آیفون SE است که دستیابی به دقیقا آنچه که اپل در نظر گرفته شده

اپل روشن کردن آن استراتژی بازار در ماه آوریل راه اندازی شده توسط آی فون SE (2020) برای تنها $399 در ایالات متح

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
اپل روشن کردن آن استراتژی بازار در ماه آوریل راه اندازی شده توسط آی فون SE (2020) برای تنها $399 در ایالات متحده است. برخی از مردم شک و تردید در مورد تصمیم به راه اندازی یک اصطلاح بودجه, آیفون, اما بازار جدید نشان داده است که اپل ساخته شده مناسب تماس بگیرید.

آیفون SE نگه داشتن مردم در داخل اکوسیستم


بررسی های اخیر انجام شده توسط Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) از مشتریان مستقر در ایالات متحده است که به تازگی خریداری محصولات اپل نشان می دهد که آی فون SE (2020) اثبات می شود محبوب در میان کاربران از آی فون ، با وجود منتشر شده در اواخر ماه آوریل آی فون جدید SE (2020) هنوز اختصاص چشمگیر 19 درصد از همه ما آیفون خرید در سه ماهه دوم سال 2020 است. که باعث می شود آن را سوم محبوب ترین گوشی های هوشمند در اپل صف در پشت آی فون 11 و آی فون 11 Pro duo.

عظیم 73 درصد از تمام آی فون SE (2020) خریداران در ایالات متحده شد به روز رسانی از آی فون که راه اندازی شد قبل از 2017. این لیست شامل مدل های مانند آیفون 7 و آیفون 7 پلاس, آیفون 6 و آی فون 6 و آی فون اصلی SE.

نرخ ارتقاء در میان کاربران مسن تر بیش از دو برابر در مقابل بقیه از اپل صف. برای مرجع تنها 32 درصد از کسانی که در دستیابی به مدل های دیگر شد به روز رسانی از اپل که حداقل 3 سال است.

آیفون SE (2020) است از این رو با موفقیت قفل شده است و برخی از سمج ترین اپل مشتریان به اکوسیستم برای چند سال بیشتر دقیقا به عنوان غول کوپرتینو در نظر گرفته شده زمانی که آن را راه اندازی دستگاه.

آی فون 11 بود و هنوز هم محبوب ترین مدل


آی فون 11 بود یک بار دیگر محبوب ترین مدل در سه ماهه گذشته. آن اختصاص حدود 34 درصد از همه ما آیفون خرید بین آوریل و ژوئن بنابراین مارک سومین سه ماهه متوالی است که در آن $699 آیفون محبوب ترین بود.

که سهم از بازار است که به عنوان بالا به عنوان است که از آی فون XR در طول مدت مشابه سال پیش از آن اختصاص حدود 48 درصد از حمل و نقل در آن زمان – اما این بدان معنی نیست که آی فون 11 فروش کمتر است.

اپل در حال حاضر آی فون 11 نرم افزار و آی فون SE (2020) در صف خود را که هر دو ثابت کرده اند به موفقیت. سال گذشته این شرکت با فروش آیفون XS و آیفون 8 که بسیار کمتر جذاب و محبوب گزینه های.

آی فون 11 نرم افزار سری محبوب بود بیش از حد


پس از آی فون 11 در جایگاه دوم آی فون 11 سری نرم افزار که شامل آیفون کوچکتر 11 Pro و بزرگتر آیفون 11 Pro Max. این حق بیمه flagships اختصاص حدود 31 ٪ از تمام فروش در طول سه ماهه.

این نتایج آنها را به طور قابل ملاحظه ای محبوب تر از پیشینیان خود آی فون XS و آیفون XS Max که تنها اختصاص حدود 20% از ما فروش در همان سه ماهه دوازده سال پیش.

آیفون 8 و آیفون XR شد به اندازه کافی برای برخی از افراد


اپل به اتمام صف خود را با آی فون 8 و آیفون 8 به علاوه که رسما قطع دو هفته به سه ماهه پس از معرفی آیفون SE (2020) و درجه-تحمل آیفون XR

CIRP گزارش می دهد که آی فون سری 8 برای اختصاص حدود 7 درصد از خرید در طول سه ماهه. آیفون XR از سوی دیگر بود و کمی بیشتر محبوب با مناسب 9 درصد از ما آیفون در بازار است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن