توییتر در حال حاضر برچسب گمراه کننده COVID-19 اطلاعات

ماه گذشته توییتر اضافه شده به وبلاگ اهداف جدید از گسترش آن ارشاد در ادعای تایید نشده. در حال حاضر این شبکه اج

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
ماه گذشته توییتر اضافه شده به وبلاگ اهداف جدید از گسترش آن ارشاد در ادعای تایید نشده. در حال حاضر این شبکه اجتماعی در حال اضافه کردن سلاح های جدید به نبرد گمراه کننده و مورد مناقشه اطلاعات - برچسب. "در اوایل این سال ما معرفی یک برچسب جدید برای توییت حاوی مصنوعی و دستکاری رسانه ها. مشابه labels را در حال حاضر به نظر می رسد در توییت حاوی به طور بالقوه مضر و گمراه کننده اطلاعات مربوط به COVID-19. این نیز اعمال خواهد شد به توییت قبل از امروز" اعلام کرد Yoel راث سر از سایت صداقت و نیک ترشی سیاست عمومی مدیر در یک پست وبلاگ. "دریافت حقایق در مورد COVID-19" برچسب ظاهر خواهد شد تحت مشکوک توییتهایی ارتباط به منابع قابل اعتماد از اطلاعات در مورد این موضوع. در برخی موارد توییتر ممکن است اضافه کردن یک خاص هشدار به, توییت با توجه به پتانسیل آسیب و نوع اطلاعات گمراه کننده.


محتوای مشکوک است به سه دسته اصلی تقسیم:

  • اطلاعات گمراه کننده — اظهارات یا اظهارات که تایید شده اند به غلط یا گمراه کننده با موضوع کارشناسان از جمله مقامات بهداشت عمومی.
  • مورد اختلاف و ادعا می کند — اظهارات یا اظهارات که در آن دقت و صداقت و یا اعتبار ادعای رقابت و یا ناشناخته است.
  • ادعای تایید نشده — اطلاعات (که می تواند درست یا نادرست) است که تایید نشده در آن زمان به اشتراک گذاشته شده است.

توییتر را در عملیات های مختلف بر اساس این دسته بندی ها (نگاهی به شسته و رفته کوچک جدول بالا). این شبکه اجتماعی خواهد شد, نظارت بر COVID-19 مربوط به اطلاعات و پرچم گمراه کننده محتوا اولویت بالا دید توییتهایی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب