سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 می تواند سرقت آیفون 12 thunder با LTPO صفحه نمایش با تکنولوژی

اخیر شایعات نشان می دهد که آیفون 12 Pro ورزش خواهد ارتقاء صفحه نمایش با یک نرخ refresh از 120 هرتز که آن را د

توسط EMROOZTAFAHOM در 23 اردیبهشت 1399
اخیر شایعات نشان می دهد که آیفون 12 Pro ورزش خواهد ارتقاء صفحه نمایش با یک نرخ refresh از 120 هرتز که آن را در همان جای پای بسیاری به عنوان رقیب ارائه شده است.
 
خوب, آن را مانند به نظر می رسد سامسونگ در حال حاضر آماده برای یک تا اپل. با توجه به زنجیره تامین, مشاور راس جوان توجه داشته باشید کهکشان 20 را ویژگی های یک روتر تکنولوژی به نام LTPO. این صفحه نمایش OLED تکنولوژی می تواند عمر باتری طولانی به عنوان ما را دیده اند با دیده بان اپل سری 4 و سری 5.
 
و در حالی که ما هیچ نشانه ای که اپل آماده است تا به مقیاس تا این سال, سامسونگ, می تواند به دست آوردن یک مزیت بسیار بزرگ با اتخاذ آن را برای آینده آن توجه داشته باشید سری گل سرسبد.
 

این روشن نیست که اگر کهکشان برابر 2 نیز دارای همان صفحه نمایش

 
این LTPO tech ظاهرا خواهد بود همراه با یک متغیر نرخ تجدید. این بدان معنی است که نرخ تجدید خواهد شد به صورت خودکار تنظیم بسته مورد استفاده از. بنابراین برای مثال اگر شما در حال بازی یک بازی از آن خواهد شد کردیم تا به بالاترین حد, اما زمانی که شما در حال مشاهده محتوای استاتیک, از آن خواهد شد کاهش داد. نیازی به گفتن نیست, این می تواند به طور چشمگیری بهبود عمر باتری.
 
راس همچنین برخی از جزئیات دیگر مورد توجه 20 صف. او می گوید: توجه داشته باشید خواهد شد 6.42-اینچ, صفحه نمایش, تا از 6.3 اینچی دیده می شود در توجه داشته باشید 10. توجه داشته باشید کهکشان 20 به علاوه از سوی دیگر ظاهرا افزایش از 6.8 اینچی به 6.87-اینچ است. رزولوشن هر دو گوشی نیز از مخفیگاه آنان را به افزایش کمی.
 
یک صفحه نمایش با یک متغیر نرخ تجدید قطعا می تواند به این توجه داشته باشید 20 لبه بیش از رقابت دستگاه. خوشبختانه برای سامسونگ, اپل ممکن است حتی رفتن پیش با ترویج اگر آن را تعیین می کند که تاثیر بر عمر باتری قابل توجه است. این را توجه داشته باشید 20 ایستادگی کردن و حتی بیشتر.

در پایان روز این هنوز هم شایعات بنابراین آنها را با یک دوز از شک و تردید.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن