این سایت تلاش می کند برای پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد کوروناویروس

  • COVID توضیح داده شده است که یک وب سایت از محققان و دانشجویان در قهوه ای, MIT, Harvard, جرم عمومی و سایر موسسات با پاسخ به سوالات رایج در مورد SARS-CoV-2.
  • COVID توضیح ویژگی های یک Q&A, A glossary of terms و explainers برای, تست, ایمنی, و بیشتر.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

بی شماری وجود دارد هولناک واقعیت است که ما به صورت روزانه با توجه به این رمان coronavirus همه گیر اما یکی از خسته کننده ترین عناصر این بحران است چگونه کمی از ما می دانیم. SARS-CoV-2 ویروس که ناشی از بسیاری از نقاط جهان به تعطیل هرگز مواجه می شوند قبل از وقوع آغاز شد و در چین در سال گذشته و ما در حال یادگیری بیشتر در مورد آن هر روز. در واقع ما اغلب گفته چیزهایی که در مورد این ویروس که به طور کامل بر خلاف آنچه ما فکر می کنیم می دانستند که روز قبل از. همه چیز در شار و می توان آن را خسته کننده.

وجود منابع ارزشمند است که شما باید چک کردن برای راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان مانند coronavirus مراکز سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, اما نه واقعا به عنوان جامع به عنوان یکی ممکن است انتظار داشت. اگر شما فقط می خواهید مفید پاسخ به پرسش های اساسی در, یک سایت جدید از “یک تیم از محققان و دانشجویان در قهوه ای, MIT, Harvard, جرم کلی و در جای دیگر” ممکن است بهترین شرط بندی شما.

COVID توضیح داد که طول می کشد بسیاری از رایج ترین سوالات در مورد ویروس SARS-CoV-2 و بیماری COVID-19 و تلاش برای ارائه ساده و سرراست پاسخ که بیشتر هر کسی باید قادر به درک. برای مثال آیا شما می خواهید بدانید که اگر شما می توانید حذف ویروس به طور کامل با دست زدن به چیزهایی که در فروشگاه مواد غذایی?

Coronavirus می توانید برای زنده ماندن تقریبا 3 روز در برخی از سطوح مانند پلاستیک و جراحی با توجه به پژوهش است. اما بسیار وجود دارد شواهدی وجود دارد که به سادگی با دست زدن به یک سطح آلوده به این ویروس به احتمال زیاد برای قرار دادن یک فرد در معرض خطر مگر اینکه سطح بسیار به تازگی به کار گرفته شده توسط کسی که به طور فعال به گسترش ویروس. علاوه بر این از مواد غذایی است که معتقد به یک راه است که توسط آن شما می توانید گسترش.

اگر چه آن است که راه اصلی است که توسط ویروس گسترش می یابد ممکن است این ویروس به گسترش اگر شما بودند به لمس آلوده سطح را در مدت کوتاهی پس از یک فرد آلوده لمس آن و شما را لمس بینی خود را در دهان یا چشم پس از آن جایی که این ویروس می تواند وارد بدن است. بنابراین در حالی که شانس ابتلا به ویروس با لمس یک سطح در فروشگاه مواد غذایی کم است, شما هنوز هم باید اجتناب از دست زدن به صورت خود را در حالی که شما در حال خرید مواد غذایی و مطمئن شوید که برای شستن دست های خود را پس از بازگشت از فروشگاه.

آنچه در مورد اشعه ماوراء بنفش نور ؟ می تواند آن را در واقع می تواند موثر در کشتن رمان coronavirus?

چیزی که مهم است بدانید این است که اشعه ماوراء بنفش نور نمی تواند کشتن ویروس اگر ویروس در حال حاضر در داخل بدن است. علاوه بر آن ممکن است امن برای استفاده از به اصطلاح “اشعه ماوراء بنفش عفونی” در بدن در وهله اول. اکریلیک اشعه ماوراء عفونی می تواند آسیب به پوست و یا چشم و سرطان می شود. نتیجه مستقیم استفاده از نور UV در بدن به خاطر کشتن این ویروس ممکن است به بیمار توصیه, انجام بیش از آسیب خوب.

شواهدی وجود دارد که نور ماوراء بنفش می تواند به عنوان یک ضد عفونی کننده در خارج از بدن مانند آب تجهیزات آزمایشگاه و یا در فضاهای شلوغ مانند هواپیما و اتوبوس. UVC نور نشان داده شده است برای از بین بردن coronaviruses شبیه به رمان کروناویروس که باعث COVID-19 تا زمانی که این ویروس در معرض مستقیم نور — یعنی در فضا یا بر روی سطوح. نه در بدن خود است. این کار با از بین بردن ویروس ها’ مواد ژنتیکی است.

و چه این بوده ایم به شنیدن در مورد نوشیدن سفید ؟ این است که یک ایده خوب است ؟

هیچ. این شما را بکشند.

در علاوه بر این به Q&A, COVID توضیح داده شده همچنین دارای یک واژه نامه از شرایط شما دیدن شده است که ممکن است شما را کامل درک توضیحات مفصل از تست های تشخیصی است که تعیین اینکه آیا یا نه شما را آلوده و سرولوژی تستهای است که تعیین اینکه آیا یا نه شما باید آنتی بادی ویروس و یک پست همه چیز در مورد ایمنی و آنچه ما می دانیم (و نمی دانم) در مورد شانس ما بودن reinfected.

اگر همه nonstop coronavirus پوشش ایجاد شده است شما سرگیجه, این وب سایت ممکن است فقط آنچه شما دنبال آن هستید. حداقل باید آن را کمک به پاسخ به برخی از بیشتر فشار خود را coronavirus سوالات.

منبع تصویر: Mark J Terrill/AP/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>