Spotify در برنامه برای اضافه کردن پادکست های ویدئویی به برنامه های تلفن همراه

Spotify در ادامه به اب شلپ شلپ کردن در محتوای ویدئویی بازار با وجود این واقعیت است که آن اولیه آزمون شکست خور

توسط EMROOZTAFAHOM در 18 اردیبهشت 1399
Spotify در ادامه به اب شلپ شلپ کردن در محتوای ویدئویی بازار با وجود این واقعیت است که آن اولیه آزمون شکست خورده سه سال پیش. پس از دستیابی به تازگی رینگر یک شرکت تخصصی در ویدئو نشان می دهد که Spotify در حال حاضر تست پادکست های ویدئویی.

The Verge گزارش می دهد که یک منبع نزدیک به این شرکت ادعا می کند Spotify خواهد اجازه دهید دو محبوب در تاریکی زین حجازی و هیت سرباز سواره نظام سبک اسلحه که در حال تولید زین و بهداشت: فیلتر نشده نشان می دهد آپلود تصویری برای سه Spotify در قسمت های پادکست.

بر اساس این گزارش فقط نیمی از مخاطبان قادر خواهد بود برای دیدن این فیلم. همچنین همان گزارش ها ادعا می کنند این ویژگی است که انتظار می رود در دیگر پادکست نیز در نه چندان دور در آینده است.

بهترین خبر برای کاربران Spotify است که تصویری و صوتی را حفظ خواهد کرد بازی حتی اگر گوشی قفل شده است. در حرکت نزولی همان می رود برای لکه های آگهی که بازی خواهد کرد در حالی که این ویدئو را منجمد بر روی یک تصویر تا پایان آگهی.

Spotify تصمیم به اظهار نظر در این موضوع نداشت اما اذعان به این واقعیت است که آن را انجام چندین آزمون به منظور بهبود تجربه کاربر. این شرکت همچنین افزود که برخی از این آزمون ها تا پایان در حال اجرا به برنامه های خود را در حالی که دیگران "تنها در خدمت به عنوان یک مهم در یادگیری."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب