در عکس های با وضوح بالا از ماه برای ساعت و هرگز واقعا حوصله تاپیک فقط آنقدر به در. ما نمی توانیم در ماه زندگی می کنند (هنوز) اما هنگامی که این گزینه در دسترس است من مطمئن هستم که مردم زیادی هستند که دوست دارم را امتحان کنید.

در ضمن اگر شما در حال جستجو برای یک محل بر روی زمین است که شباهت به سطح ماه ناسا می گوید مونتانا یک جای خوب به دنبال.

ما اغلب تصور نکنید که این سطوح از ماه و زمین را در حد معمول است اما به طور کامل بستگی به جایی که شما نگاه کنید. برخی از مناطق زمین — مانند Stillwater پیچیده در مونتانا — نه تنها سنگی و خاکی مانند ماه اما شامل برخی از همان مواد معدنی است.

به عنوان ناسا توضیح می دهد که در یک پست جدید در وبلاگ, این مکان منحصر به فرد در مونتانا سایت استخراج معدن و در حالی که کسانی هستند که با استفاده از آن به عنوان یک منبع از فلزات گرانبها یا دیگر مواد با ارزش در اطراف زمین آشغال با یک نوع سنگ است که در تمام طول ماه. آن را یک ماده معدنی به نام anorthosite و این چیزی است که کمک می کند تا به ماه آن یاد کنتراست بالا ،

از زمین قمری anorthosite قابل مشاهده است به عنوان نور رنگی بسیار بازتاب بخش هایی از سطح ماه به عنوان شناخته شده قمری ارتفاعات. این ماه را قدیمی ترین سنگ—بیش از 4 میلیارد سال—تحت پوشش قرار ماه تمام سطح قبل از آن پوسته بود کوبیده و شکسته توسط سیارک ها و ستاره های دنباله دار.

آپولو ماموریت آورده انبوه معدنی, اما آن را هنوز هم یک منبع محدود. شما نمی توانید فقط از بازی با سنگ ماه حتی اگر شما یک دانشمند اما پیدا کردن همان نوع از سنگ در اینجا بر روی زمین باعث می شود همه چیز بسیار ساده تر.

"این Stillwater پیچیده می تواند به ما در مورد شکل گیری anorthosite خود را به عنوان به خوبی به عنوان چه سطح از ماه است مانند قمری ارتفاعات مناطق" سارا Deitrick از ناسا در مرکز فضایی جانسون در بیانیه ای گفت.

استفاده از زمین و منابع anorthite به عنوان یک simulant قمری مواد به خوبی کار می کند با وجود عوامل خارجی است که می تواند باعث تغییرات کوچک به ترکیب آن در طول زمان است. به عنوان یک simulant می توان آن را مورد استفاده در آزمایش از انواع مختلفی از تجهیزات است که به زودی راه خود را به سطح ماه به عنوان بخشی از آرتمیس ماموریت.

"دلیل علاقه مند شدم simulants کاملا ساده" داگ Rickman, یک قمری زمین شناسی با همکاری ناسا توضیح می دهد. "اگر شما در حال رفتن به ارسال یک میلیارد دلار به سیستم به ماه شما را برای آزمایش آن. اگر شما ظروف سرباز یا مسافر آن را بر روی ماه است یک پیاده روی طولانی به نزدیکترین فروشگاه سخت افزار به بخش است."

منبع تصویر: ناسا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن