AT&T این گزارش در مذاکرات به فروش برادران وارنر برای نیکو مقدار

صنعت سرگرمی است که یکی از چند که تا به حال نمی رنج می برند از هر گونه موانع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویرو

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 خرداد 1399
صنعت سرگرمی است که یکی از چند که تا به حال نمی رنج می برند از هر گونه موانع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ، به عنوان بیشتر و بیشتر مردم مجبور شدند به خود منزوی در خانه, بازی و فیلم bingeing شد اصلی سرگرمی فعالیت است.

به همین دلیل ما در حال تعجب به یاد بگیرند که AT&T آماده است برای خلاص شدن از آن برادران وارنر سرگرمی های تعاملی بازی را بدست آورد. CNBC گزارش AT&T در حال حاضر در مذاکرات به فروش شرکت بازی که در آن امید به بهانه حدود 4 میلیارد دلار.

برادران وارنر سرگرمی های تعاملی به طور کامل صاحب مهم studios مثل Rocksteady Studios (Batman: Arkham series), NetherRealm Studios (مورتال کمبت سری) یکپارچه تولیدات (میانه زمین سری) بهمن نرم افزار (ماشین سری) WB بازی مونترال, TT بازی (لگو سری) و WB بازی سان فرانسیسکو.

به گفته منابع آشنا با AT&T برنامه های این شرکت مایل به ادامه به دریافت درآمد حاصل از آن IPs (هری پاتر, بازی تاج و تخت, مورتال کمبت, و غیره.) حتی پس از فروش در بخش گیمینگ که بدان معنی است که این معامله ممکن است شامل برخی از نوع "تجاری توافقنامه مجوز."

سه بازی غول صنعت نشان داده اند علاقه ای کسب – Take-Two Interactive نرم افزار Electronic Arts و Activision-Blizzard اما نه تایید اطلاعات نشده است. هنوز منابع ادعا می کنند که آن را فقط یک ماده از زمان قبل از معامله انجام شده است که بحث ها به خوبی در جریان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب