مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا از طریق فشار محرک جدید چک – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

وجود دارد و در نهایت ممکن است رسمی محرک بررسی به روز رسانی به زودی با کنگره ظاهر می شود به طور فزاینده ای به ا

توسط EMROOZTAFAHOM در 14 تیر 1399
  • وجود دارد و در نهایت ممکن است رسمی محرک بررسی به روز رسانی به زودی با کنگره ظاهر می شود به طور فزاینده ای به احتمال زیاد به اقدام در یک بسته محرک اقتصادی جدید در اواخر این ماه.
  • آخرین نشانه از اینکه این پرونده در مصاحبه کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام داد در فاکس صبح نشان می دهد فاکس و دوستاندر آن سرسخت تهمت متحد گفت که او به طور کامل پشتیبانی سنا اقدام در بسته محرک اقتصادی جدید در هر هفته.
  • این می آید البته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به خشم با اثر آن در بهداشت عمومی در ادامه به شدت بدتر و عظیم ایجاد لرزش در اقتصاد به عنوان یک نتیجه.

کارولینای جنوبی, سناتور جمهوری خواه لیندزی گراهام قاطعانه جدید در مصاحبه با فاکس روز صبح روز هفته نشان می دهد فاکس و دوستانمی روم و هیچ شک و تردید در مورد که در آن او می ایستد در چشم انداز کنگره اقدام جدید محرک لایحه. "فقط به عنوان به زودی به عنوان ما به عقب بر گردیم ما نیاز به ما و دریافت این انجام می شود" گراهام گفت: با اشاره به سنا بازگشت از دو هفته تعطیلی. "خط پایین در اینجا است که ما باید یک باز, آن را, آن را نمی ممکن است تاریخ و زمان آخرین."

گراهام اتفاق می افتد به یکی از رئيس جمهور تهمت نزدیک ترین متحدان در سنای آمریکا و حمایت خود را برای سریع محرک عمل است و در عین حال نشانه دیگری است که رئیس جمهور اطمینان در مورد دور جدیدی از محرک چک شد بیش از صرف هیاهو. این یک چشم انداز, البته که می آید در برابر پس زمینه از coronavirus همه گیر است که در ادامه به دقیق وحشتناک هزینه از ما — از نظر بهداشت عمومی به عنوان به خوبی به عنوان آن ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی است که نیاز به این همه بحث از محرک در وهله اول.

عناصر خاص از یک پتانسیل جدید بسته محرک ذکر شده توسط گراهام در مصاحبه جدید شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که امکان پذیر قرار می دهد پول بیشتری به دست مصرف کنندگان و همچنین به عنوان یک زیرساخت لایحه از برخی از نوع (به "به امریکا یک جراحی کشیدن صورت با ما جاده ها, پل ها و بنادر است که مجموعه ای در حرکت آینده ایجاد شغل است.")

گراهام گفت: او حتی حاضر به افزایش حداقل دستمزد فدرال به عنوان بخشی از این بسته بندی های جدید. و سپس او کاهش یافته است در اشاره مختصری از چیز دیگری که شایسته توجه بیشتر از آن را در مصاحبه خود. بیایید ببینید اگر شما انتخاب کنید تا بر روی آن:

"کنگره باید به عمل در ماه جولای به ادامه این روند" گراهام گفت: با اشاره به federal Bureau of Labor Statistics' نشان داده است که به ما اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن. "اگر ما تا به حال نوع مناسب بسته محرک" او ادامه داد: "ما خواهد بود رفتن را از طریق سقف اکتبر در شرایط رشد اقتصادی است."

که رشد اشتغال در ماه گذشته بود قطعا خبر خوبی بود و بزرگتر افزایش از واقع پیش بینی شده برای ماه ژوئن. با این وجود یک دردناکی درصد بالایی از جمعیت آمریکا است که هنوز هم بیکاری در حال حاضر مسلما ساخت آن all-the-فوری تر است که کنگره فشار رو به جلو با نوعی از محرک جدید امداد رسانی به زودی.

اما اجازه بازگشت به گراهام نظرات دوباره برای یک لحظه — آیا شما گرفتن بازه زمانی که او چشم خود را ؟ که بسیار جالب و ماه به اشاره (اکتبر) نیست ؟ به که خود را به عنوان ستاره شمال در شرایط که شما را به مسابقه می خواهید برای بهبود اقتصاد در حال حاضر به طوری که همه چیز خیلی بهتر از آن.

به من کمک کردن در اینجا مردم چه اتفاقی می افتد یک ماه پس از ماه اکتبر ؟

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب