این اولین تصویر از یک بیگانه چند سیستم سیاره

محققان در رصدخانه جنوبی اروپا گرفته شده, اولین تصاویر از سیاره ای سیستم با چند سیارات فراخورشیدی است. سیستم ح

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • محققان در رصدخانه جنوبی اروپا گرفته شده, اولین تصاویر از سیاره ای سیستم با چند سیارات فراخورشیدی است.
  • سیستم حول محور یک ستاره است که بسیار شبیه به خورشید ما تنها جوان.
  • با رعایت این سیستم های بیگانه را آموزش دهد دانشمندان چگونه سیستم مانند خود ما شکل گرفته و تکامل یافته در طول زمان است.

تکنولوژی تشخیص سیارات فراخورشیدی سیارات که اقامت در خارج از منظومه — بهبود یافته با فراز و نشیب در سال های اخیر است. جدید exoplanet اکتشافات آمده در سرعت فوق العاده خطرناک و ما به نظر می رسد برای یادگیری در مورد یک سیاره جدید (یا چند) هر هفته. اما در واقع گرفتن تصاویر از آن سیارات است که هنوز هم یک چالش بزرگ است.

در حال حاضر محققان با استفاده از تلسکوپ بسیار بزرگ در رصدخانه جنوبی اروپا دستگیر کرده اند اولین تصویر از چند سیستم سیاره ای است که حول محور یک ستاره بسیار شبیه به خود ما خورشید است. آن را یک دستاورد بزرگ و یکی است که می تواند کمک به آموزش ما بیشتر در مورد چگونه سیستمهای سیارهای مانند خود ما شکل و تکامل در طول زمان است.

این سیستم به نام TYC 8998-760-1 و آن را در واقع حدود 300 سال نوری از زمین است. که نسبتا فاصله کوتاه همه چیز در نظر گرفته و آن را به اندازه کافی نزدیک است که ستاره شناسان قادر به ضبط تصاویر نه تنها ستاره در مرکز آن اما همچنین یک جفت از سیارات فراخورشیدی که به دور آن است.

"حتی اگر ستاره شناسان به طور غیر مستقیم شناسایی هزاران سیاره در کهکشان ما تنها بخش کوچکی از این سیارات فراخورشیدی شده اند به طور مستقیم تصویربرداری" متی Kenworthy co-نویسنده این تحقیقات در بیانیه ای گفت. "مستقیم مشاهدات مهم در جستجو برای محیط های است که می تواند حمایت از زندگی است."

ستاره در قلب این سیستم مانند یک جوان نسخه از خود ما خورشید اما سیارات در مدار آن در حال گریه به دور از زمین. سیارات گازی غول شبیه به سیاره مشتری دیده می شود درخشان درخشان در این تصویر در حالی که ستاره نشسته در گوشه سمت چپ بالای تصویر. اما در حالی که سیارات ممکن گازدار مانند مشتری آنها در مدار بسیار شدید تر فاصله است.

در یک مصاحبه مطبوعاتی اعلام کرد این کشف توضیح می دهد:

دو گاز غول مدار ستاره میزبان خود در فاصله 160 و حدود 320 برابر زمین-خورشید فاصله. این مکان این سیارات بسیار دورتر از ستاره خود را از مشتری یا زحل نیز دو گاز غول هستند از خورشید; آنها دروغ در تنها پنج تا 10 برابر زمین-خورشید فاصله بود. این تیم همچنین دریافتند دو سیارات فراخورشیدی بسیار سنگین تر از آنهایی که در منظومه شمسی ما درونی سیاره داشتن 14 برابر مشتری جرم و بیرونی یکی از شش بار.

گرفتن تصاویر از سیاره ای دیگر سیستم های حیاتی است اگر ما می خواهیم به درک بهتر خود ما. فقط با داده های نقطه — منظومه — هست که فقط ما می توانیم به دانستن است. مشاهده سیستم های دیگر به خصوص در حالت نارس ما ارائه می دهد یک نگاه اجمالی در این مجموعه از سیارات به نظر می رسد و در طول زمان تغییر.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن