SpaceX بعدی Starlink ماموریت نگه می دارد گرفتن افتاد تا

SpaceX مجبور شد دوباره به تاخیر در راه اندازی بعدی آن Starlink ماموریت و همچنین استقرار یک ماهواره برای مشتری

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
  • SpaceX مجبور شد دوباره به تاخیر در راه اندازی بعدی آن Starlink ماموریت و همچنین استقرار یک ماهواره برای مشتری پرداخت BlackSky
  • راه اندازی شد و با تاخیر سه بار با توجه به مسائل مختلف از جمله آب و هوا و مبهم "وسیله" است که باید انجام شود در موشک.
  • جدید, راه اندازی, تاریخ اعلام شده پس از سوم راه اندازی اسکراب.

SpaceX راه اندازی گلایه ادامه داد: این آخر هفته گذشته با یکی دیگر از تاخیر ماموریت این شرکت برای راه اندازی یک ماهواره جدید برای یک شرکت به نام BlackSky همراه با یک دسته تازه خود Starlink ارتباطات ماهواره. این که آیا آن آب و نگرانی و یا مسائل با سفینه فضایی خود SpaceX فقط نمی تواند به نظر می رسد به گرفتن یک استراحت.

هفته گذشته روز چهارشنبه در اصل برنامه ریزی شده تاریخ راه اندازی برای فالکون 9 حامل مجموعه ای از ماهواره. که متاسفانه تا به حال به عقب رانده تا جمعه با توجه به آب و هوا گلایه اما روز جمعه آسمان نداشت مطلوب تر از آنها دو روز قبل از. سومین برنامه ریزی, راه اندازی, تاریخ, شنبه, 11th نگاه کمی بهتر شد اما پاک با توجه به آنچه SpaceX به عنوان توصیف "checkouts."

حتی بیشتر مایه تاسف است, SpaceX به نظر نمی رسد به یک جدول زمانی برای زمانی که ماموریت خود را خواهد شد در نهایت راه اندازی. پس از سه نفر از راه اندازی مالش های این شرکت برای پیدا کردن یک نقطه روشن در آن برنامه پس از آن آثار هر ممکن با سفینه فضایی خود را. در ضمن BlackSky و SpaceX خود Starlink برنامه را به صبر خود را برای سخت افزار جدید در نهایت به پرواز.

"ایستاده از امروز راه اندازی دهم Starlink ماموریت اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای checkouts; تیم در حال کار برای شناسایی بعدی راه اندازی فرصت است. اعلام خواهد کرد یک هدف جدید در تاریخ پس از تایید با محدوده" SpaceX توضیح می دهد که در یک بیانیه کوتاه از طریق توییتر.

SpaceX را Starlink برنامه تنها فقط شروع به روی پای خود دریافت کنید. شرکت بتا صفحه ثبت نام برای کسانی که علاقه مند به تست کردن Starlink خدمات داده ها هنگامی که آن آماده است اما ممکن است برای چند ماه. در ضمن این شرکت همچنان به تقویت این شبکه ماهواره ای با راه اندازی است که حمل ده ها تن از pintsized ماهواره به فضا است.

این Starlink ماهواره ای گروه ترکان و مغولان در حال حاضر ثابت به یک کابوس برای ستاره شناسان. این فضاپیما در حالی که کوچک هستند به راحتی قابل مشاهده در آسمان نظرسنجی از زمین با توجه به عادت خود را از بازتاب نور خورشید است. SpaceX آزمایش کردن راه های کاهش دید و این دسته جدید در انتظار راه اندازی می شود شامل چه هستند به عنوان خدمت سایه که می توانید بلوک های بسیاری از انعکاس و ماهواره ها بسیار کمتر قابل مشاهده به تلسکوپ.

ما نمی دانیم دقیقا چه بهتر آنها تا زمانی که ستاره شناسان باید یک فرصت به وزن اما امیدوارم SpaceX می توانید جدید خود جهان-پوشا شبکه ارتباطات سازگار با تلاش علمی برای کشف جهان هستی است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن