این مشکل امنیتی باعث می شود من هرگز می خواهید برای خود یک تلفن آندروید

گوشی های آندروید با و بزرگ ترین به طور گسترده ای مورد استفاده گوشی های هوشمند در این سیاره در مقایسه با رقیب د

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 تیر 1399
  • گوشی های آندروید با و بزرگ ترین به طور گسترده ای مورد استفاده گوشی های هوشمند در این سیاره در مقایسه با رقیب دستگاه های iOS.
  • اما یک رشته از گزارش های ظاهر شده در ماه های اخیر شناسایی تمام انواع مسائل مربوط به امنیت در گوشی های آندروید از جمله حضور ناقص و برنامه های مخرب پنهان شده در فروشگاه Google Play.
  • یک گزارش جدید از کسپرسکی شناسایی شده و حتی ترسناک تر مسئله امنیت — این احتمال که undeletable ناقص فایل ها و برنامه ها ممکن است پنهان در برخی از دستگاه های آندروید.

بین تمام مسائل امنیتی ما نگه داشتن به گزارش مانند این دسته جدید آندروید نرم افزار فیلمبرداری مخفی مردم Facebook اعتبار ورود به سهولت نسبی و نظم است که با برنامه های خطرناک به نظر می رسد به دزدکی حرکت کردن به Google Play Store و در حال حاضر یک گزارش جدید که برخی از دستگاه های آندروید ممکن است پنهان ناقص برنامه ها و فایل هایی که undeletable — من احتمالا هرگز خرید یک دستگاه آندروید.

که آخرین بیت از اخبار ما ذکر شده می آید از مسکو مبتنی بر امنیت سایبر شرکت کسپرسکی که پیدا کردم که تقریبا 15 درصد از دستگاه های با شناسایی نرم افزارهای مخرب در طول 12 ماه گذشته تا به حال سیستم خود را پارتیشن بندی کنید. "تیم پشتیبانی ما در ادامه برای دریافت بیشتر و بیشتر درخواست از کاربران شکایت در مورد سرزده تبلیغات بر روی گوشی های هوشمند خود را از منابع ناشناخته," Kaspersky گزارش اشاره می کند. در برخی موارد گزارش می رود "adware گیاهان خود را در پارتیشن سیستم و تلاش برای خلاص شدن از آن می تواند منجر به شکست دستگاه. علاوه بر این تبلیغات را می توان تعبیه شده در undeletable سیستم و برنامه های کتابخانه ها در کد سطح."

دلیل این محققان امنیتی' ارزیابی که undeletable adware لود شده بر روی دستگاه شامل موارد زیر است — در یک سناریو, کد برای نمایش تبلیغات (یا آن loader) می شود وارد سیستم عامل از یک دستگاه به مدت طولانی قبل از آن دستگاه به پایان می رسد تا در یک مصرف کننده دست. دو بدافزار به دست اورد دسترسی ریشه را بر روی دستگاه و نصب خود در سیستم پارتیشن.

از لحاظ نوع از نرم افزارهای مخرب است که ما در واقع صحبت کردن در مورد در اینجا این گزارش پرچم این Lezok و Triada تروجان ها به عنوان یکی از رایج ترین نوع نصب در گوشی های هوشمند' پارتیشن سیستم. کد آگهی برای کسانی که تروجان ها می توان جاسازی شده به طور مستقیم در "libandroid_runtime" است که یک کتابخانه استفاده می شود تقریبا همه گوشی نرم افزار.

دیگر شامل "Trojan-Dropper.AndroidOS.عامل.pe" تروجان ابزار معمولا پنهان یا در رسیدگی است که کنترل دستگاه رابط گرافیکی و یا در تنظیمات ابزار.

"برای نمونه در بررسی ما نشان می دهد که تمرکز برخی از دستگاه تلفن همراه تولید کنندگان در به حداکثر رساندن سود از طریق انواع ابزارهای تبلیغات, حتی اگر این ابزار باعث ناراحتی برای صاحبان دستگاه" Kaspersky محققان نوشتن. "اگر شبکه های تبلیغاتی آماده پرداخت برای نمایش ها و کلیک ها و تاسیسات صرف نظر از منبع آن را حس می کند برای قراردادن تبلیغ ماژول به دستگاه ها برای افزایش سود حاصل از هر دستگاه به فروش می رسد.

متاسفانه اگر یک کاربر در خرید یک دستگاه با چنین پیش نصب شده تبلیغات آن است که اغلب غیر ممکن است برای حذف آن را بدون خطر آسیب به سیستم."

این علائم در عین حال یکی دیگر از چشم سیاه و سفید برای آندروید کاربران برای آگاهی از, پس دیگران ما گزارش شده در ماه های اخیر. مانند حدود 600 برنامه های گوگل تا به حال برای ban از فروشگاه بازی در اوایل سال جاری برای نقض این شرکت را "مخل تبلیغات سیاست." برنامه های ما باید اضافه کنید که به دست آورد بیش از 4.5 میلیارد دلار قبل از نصب گوگل در زمان عمل.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب