این ممکن است دلیل واقعی چرا PS5 dev kit چنین وحشی طراحی

این PS5 اخبار است که شما در انتظار بودند برای به تعویق افتاد به دلیل ادامه تظاهرات در آمریکا اما سونی خواهد شد

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 خرداد 1399
  • این PS5 اخبار است که شما در انتظار بودند برای به تعویق افتاد به دلیل ادامه تظاهرات در آمریکا اما سونی خواهد شد برگزاری یک رویداد به زودی.
  • پلی استیشن 5 طراحی ممکن است پرده برداری کرد در نشان می دهد اما جدید سونی ثبت اختراع نشان می دهد جذاب جزئیات در مورد در حال حاضر تایید کرد کنسول PS5.
  • این PS5 کیت توسعه که به بیرون درز سال گذشته ممکن است تا به حال یک هدف ضروری برای سونی اسناد و مدارک جدید نشان می دهد. این dev kit ممکن است مورد استفاده برای تست این سیستم خنک کننده که سونی ممکن است استفاده از در طراحی نهایی.

مایکروسافت و رونمایی از Xbox سری X طراحی در اواسط ماه دسامبر در یک بازی رویداد در یک حرکت تعجب آور برای این صنعت است. اما سونی موفق به پاسخ نگه داشتن پلی استیشن 5 طراحی هنوز هم راز است. این شرکت فقط به تعویق افتاد PS5 رویداد آن در حال برنامه ریزی برای این هفته در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس. اما ما هرگز انتظار PS5 طراحی نشان داده شده در طول آنلاین-تنها اصلی. سونی استراتژی بازاریابی متفاوت از مایکروسافت و PS5 طراحی فاش می آیند بعد پایین جاده. ما نمی دانیم که چگونه PS5 کیت توسعه به نظر می رسد مانند با تشکر از سراسیمگی از نشت از سال گذشته است. ثبت اختراع نشان داد یک کنسول طراحی بر خلاف هر چیزی که سونی ساخته شده تا کنون و در تمام این نشت که به دنبال تایید وجود چنین محصول. ما حتی فکر اینکه که در واقع PS5 طراحی است که سونی در نهایت انتخاب می کنید برای این کنسول به عنوان PS5 dev kit خیلی پیچیده تر از قبلی پلی استیشن تست واحد است. چرا سونی از طریق تمام مشکلات از ساختمان است که غیر معمول PS5 مورد و کشتی آن را به توسعه دهندگان اگر آن را می خواهم به استفاده از آن ؟ و چرا سونی ثبت اختراع تدبیر? معلوم می شود ممکن است یک توضیح منطقی برای سونی وحشی PS5 dev kit طراحی و آن را در آینده به شکل های مختلف ثبت اختراع.

مردمی در هلندی وبلاگ LetsGoDigital کشف جدید سونی ثبت اختراع است که به توصیف حیاتی قابلیت های جزئیات برای PS5 dev kit طراحی و استادانه درست شده سیستم خنک کننده این دستگاه است.

به بیرون درز عکس دو PS5 dev کیت شامل همان طراحی است که سونی به ثبت رساند. منبع تصویر: توییتر

ما این باورند چند ماه پیش که PS5 dev kit طراحی ممکن است نشان می دهد واقعی PS5 طراحی — از ما پست در زمان:

V طراحی در خدمت دو هدف است. اول از همه, آن را نشانه ای شما به دنبال در PS5 با "V" بودن اعداد رومی برای 5. ثانیا V معماری ممکن است کمک به خنک کننده. که کل طراحی استادانه درست شده به نظر می رسد به نفع سریع مصرف هوایی که اجرا می شود از طریق دستگاه و خنک کردن سخت افزار پایان. آن را نیز باید به کمک گرما موثر تر است.

جدید سونی ثبت اختراع نشان می دهد که V شکل PS5 dev kit قرار است به خانه دو سیستم خنک کننده یک قرار داده شده در هر بازو از V به عنوان دیده می شود در زیر تصاویر.

شماتیک سونی ثبت اختراع توصیف خنک کننده فن آوری برای PS5 dev kit. منبع تصویر: سونی از طریق LetsGoDigital

در اینجا چگونه Sony توصیف خنک کننده عناصر کنسول:

دستگاه های الکترونیکی دارای کثرت طرفداران خنک کننده برای تامین هوا به نزول گرما. کثرت طرفداران خنک کننده ایجاد جریان هوا است که از طریق نزول گرما از یک طرف اول از نزول گرما به سمت یک طرف دوم نزول گرما. نزول گرما دفع مایل به سمت چپ-راست و جلو-عقب جهت دستگاه های الکترونیکی. بیرونی عضو یک مصرف پورت تشکیل شده همراه اول سمت نزول گرما و مورب به جلو-عقب جهت و سمت چپ مسیر درست است. [...]

یک سینک دفع است در یک ریز پردازنده نصب شده بر روی یک تخته مدار. یک فن خنک کننده است دفع بالادست از نزول گرما و یک منبع تغذیه واحد دفع پایین دست از نزول گرما. هوا فرستاده از فن خنک کننده عبور می کند از طریق نزول گرما عبور می کند از طریق تغذیه و تخلیه شده است به خارج.

ما در حال حاضر می دانیم که هر دو PS5 و سری X به اشتراک گذاری سخت افزار مشابه و هر دو کنسول خواهد شد نیاز به سیستم های خنک کننده قوی. که به خوبی می تواند به همین دلیل سونی برای آن رفت خیره کننده dev kit طراحی برای تست آن همه است.

شماتیک سونی ثبت اختراع توصیف خنک کننده فن آوری برای PS5 dev kit. منبع تصویر: سونی از طریق LetsGoDigital

یک همشهری داستان در اواسط ماه مارس نشان داد که PS5 سیستم خنک کننده خواهد بود گران تر از حد معمول به دلیل سخت افزار جدید:

بسیاری از قطعات برای کنسول قفل شده پایین مردم گفت: از جمله سیستم خنک کننده است که غیر منتظره ای گران قیمت در چند دلار در هر واحد. به طور معمول شرکت ها را صرف کمتر از یک دلار اما سونی تصمیم گرفتند به اسراف بیشتر در ساخت مطمئن شوید اتلاف گرما از تراشه های قدرتمند قرار دارد در داخل کنسول نیست یک موضوع است.

یک گزارش در اوایل آوریل گفت که سونی با آن مواجه جدی خنک کننده مسائل با PS5 طراحی و سونی بود که با توجه به طراحی مجدد. خودی مورد مناقشه کسانی که شایعات در آن زمان است.

شماتیک سونی ثبت اختراع توصیف خنک کننده فن آوری برای PS5 dev kit. منبع تصویر: سونی از طریق LetsGoDigital

جدید ثبت اختراع می کند آن را روشن است که سونی تا به حال شده است آگاه از شرایط خنک کننده برای CPU/GPU قطعات شده است و به دنبال راه هایی برای افزایش جریان هوا در کنسول. هدف واقعی از PS5 dev kit ممکن است به آزمون اتلاف حرارت سیستم که سونی ایجاد شده برای کنسول های نسل بعدی. نهایی PS5 طراحی ممکن است نگاه کنید هیچ چیز مانند dev kit, اما آن را هنوز هم می تواند ترکیب یک نسخه از خنک کننده فن آوری و توصیف در ثبت اختراع. ما باید منتظر teardowns از PS5 به ببینید که چگونه سیستم خنک کننده به نظر می رسد.


کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب