Instagram می افزاید بزرگ از ویژگی های جدید به حساب خاصی برای حمایت از کاربران خوب بودن

در یک وبلاگ پست Instagram اعلام کرد راهنماهای کمک خواهد کرد که کاربران با اتصال کارشناس سازمان ها و به اشتراک

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 اردیبهشت 1399
در یک وبلاگ پست Instagram اعلام کرد راهنماهای کمک خواهد کرد که کاربران با اتصال کارشناس سازمان ها و به اشتراک گذاری راهنمایی در به دنبال پس از یک رفاه مانند "حفظ ارتباط با دیگران و یا مدیریت اضطراب و یا غم و اندوه است."در حال حاضر چندین Instagram اثرگذارندهها و سازمان های که در حال کار با Facebook متعلق به شرکت به گوشت از این ویژگی باید راهنماهای در پروفایل خود. یک چنین بنیاد آمریکایی برای خودکشی, پیشگیری از @afspnational.

راهنما را می توان در هنگام باز کردن یک حساب شرکت و بهره برداری جدید جزوه-مانند آیکون سمت راست زیر داستان های خود را. راهنماهای به نظر می رسد شبیه به صفحه وب مقالات و می تواند به اشتراک گذاشته یا از طریق یک لینک و یا به طور مستقیم به یک Instagram دوست از طریق پیام.


دیگر Instagram حساب های آن شرکت و راهنماهای هستند @heads_together, @vitaalere, @klicksafe, @headspace_aus, @deepikapadukone, @sudahdong و @eenfance.

به عنوان Instagram یادداشت در هنگام مشاهده یک راهنمای کاربران می توانند ویدئو را ببینید مواد و نوشته های خالق سرپرستی همراه با راهنمایی های مفید و مشاوره در طیف وسیعی از خوب بودن موضوعات. بهره برداری از یک تصویر یا ویدیو در داخل یک راهنمای منجر به اصلی Instagram ارسال آن از سرچشمه.

با وجود این ویژگی تمرکز بر رفاه شخصی در حال حاضر به نظر می رسد که Instagram برنامه های در حال گسترش این ویژگی و موضوع آن مسائل بعد از آن.
tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن