بیت های کوچکی از پلاستیک هستند که در حال حاضر در حال سقوط از آسمان

دانشمندان دریافته اند که پلاستیک در حال حمله به مناطق حفاظت شده ایالات متحده در راه پیش از این هرگز شناخته شده

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
  • دانشمندان دریافته اند که پلاستیک در حال حمله به مناطق حفاظت شده ایالات متحده در راه پیش از این هرگز شناخته شده است.
  • بیت های کوچکی از پلاستیک هستند که باران را از آسمان و شناور آزادانه در هوا با بیش از 1000 تن از مواد سپرده شدن به مناطق حفاظت شده غرب ما هر سال است.
  • این مناطق حفاظت شده مانند پارک های ملی در برخورد با انسان سطل زباله با وجود تلاش ها برای جلوگیری از دقیقا همان است که.

پلاستیک بزرگ هستند و نیز وحشتناک است. آنها چون آنها با دوام و ارزان و به ظاهر بی پایان تعداد استفاده می کند. متاسفانه همان کسانی که همه چیز نیز آنچه باعث می شود آنها را وحشتناک حداقل برای محیط زیست است. پلاستیک ها همه جا هستند از دور افتاده ترین جزایر به وسط اقیانوس و یک مطالعه جدید نشان می دهد که آنها حتی باران را بر ما از بالا.

هنگامی که شما یک قطعه پلاستیکی سطل زباله بر روی زمین شما تنها با دیدن بخشی از مشکل این است که پلاستیک های مطرح از محیط زیست نبوده است. پلاستیک ما می توانید ببینید جمع آوری و دور از درستی هستند اما یک چیز کوچک microplastics که حمله به هر گوشه و مخفیگاه در این سیاره کاملا متفاوت هستند و بیشتر نگرانی جدی است.

در این مطالعه که در منتشر شد , علم, محققان نشان می دهد که میشوند در حال حاضر در حال سقوط از آسمان و در مقادیر بزرگ. محققان در زمان بارش باران و درجه نمونه از برخی از مهمترین مناطق حفاظت شده کشور — پارک های ملی — و تجزیه و تحلیل مطالب.

چیزی که آنها پیدا تکان دهنده بود. بدون توجه به جایی که آنها نگاه آنها یافت بیت های کوچکی از پلاستیک های شناور در اطراف ما و حتی در قطرات باران در حال سقوط از بالا. زمانی که دانشمندان crunched شماره های آنها محاسبه می شود که تقریبا از 1000 متریک تن پلاستیک سقوط از آسمان در 11 مناطق حفاظت شده از غرب ایالات متحده هر سال است.

"ما گزارش نرخ و منابع [پلاستیک] رسوب از ایالات متحده, مناطق حفاظت" محققان نوشتن. "ما نشان می دهد که مراکز شهری و resuspension از خاک یا آب منابع اصلی برای مرطوب-سپرده پلاستیک. در مقابل پلاستیک رسوب تحت شرایط خشک شد در اندازه کوچکتر و نرخ رسوب به ترتيب مربوط به شاخص است که نشان می دهد دیگر-محدوده یا جهانی حمل و نقل. رسوب نرخ به طور متوسط 132 پلاستیک هر متر مربع در هر روز که به مقدار >1000 متریک تن پلاستیک رسوب به غرب ایالات متحده اراضی حفاظت شده سالانه است."

که یک مقدار باور نکردنی از جنس پلاستیک در مناطق کشور است که قرار است به محافظت از عمده انسانی را تحت تاثیر قرار. این نشان می دهد که بدون توجه به جایی که شما هستند و پلاستیک هستند در کمین است. ما در حال حاضر می دانیم که اقیانوس است بسته بندی شده با microplastics و اثرات آن صخره اکوسیستم و مضرات ماهی و دیگر حیات وحش دریایی است. در حال حاضر دانستن که بیت های کوچکی از پلاستیک هستند که در حال سقوط از آسمان به نظر می رسد هیچ منطقه است که واقعا امن از معضل زباله های پلاستیکی.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن